Локшина на вухах• Изменено 27 июля в 09:42

На потяг Київ - Варшава без проблем

Можна взяти білети? Чи такий ажіотаж , як на інші потяги? Хтось їздив ним ? Пишуть , що в 20.00 рушає , а в 10.15 ранку прибуаає у Варшаву - досить швидко.
Хто в курсі до аеропорту Шопена далеко від прибуття поїзда?
Гуляю босоніж• 27 июля в 09:45
Майже нереально взяти
Селик• 27 июля в 09:50
Квитки викладають за 20 днів о 9 ранку, взяти реально в перші 15-30 хвилин, купувала через додаток УЗ, потрібна дія. До Шопена можна дістатися на електричці
ОдинРазНадетое• 27 июля в 09:54
Я раніше на Перемишль брала без проблем. Зараз ледве-ледве. На Варшаву взагалі анріал
Дрібка щастя• 27 июля в 10:09
Ответ дляСелик
Я ледь на хелм взяла. О 9.05 вже жодної нижньої полиці не було
Аноним ФЕЯ• 27 июля в 10:10
Ось вам і помічна «дія». Квитків як не було так і нема.
Висновок один, дія ніяк не допомагає збільшити кількість квитків
Пускаю бісики• 27 июля в 10:17
Я не раджу вам брати квиток на прямий потяг. Там дуже тісне купе з трьома полицями. На верхню полицю залізти дуже складно, якщо будете брати квитки, то беріть на 2 полицю, там найбільший простір
автор Локшина на вухах • 27 июля в 10:41
Ответ дляПускаю бісики
Дякую за пораду. Цей момент , з 3 полицями , я випустила з виду.
Iren55• 30 июля в 00:55
Ответ дляСелик
Скажіть, будь-ласка, дія лише на певні потяги потрібна? Чого я деякі бачу (саме коли доходиш до сторінки схеми і вибору місць), а деякі-ні, хоча квитки є.
І ще питання, чи можу я здати квиток онлайн на міжнародне сполучення?