Работать надо• Изменено 26 июля 2025

морський відпочинок у вересні

порадьте, будь ласка, зі свого досвіду куди поїхати відпочивати на море за кордоном у вересні -цікавить море, гарні чисті пляжі і мінімум кацапів навкруги. Попередньо подобається Греція, Іспанія, Хорватія. Може, є ще якісь варіанти, які упустили.
Дякую всім і гарного дня!
автор Работать надо • 26 июля 2025
просто для порівняння подивилася, скільки коштує готель в Туреччині, в якому ми були в серпні 2021 за 90 тис - зараз на вересень майже 183 тис за ті ж 7 ночей (Шервуд в Кемері)
взагалі вже - Туреччина за ціною Майорки
Lauraqwerty• 26 июля 2025
Ответ дляРаботать надо
Зараз взагалі важко щось порівнювати в попередніми роками
Ужгород• 26 июля 2025
Ответ дляРаботать надо
Дівчата, дякую. Вже дивлюся Балі на Криті і Майорку
Якщо буде не важко і знайдете щось привабливе- черкніть тут готель), я їду з подругою на 7 днів, ціна тих, що сподобались на Балі в межах 75000, є сніданки і вечері, а є і все включено.
Lauraqwerty• 26 июля 2025
Ответ дляУжгород
Ми з подругою брали апартаменти- хотілося насолоджуватися місцевою кухнею
Ужгород• 26 июля 2025
Ответ дляLauraqwerty
Я вже налаштувалась на пакетний тур, не хочу самостійно шукати квитки, трансфер. Та і думаю, не дешевше вийде.