Летчица• 26 июля в 13:59
Скільки у ваших дітей (в районі 3р) трималася висока темп.?
Висока - це коли вона понад 38,5 і коли ви даєте і ібупрофен, і парацетамол, бо не вдається дотягти навіть 6 годин щоб прийняти той же препарат.
Я кончусь
Спить, 38,5, наклала компрес - пішов трохи озноб.хоча я поступово, не різко, від тнплохо до прохолодного. Тепер боюся чіпать взагалі, бо сон теж треба, вночі дитина деякий час не спала теж поки я збивала і обтирала і поїла
Я кончусь
Як ухурделю• 26 июля в 14:08
Сім днів при розеолі, але ми були в стаціонарі бо збивалася лише сильними ін´єкціями, коли вдома лікуємося теж не витримує 6 годин, кожні чотири години чергувала парацетамол з нурофеном
сладкий_ноябрь• 26 июля в 14:10
Я температуру 38,5 майже ніколи не збивала, так дитина швидше виліковується, так як антитілам ніхто не заважає утворюватися.
Паспортний стіл• 26 июля в 14:13
В лікарні можуть поставити крапельницю, це має допомогти
Дні 3 була така висока, коли не збивалася викликала швидку
БезникаяЯ• 26 июля в 14:26
Я збиваю вже 37,8. Не чекаю 38.
Бо це суто індивідуальна справа. Комусь норм, а у мого судоми були такі що на ноги стати не міг коли було більше 38..
якщо не брав нурофен то через пару годин могла додати панадол.. виходило що між кожним препаратом 4 години було.
Зазвичай дні 3-4 температура може фігачити. Якщо вже більше днів то треба кров здавати, може й антибіотик пора.
КаваЗМолоком• 26 июля в 14:36
Та по різному бувало. Було й таке, що до 39 доходило на протязі 6-7 днів. Потім падала і не піднімалась.Не збиваю нижче 38.3-38.5. То не вгадати. Кожен раз, як перший