дама_из_декрета• Изменено 24 июля 2025

Ви розказуєте, що збираєтесь купити або купили

Своїм родичам, друзям чи знайомим про купівлю житла чи машини
Принцепесочка• 24 июля 2025
Ні ні і ще 100 раз ні.
Це питання нашої сімʼї, всі інші близькі дізнаються згодом
Все питаю зарання• 24 июля 2025
Ну, маме и брату с семьей рассказываем перед покупкой или по факту. Маме точно до покупки говорю, на этапе планирования)
Подруге рассказала, когда уже купили авто
В инсте нет фоток, больше никто не знает - переехали мы, разъехались кто куда друзья\знакомые, общение сошло на нет
Лупаю цю скелю• 24 июля 2025
Розповідаю через декілька місяців після покупки.
Любви вам!• 24 июля 2025
Розказую людям, яки мені заздрити не будуть. Самі мають схожу машину, або краще + є моїми близькими друзями. Ще гол.бухг на роботі розказала, що оплачую розтермінування на квартиру, щоб платила з/п на ФОП своєчасно
Й тільки після, по факту вже
Горня капучіно• 24 июля 2025
Тільки після, бо інакше хотять пощичить гроші але це не стосується близьких родичів, сестрі і юатьквм завжди розказую. Для інших табу моє життя.
Перловая Кашка• 24 июля 2025
Не позорюсь і не кажу . Ніщеброд. Нетипова советчіца. Чоловік не може все віддавати, бо треба, та й не всі виплати дають вчасно. Машин і квартир не купую. Будинок є новий, туди багато йде. Меблі і т.п. то не великі покупки, про які казати заздалегідь треба.
Дуже соромно. Дуже
Гитта Ягг• 24 июля 2025
Про планы и сразу после покупки только нескольким близким людям. Остальные если узнают то или не от меня или если уже прям некак скрыть. Я не знаю, зачем делать эту информацию публичной.
Луковая• 24 июля 2025
Только когда уже купила, что бы не сглазить.
пАлАвинкА• 24 июля 2025
Близьким так, кажу
Жинси на дитину• 25 июля 2025
Я і після покупки не все і далеко не всім розповідаю. Навіщо?
Вимагаю спілкування• 25 июля 2025
Раньше рассказывала близким, после некоторых ситуаций поняла, что не стоит, так как некоторые искренне радоваться не умеют. Поэтому теперь ничего не рассказываю.