Кукусикиииииии• 23 июля 2025

Як ви організовуєте кишенькові гроші дитини?

Щотижнево, за потребою, за виконання обовязків? Який підхід у вас?
сладкий_ноябрь• 23 июля 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Це безпека. Не уявляю як двох дівчат 10 і 11 років відправити на маршрутці в Київ погуляти самих на цілий день, чи хоча б півдня. А в селі розваг немає.
Діти в такому віці кишенькові можуть витрачати на покупки в інтернеті і для цього їм не потрібно кудись їздити
Язикувата Хвеська• 23 июля 2025
Прибирає в квартирі, плачу 3 тис. кожного місяця + ще і так даю...
сладкий_ноябрь• 23 июля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
А у нас дочери уродины и нам их не жалко
Ещё родим
Это Вы неадекватна
Живёте среди маргиналов, шага ступить ребенку невозможно, ибо вокруг заросли, чуваки, заброшки
Нічого, ці діти виростуть і звалять від таких чудо батьків
сладкий_ноябрь• 23 июля 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
100%, коли в авто говорить, що голодний, я пропоную заїхати в АТБ купити банан, йогурт, печиво - не хоче, це натяк на мак.
Або коли голодний вдома, а я пропоную борщ, то зразу неголодний. З такими дітьми - борщ для мене розкіш і делікатес. В ресторанах завжди його замовляю.
Тому що діти живуть в дуже жорстких обмеженнях.
Тому й поводять себе відповідно,
Закуйовджена життям• 23 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ще раз, мова не про похід в ресторан, а самостійність дитини в вирішенні трат своїх кишенькових,
Ваші дати такої можливості не мають. Дитина 11 років повністю позбавлена «свіжого повітря» і знаходиться під повним вашим контролем.
У всіх так, лише у неблагополучних малолітні діти днями тиняються вулицями, як бездомні цуцики. У доньки в класі 35 дітей, лише дві такі неблагополучні родини, як у вас, де діти самі по собі, по трасі на велику можуть їхати, їдять всяку гидоту, яку куплять. А мамашки самостверджуються.
Я не тону• 23 июля 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Вони не убиваються, я ще й віддаю, адіки, найки нормально носяться, він виростає з них. Мій не шарить ще, нам тренер говорить, що їм треба купувати.
У сина теж адідас в основному, також найкі та пума.
Купуємо в магазині, щоб поміряти, щоб ідеально сіло.
Але найкраще носяться все таки з професійної серії.
Один єдиний раз купила бутси на базарі, а не в офіційному магазині, то на місяць вистачило.
Ваш син, мабуть, менше займається.
У сина футбол кожного дня, то взуття «горить». Шипи на бутсах стираються.
Закуйовджена життям• 23 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Тобто розвпги у вашому розумінні - це лише покупки? Дуже обмежені у вас інтереси на жаль і дітям такі ж цінності прививаєте.
Закуйовджена життям• 23 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Звісно, сама випхаю, якщо не звалять. А ваші будуть з вами жити до своєї пенсії?!
Закуйовджена життям• 23 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Тому й поводять себе відповідно,
Всі б жили в таких обмеженнях, вони навіть не знають на що хотіли б витратити свої кишенькові гроші.
Закуйовджена життям• 23 июля 2025
Ответ дляЯ не тону
Ваш син, мабуть, менше займається.
Так, мій ще малий, тричі на тиждень тренування і ще після школи іноді грають просто з хлопцями. До професійних ще далеко йому.
Доктор Хаос• 23 июля 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
У них нет карманных денег!! Вы о чём вообще
Доктор Хаос• 23 июля 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
А среднего не дано? Или сопровождение даже на расторжение 500 м в 11 лет, к дому подруги или сразу улица/трасса?
Закуйовджена життям• 23 июля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
У них на картах по 1700 грн з копійками, готівкою у сина 2 тис +/-, у доньки десь 6-7 тис. Не говорячи про валюту. Ви про що, ви таролог, гадалка?
Доктор Хаос• 23 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Тому й поводять себе відповідно,
Там непробиваемая какая-то дама) чуваки, заросли, косы, трассы, 50 гривен, которые дети просто не хотят тратить, так как всего им вдоволь 🤷🏻‍♀️🤭
Доктор Хаос• 23 июля 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Вы о чём?! У них свободы нет
Это Вы писали, что машинка хот вилс то ужас, а не покупка? Представляю, как Вы детям мозг выносите
Закуйовджена життям• 23 июля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Нормальні батьки не пустять дитину саму в таких умовах. А ви зі своїми робіть, що хочете.
Доктор Хаос• 23 июля 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Так даже с Вами вместе нельзя на ’дурниці’ тратить
И в чём ненормальность в хорошем районе отпустить ребенка к подруге? Если к дому подруги 500 метров?!
Доктор Хаос• 23 июля 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Или Вы живёте всё таки среди тех самых маргиналов и гаражей
Я хз
Закуйовджена життям• 23 июля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Вы о чём?! У них свободы нет
Хто вам давав право ображати інших. Чи у ваших колах це ок - хамство, діти-бродяжки, діти самі собі їжу добувають, самі себе утримують з 7 років? Тоді зрозуміло, що ви не знаєте як це, коли в дітей все є, аони всім забезпечені.
Закуйовджена життям• 23 июля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Немає 100% хороших районів.
Доктор Хаос• 23 июля 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Да я уже поняла, что Вы здесь пресвятая мать, а вокруг лишь челядь и маргиналы
Хотя сами живёте среди чуваков и зарослей боясь носа высунуть со своего двора
сладкий_ноябрь• 23 июля 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
А хто тиняється?
Мої діти?
Ні, не тиняються, бо не має на це вільного часу. Але вони завжди мають доступ до своїх кишенькових, які я не контролюю.
А ви чомусь щоразу намагаєтесь обгадити тих, хто не є кар кою для своїх дорослих дітей.
Закуйовджена життям• 23 июля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Я хз
Не судіть по собі.
сладкий_ноябрь• 23 июля 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Так, пожалійте мене і моїх дітей :)
Доктор Хаос• 23 июля 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Не судіть по собі.
Бог миловал от такой жизни
сладкий_ноябрь• 23 июля 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Звісно не знають, тому що вони звикли, що права голосу не мають і мама все вирішить за них. Бо саме мама знає, що їм потрібніше :₽
Доктор Хаос• 23 июля 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
У детей должна быть свобода, радости жизни
Даже если это машинка хот вилс на два дня или заказ наклеек с тему
Ваши не приучены, не понимают, что так можно
сладкий_ноябрь• 23 июля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Тсссс
Вони є
Але витрачати їх не можна :)
сладкий_ноябрь• 23 июля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Саме так 😂😂😂
Обезцінення праці дитини, приниження обмеженнями. Психічне насилля.
сладкий_ноябрь• 23 июля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Вы о чём?! У них свободы нет
Саме так
Діти не мають права купити те, що вони хочуть
Але людина доводить, що все ок, обмежень не має