АсобеннАя• 28 июля в 11:11

Зайдіть будь ласка, якщо у вашої дитини діагностовано РДУГ

Чи допомогли ліки, комбінація ліків чи щось інше для покращення концентрації уваги?
Приймаємо монсетин вже три місяці. Результату немає взагалі.
Добра, коли сита!• 28 июля в 11:18
Ничего не принимали
Только тратит мои нервы :))
Роздратована шкіра• 28 июля в 11:23
Ліки не призначали.
Лікар рекомендував спорт некомандний (обрали плавання), режим дня, зменшити час перебування з гаджетами.
Ще дуже допомогла мозжечкова стимуляція (пройшов син курс, досить складно, робити певні вправи на дошці-балансирі).
Все разом дало непоганий ефект, час самоконтролю збільшився, покращився почерк, став спокійнішим.
автор АсобеннАя • 28 июля в 11:29
Ответ дляРоздратована шкіра
Ліки не призначали.
Я в групі батьків, дітей з Рдуг, на фб, читаю, що у всіх є позитивна динаміка по концентрації, а в мого немає і я не знаю, що робити. Бо все решта і так є, але на концентрацію не впливає, на жаль
БоХатая• 28 июля в 11:30
РАС он же проявляется по-разному, у вас какая именно проблема
Новорічна пальма• 28 июля в 11:30
Ответ дляБоХатая
РДУГ, а не РАС
автор АсобеннАя • 28 июля в 11:30
Ответ дляБоХатая
Найбільша проблема саме концентрація уваги.
Діагностовано рдуг, без рас
автор АсобеннАя • 28 июля в 11:31
Ответ дляНоворічна пальма
РДУГ, а не РАС
Так, вірно
Добра, коли сита!• 28 июля в 11:31
Ответ дляАсобеннАя
Діагностовано рдуг, без рас
А возраст?
автор АсобеннАя • 28 июля в 11:31
Ответ дляДобра, коли сита!
А возраст?
БоХатая• 28 июля в 11:31
Ответ дляНоворічна пальма
РДУГ, а не РАС
аааа, читаю через строку, но СДВГ тоже по-разному проявляется Я в школе с такими работаю, так одни без таблеток, а другим просто необходимы
автор АсобеннАя • 28 июля в 11:33
Ответ дляБоХатая
В нього немає поведінкових проблем
Роздратована шкіра• 28 июля в 12:40
Ответ дляАсобеннАя
Моєму вже 14.
Найважче було до 9 років.
Ще він грав у шахи, його ініціатива була, теж допомогло.