Скокмоно - стокнуно• Изменено 09 ноября в 12:06
Біль правої ноги у дочки. Лише коли вона в квартирі
Болить права нога у дочки і лише коли в квартирі. Виходить з квартири - не болить. Я думала, що в квартирі ходить без обуві, спробували - ні, болить.
Що це може бути?
Скокмоно - стокнуно
• 09 ноября в 12:05
Почалося недавно. Вона прокидається і почалося... дочці 11 років
Скокмоно - стокнуно
• 09 ноября в 12:07
Виходить з квартири і як рукою знімає біль. І коли приходить зі школи, розувається і каже знову ця біль, я вже забула((
Скокмоно - стокнуно
• 09 ноября в 12:09
Ответ дляСкользкая
Болі росту. Просто на аулиці відволікається і не звертає увагу.
За поріг виходить квартири і біль проходить. Ми в багатоповерховій будівлі.
Сонячний день• 09 ноября в 12:11
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Біля ступні
По квартирі ходить боса або у твердому взутті?
Може бути запалення/розтягнення сухожилля, п´яточна шпора і тд., якщо так.
Сонячний день• 09 ноября в 12:11
Нехай спробує у квартирі походити у тому взутті, що виходить на вулицю.
Або у кросівках.
Скользкая• 09 ноября в 12:12
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Ви натякаєте, що це щось ’пороблено’?
Скокмоно - стокнуно
• 09 ноября в 12:14
Ответ дляСонячний день
В основному боса. Но, ось перед вбиранням, кажу походи в квартирі в тій обуві що на вулиці, (якраз в кросівках була) не розувайся - перевіремо. Не змінилося. Також перевіряли ходили по будинку - потім в тій же обуві дома. Болить(
Сонячний день• 09 ноября в 12:14
Коли зранку просинається і стає на ногу, біль сильніший, ніж потім?
Скокмоно - стокнуно
• 09 ноября в 12:15
Ответ дляСкользкая
Ви натякаєте, що це щось ’пороблено’?
Да яке пороблено, ви жартуєте?
В мене посторонніх в квартирі немає. Щось не так зі здоров´ям і причину найти не можу.
Сонячний день• 09 ноября в 12:16
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Нехай довше походить у дома у кросівках. От два-три дні постійно.
Скокмоно - стокнуно
• 09 ноября в 12:17
Ответ дляСонячний день
Зранку сильніший, бо кульгає. Потім швидко одягається і коридорі будинкв вже бігає. Приходить то як коли, я зі сторони дивлюся і мовчу
Сонячний день• 09 ноября в 12:18
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Біля ступні
Біля ступні де?
Там, де ахілесове сухожилля, чи прямо, де ступня, чи збоку ступні, внутрішня/зовнішня сторона?
Скокмоно - стокнуно
• 09 ноября в 12:19
Ответ дляСонячний день
Біля ступні де?
Зараз точно не скажу, запитаю в неї потім відповім
Сонячний день• 09 ноября в 12:22
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Це Вам так здається.
Вона просто розходжується.
Описані Вами симптоми характерні, наприклад, для запалення/розтягнення плантарного сухожилля, фасції чи для п´яточної шпори.
Сходіть до ортопеда.
Вона просто розходжується.
Сходіть до ортопеда.
Скокмоно - стокнуно
• 09 ноября в 12:23
Ответ дляСонячний день
Це Вам так здається.
Вона просто розходжується.
Сходіть до ортопеда.
Вона просто розходжується.
Сходіть до ортопеда.
Дякую
Скокмоно - стокнуно
• 09 ноября в 12:26
Ответ дляСонячний день
Це Вам так здається.
Вона просто розходжується.
Сходіть до ортопеда.
Вона просто розходжується.
Сходіть до ортопеда.
Дякую за відповідь. Прочитала про ці хвороби - ні, не підходить. Болить і коли ходить і коли ні. І більше біля кісточки.
Сонячний день• 09 ноября в 12:27
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Біля якої кісточки?
Скокмоно - стокнуно
• 09 ноября в 12:31
Ответ дляСонячний день
Біля якої кісточки?
Ось біля цієї. Я думала спочатку, щось розтягнулася десь сухожилля, чи не так стала. Але ж біль тільки в квартирі проявляється
Сонячний день• 09 ноября в 12:32
Якщо Ви ’кісточкою’ називаєте виступ з внутрішньої сторони під великим пальцем, то там не кісточка, а 2 кісточки.
Може так і плоскостопість розвиватися.
Але не може геть однаково боліти з навантаженням і без.
Може, там є трохи психосоматики, але якщо дитина каже, що болить, то очевидно болить.
Сходіть до лікаря.
Може так і плоскостопість розвиватися.
Сходіть до лікаря.
Сонячний день• 09 ноября в 12:37
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Там теж може бути запалення/надриви, хоч сухожиль, хоч м´язів, хоч того і того.
Та частина часто виконує компенсаторну функцію і перевантажується.
Особливо в 11 - там все активно росте і частково перестроюється.
Сонячний день• 09 ноября в 12:41
Подивіться уважно і зрівняйте ту частину з лівою ногою.
Скоріше за все, побачите невеликий набряк/припухлість.
Сходіть до лікаря.
І нехай дома постійно ходить у кросівках, від.вставання з ліжка.
Сходіть до лікаря.