Кукусикиииииии• 23 июля 2025

Як ви організовуєте кишенькові гроші дитини?

Щотижнево, за потребою, за виконання обовязків? Який підхід у вас?
Вероятненько• 23 июля 2025
За потребою, коли закінчуються, або за бажанням
Ошеламиссимо• 23 июля 2025
100 гривень в день
Blackwater• 23 июля 2025
Ежемесячно. Этими деньгами не манипулирую. Те они выдаются в любом случае
Триндю-бриндю• 23 июля 2025
Раньше давала на месяц, хотела, чтоб научился распоряжаться.
У него не получилось).
Поэтому теперь даю на прогулку только
Птица секретарь• 23 июля 2025
даю 100 грн в неделю.
Заместитель Анонима• 23 июля 2025
500 грн , перевожу в понед вечером
Закуйовджена життям• 23 июля 2025
Відкрила їм карти, по 200 грн щомісяця кидаємо з чоловіком на карти. Накопилося вже по 2 тис.грн у кожного. А так по потребі даємо. Їм немає їх куди витрачати.
Донька ще з сином займається муз грамотою протягом року навчального, то їй зарплату плачу раз в тиждень 50 грн.
Фуліганка• 23 июля 2025
1 числа на карту сумму не меньше оговоренной, часто больше даю.
Закуйовджена життям• 23 июля 2025
Ответ дляОшеламиссимо
100 гривень в день
Дуже круто.
Бабка-ежика• 23 июля 2025
На карту скидываю 100-200 грн в день но это в 14 лет даю , в 9 лет даю по необходимости
Швидка Настя• 23 июля 2025
Від віку залежить. В молодшій школі кожного дня. Зараз на тиждень сума на карточці і за потреби додатково готівкою
Кишенькові гроші не за що, просто так. Іноді додатково певна крупна сума за якісь досягнення, як заохочення
Рятівник Малібу• 23 июля 2025
Кладу на картку приблизно по 1000 на два тижні. Про ’обов´язки’ не зрозуміла
Заместитель Анонима• 23 июля 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
пачку мороженного в неделю?
сладкий_ноябрь• 23 июля 2025
Щомісячно
Гроші кидаю на карту.
В такій системі з 6,5 років
Завжди з рушником• 23 июля 2025
Кидаю на картку, скільки треба
А Я Самая Самая• 23 июля 2025
Мому 13. Має на карті. Йому тато закидає, слава богу....але він тринькати почав дуже. Раніше взагалі був досить економний, просив гроші на щось конкретне. А зараз навіть ’позичити’ може. Не дуже лізу, але поясюю...хочу, щоб навчився розпряджатись сам
Гадаю_По_шнуркам• 23 июля 2025
двое детей - дается не много, пару тыс на др и так около 100 в неделю
у одного более 10 тыс на карте, второй - гол как сокол и всегда просит
мне уже кажется что это врожденное - кто то экономный, а кому то спустить надо сейчас все в ноль, аж руки чешутся
сладкий_ноябрь• 23 июля 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Дітям не має на що витрачати? Може в них заборона на витрати? 😂😂😂
Закуйовджена життям• 23 июля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
пачку мороженного в неделю?
Не зрозуміла )))
Швидка Настя• 23 июля 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Подружці доньки дають по 50 грн за вимитий посуд, за те що пропилососила. Я вважаю, що за побутові речі платити не треба, дитина тут живе як і всі тому і чистоту маю підтримувати як і інші члени родини.
Гадаю_По_шнуркам• 23 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
дети разные просто
один выходя из дома обязан просто что угодно купить, не понимает как это можно гулять и ничего не взять, не важно что, деньги надо спустить
второй за бутылкой воды в атб поедет, потому что дешевле
Заместитель Анонима• 23 июля 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Не зрозуміла )))
це дуже мало на тиждень , 2 пляшку води чи морозиво
Закуйовджена життям• 23 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ні немає заборон. Але на що вони можуть витрачати? Хіба на якусь дурницю син може, якщо я відмовляюся за свої купувати.
Рятівник Малібу• 23 июля 2025
Ответ дляШвидка Настя
Абсолютно з вами згодна.
Батьки не роботодавці, а дитина не найманий робітник.
Закуйовджена життям• 23 июля 2025
Ответ дляШвидка Настя
Я теж так вважаю.
Заместитель Анонима• 23 июля 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
у вас жесть, такого не буває , що нема
і страшно, що ви так думаєте
Закуйовджена життям• 23 июля 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
дети разные просто
Мої лише з батьками виходять з дому, або якщо екскурсії - з вчителем, старшими. Все необхідне з собою мають. Ну якісь дрібниці, сувеніри можуть купити, а можуть і ні.
Гадаю_По_шнуркам• 23 июля 2025
раньше своим выдавала много, а подруга своим почти ноль
всегда возмущалась - ну как так, ну попить, поесть если захочет, нужны же деньги
прошло время - мой мог за один выход спокойно по 1000 тратить, а там, с нулевым доходом - умудрялись в младшей школе заработать и оплатить себе лагерь например летом, собирается на телефон..
все что поняла - нет правильного и не правильного в этом мире
сладкий_ноябрь• 23 июля 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Чому дурницю? По скільки дітям років?
сладкий_ноябрь• 23 июля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
у вас жесть, такого не буває , що нема
і страшно, що ви так думаєте
+
Аналогічно