Плету корзинки• 25 июля в 10:19
А ваши дети 8-9 лет читают книги?
Моя читает только если принуждаю, но не хочется это через силу делать. С другой стороны понимаю, что ей читать книги на которых выросли мы, так же и неинтересно может быть, т.к. мир за последних 20 лет круто прогрессировал. При том, я сама читаю книги, т.е. пример наглядный есть.
Результат:
вже голосів:
15 (33.33%)
читает под давлением
14 (31.11%)
читает с удовольствием
14 (31.11%)
вообще не читает
2 (4.44%)
свой вариент, коммент
Не цілуюсь з бодуна• 25 июля в 10:21
Одна дитина читає із задоволенням, інша - нуль. Навіть шкільна програма аудіокниги.
Зараз багато якісної сучасної літератури, не розумію, при чому тут книги вашого дитинства.
Бабка-байкерша• 25 июля в 10:21
Під тиском читав в 8-9 років. Цього року не заставляю вже читати і не читає. Ні то й ні
не бачу проблеми.
Сусідка зверху• 25 июля в 10:22
Нам пришлось заключить сделку на желания пришлось прочтении х книг
КокошинЭль• 25 июля в 10:25
Читает по 3 страницы максимум в день, но если заставляю
Но! Каждый вечер я читаю ему и так ему нравится, вместе выбираем книги интересные
Сын 9 лет
Из прикольных советую: Для чого потрібні котлети? Аніта Гловінська
Різдвяна свинка Джоан Роулінг
Дикий робот и Побег дикого робота
Сын 9 лет
Різдвяна свинка Джоан Роулінг
Дикий робот и Побег дикого робота
Айболитная• 25 июля в 10:28
Одну в 8-9 и сейчас в 11 от книг оторвать невозможно, ползарплаты на книжки для нее уходит.
Вторая вообще не интересуется
ЖенаАйтишнеГа• 25 июля в 10:38
Не дуже читав. Зрідка щось по шкільній програмі. В 9 років у нас зайшла розмова про книжки і фільми (поттера передивлявся) і я сказала що, зазвичай, в книжках більше. В фільм все не влізає ) не повірив. Запропонувала що дам книжку, він хоч пару глав прочитає і.. якщо я не права то з мене морозиво
Вже на перших сторінках прибіг розказувати чого в фільмі не було і що не таке як в книжці :))
Так само далі пішов Хоббіт, за ним Володар перснів.. а далі вже різні інші книжки, більш нові (підкидаю ті, що сама читала або схожого жанру). Зараз сидить Відьмака читає, бо почав грати на плойці і теж цікаво чи є різниця :)))
Крім звичайних книжок ще мангу читає. Теж прикольна річ ) головне одразу перевірити що б вже закінчена була, а не закинута :)
bespe4na_mavpa• 25 июля в 10:38
Ответ дляdulenok
в этом возрасте не читала совсем. начала сама покупать и читать с удовольствием лет в 12-13
А сидит в комп играх?
Дама с собачкой• 25 июля в 10:39
у нас интересная история с чтением, случайно на ютуб нашла видео с диафильмами старыми - и мой сын завис, он начал читать диафильмы, ставил на паузу, рассматривал картинки и читал, мы были в шоке. На даче у деда нашли мои книги ’Кишеньковий дракон’, ’Момо’ и т.д. и мой ребенок просто стал читать запоем.
Яйцеголовая• 25 июля в 10:40
Ответ дляАйболитная
Вторая вообще не интересуется
Можно в библиотеке брать , для меня это выход
ЖенаАйтишнеГа• 25 июля в 10:40
Ответ дляbespe4na_mavpa
А сидит в комп играх?
А книжки не заважають сидіти в компі і телефоні ) при бажанні можна все встигати :)
bespe4na_mavpa• 25 июля в 10:41
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Я по своему заметила, что никакого бажання читать нет, когда можно играть
Джонсонюк• 25 июля в 10:42
Ответ дляКокошинЭль
Сын 9 лет
Різдвяна свинка Джоан Роулінг
Дикий робот и Побег дикого робота
Сын 9 лет
Різдвяна свинка Джоан Роулінг
Дикий робот и Побег дикого робота
свинка не зашла от слова совсем...
ЖенаАйтишнеГа• 25 июля в 10:43
Ответ дляЯйцеголовая
Нам не зайшло… раз сходив, знайшли цікаву книжку. Прочитав. Але то була книжка не з «серії», а додаткова до серії. Та й серія книг не дуже популярна серед підлітків, то ж вдалось почитати. Потім обрав книжку, а вона чи 2 чи 3 в серії книг.. на першу черга вже стоїть.. більше не пробував бібліотеку :)
Все що він хоче - завантажую в читалку з різних сайтів.
Яйцеголовая• 25 июля в 10:43
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Оо да
ЖенаАйтишнеГа• 25 июля в 10:45
Ответ дляbespe4na_mavpa
Ну це теж буває.. і у мого теж. Але коли книжка цікава то і читати встигає, і пограти, і програмувати щось..
а буває що весь день в телефоні
Яйцеголовая• 25 июля в 10:46
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
У моего так же. Где-то в 6 читал, смотрел Гарри Поттера . Сейчас 9 - прочитал Хоббита и всего Властелина колец.
Вот не знаю чтоб ему ещё такого интересного найти
И_В_офигительных_штанах• 25 июля в 10:51
Так,читає те, що сама обере. Але шкільна програма йде під тиском, бо справді більшість книг брендові і нецікаві
ЖенаАйтишнеГа• 25 июля в 10:51
Ответ дляЯйцеголовая
Ммм.. з нового Лунастри або ще Часодії можете спробувати. Тут дівчата радять Коти вояки, але моєму не зайшли.
Локвуд і компанія (про дітей та привидів, є серіал по 1 книжці).
Мій в 9 років підсів на серію книг про дивних дітей (я спочатку читала, потім фільм сіла дивитись, зацікавився то і йому в читалку закинула). Перша книга Будинок дивних дітей (фільм Будинок дивних дітей міс Перегрін).
Дикий робот цікава книжка.
По типу Поттера можете спробувати Артеміс Фаул, або Персі Джексон.
Це що одразу пригадала.. треба дивитись що ще сину завантажувала..
Дикий робот цікава книжка.
Яйцеголовая• 25 июля в 10:56
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Дикий робот цікава книжка.
Дякую)) Це у нього електронна читалка, по типу планшета ?
ЖенаАйтишнеГа• 25 июля в 10:58
Ответ дляЯйцеголовая
Так, електрона. Ну до планшета їй далеко, але там інтернет теж є )))
Покет бук якась то там.
Бринзолетта• 25 июля в 11:03
Яйцеголовая• 25 июля в 11:04
Ответ дляБринзолетта
Читає, вибирає книги в бібліотеці. Звичайно, без серії книг майнкрафт не обійшлось))))
Красота... На природе так вообще классно почитать
ЖенаАйтишнеГа• 25 июля в 11:07
Ответ дляБринзолетта
О, друга щ серії про дітей піратів? Син їх дуже любив колись давно )
Пффф 100%• 25 июля в 11:13
І син 8 років, і донька 11 читають дуже багато. Без примусу. Самі в бібліотеку мене тягнуть, коли криза жанру. На Книжковому Арсеналі на 7 тисяч їм книг накупили, то вони їх за перший місяць літа всі ’з´їли’. На ДН, Миколая книги замовляють.
База_птеродактилей• 25 июля в 11:14
15 років нічого не читає в паперовому форматі. А статтю в інтернеті і правила гри, завдання для гри, швидко читає, і гарно розуміє навіть англійською. Читає те що йому потрібно в цей час. У дитини було швидкочитання. перший клас 180 знаків у хвилину, 2 класс 280 знаків у хвилину. Навіщо воно було, зараз не розумію.