Мааарковная• Изменено 24 июля 2025
Ретроцервікальний ендометріоз, проростання в кишечник. Порадьте хірурга
Маю ретроцервікальний ендометріоз, множинні вогнища в дугласовому просторі, проростання в пряму кишку (кров в калі, різь в прямій кишці), ендометріому в яєчнику. Діагноз підтверджений МРТ. Шукаю хірурга, що береться за такі складні операції і робить їх вдало. Кому видаляли вогнища глибокого ендометріозу, поділіться досвідом, будь ласка.
Поумничка• 24 июля 2025
А сколько вам лет и чем до этого лечились? По теме - таких хирургов у нас нет, закончится все плохо, наделают делов, можете остаться инвалидом , вы тот эндометриоз будете вспоминать, как самые мелкие проблемы в жизни
90x60x90• 24 июля 2025
Автор, а вже були на консультації в оперуючого хірурга?
Вам треба шукати оперуючого проктолога
Мааарковная
• 24 июля 2025
Ответ дляПоумничка
29 років. Пила рік Савіс, на ньому кіста сильно зменшилася, але, як виявилося вогнища розрослися і добралися до кишківника. Зараз приймаю Жанін.
Мааарковная
• 24 июля 2025
Ответ для90x60x90
Вам треба шукати оперуючого проктолога
Мені потрібен хірург-гінеколог, який також має навички роботи з кишківником або працює в парі з таким хірургом. Я знаю, що такі є москві, але хочу знайти в Україні.
Поумничка• 24 июля 2025
Ответ дляМааарковная
Визан пропейте хотя бы пару лет , жанин не имеет смысла
90x60x90• 24 июля 2025
Ответ дляМааарковная
Я не знайшла.
В нас це роблять хірурги - проктологи.
Ще десь в ’підчеревину’, як вони це називають, може ’лізти’ оперуючий гінеколог - онколог. В кишку вони не полізуть.
В нас це роблять хірурги - проктологи.
Поумничка• 24 июля 2025
Ответ дляМааарковная
А какие у вас жалобы?
Мааарковная
• 24 июля 2025
Ответ дляПоумничка
Я бачила відповіді людей на вже закритих темах, котрим робили подібні операції, можливо, вони відгукнуться.
Поумничка• 24 июля 2025
Ответ дляМааарковная
Я вам как гинеколог отвечаю: у нас таких специалистов нет
Мааарковная
• 24 июля 2025
Ответ дляПоумничка
А какие у вас жалобы?
Постійний біль, різь, розпирання, в прямій кишці. Ближче до місячних - кров в калі. Постійні кровянисті виділення з вагіни, різь.
90x60x90• 24 июля 2025
Ответ дляМааарковная
Скільки часу ви не звертались до лікаря?
Поумничка• 24 июля 2025
Ответ дляМааарковная
Визан
90x60x90• 24 июля 2025
Ответ дляПоумничка
Визан
Мені Візан не допоміг абсолютно.
Просто 0 ефекту.
Чому Ви його тут всім радите пити, та ще й роками?
Просто 0 ефекту.
Мааарковная
• 24 июля 2025
Ответ для90x60x90
Я постійно в лікарів, тільки толку мало. Біль в прямій кишкі з´явилася рівно через тиждень після відміни Савісу. Мене ганяли по хірургам і проктологам, адже гінеколог був впевнений, що це проктологічна проблема. Через 3 нарешті зробили МРТ, що й підтвердило діагноз.
90x60x90• 24 июля 2025
Ответ дляМааарковная
А в мене з болю починалося. Я до діагнозу йшла 4 роки :(.
Футболили від одного до другого. Діагноз поставила сама собі. Із своїйм заключенням пішла до оперуючого проктолога. Він зі мною погодився, відправив на мтр, діагноз підтвердили. Але час і здоров´я вже втрачено.
Мааарковная
• 24 июля 2025
Ответ дляПоумничка
Визан
Мій лікар відмовляє мене від чистого дієногесту, адже від вимиває кальцій з кісток, а для такого глибокого ендометріозу потрібно пити років 5. В мене ж на Савісі була жахлива депресія і виросла фіброаденома.
Мааарковная
• 24 июля 2025
Ответ для90x60x90
У вас було проростання в кишечник? Робили операцію?
Поумничка• 24 июля 2025
Ответ дляМааарковная
Врач не прав, категорически
Мааарковная
• 24 июля 2025
Ответ дляПоумничка
А потім, після 2 років Візану що робити?
Поумничка• 24 июля 2025
Ответ для90x60x90
Мені Візан не допоміг абсолютно.
Просто 0 ефекту.
Кому це всім??? І не роками , а поки 2 роки, щоб отримати стійкий ефект. Ваша ситуація , можливо, інша, ми ж ваш анамнез і діагноз не знвємо
Поумничка• 24 июля 2025
Ответ дляМааарковная
Зависит от ситуации через два года, возможно, очаги регрессируют и можно будет сделать перерыв, может вы захотите родить к тому времени
90x60x90• 24 июля 2025
Ответ дляПоумничка
’Не знаємо’-ви про себе на ви?
З який пір гінекологи, не хірурги, як ви, лікують пряму кишку?
Мааарковная
• 24 июля 2025
Ответ дляПоумничка
Лікар, що призначав мені дієногест, ще через 9 місяців казав його кинути, адже не помічав зменшення вогнища (на кріслі). Оперуючий гінеколог, з яким я консультувалася, дізнавшись, що я п´ю вже рік, сказав, що це занадто довго і після такого яєчники не запустяться. Так і сталося, після відміни цикл не стабільний, кровить постійно, а домінантного фолікула в жодному місяці не було. Також гінеколог-ендокринолог стверджувала, що в чистого дієногеста одне протипоказання - утворення в молочних залозах, котре в мене і знайшли
Поумничка• 24 июля 2025
Ответ дляМааарковная
Ещё раз- визан- оригинальный, хороший препарат, вы его не принимали, о чем мы говорим???? Советую найти врача, которому доверитесь и будете лечиться, мысль об операции на кишечнике оставьте, ни к чему хорошему это вас не приведет
Українська Мрія• 25 июля 2025
Визан это просто шик. Мне очень помог и приостановил эндометриоз. Пью с перерывами 12 лет
Мааарковная
• 25 июля 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Які у вас були симптоми ендометріозу? Як Візан вплинув на загальний стан організму (чи дав він приливи, набір ваги, втрату кісткової маси)?
Українська Мрія• 26 июля 2025
Ответ дляМааарковная
Кровотечі, болі, симптоми пмс - безсоння, тахікардія, понос. Не вплинув ніяк. Лише ендометріоз перестав розростатися. Пробувала до цього - жанін, линдинет, джес, дюфастон, нічого не підійшло і справді були серйозні побічні ефекти