Летюча помилка• 28 июля в 14:00

Проїзд перехресть

Де гарно пояснено цю тему?
Дякую.
Алгонавт• 28 июля в 14:00
В пдд
Юлія-cc64• 28 июля в 14:01
Подзвоніть, напишу телефон в особисті, розкажу. А краще з інструктором на практиці щоб показав одразу
Котогосподиня• 28 июля в 14:06
запретить бы вам садиться в машину!)
автор Летюча помилка • 28 июля в 14:11
Ответ дляКотогосподиня
запретить бы вам садиться в машину!)
Я ще вчу теорію. В машину сідаю як пасажир.
Лапка• 28 июля в 14:16
Ответ дляЛетюча помилка
Ну по помехе справа если равнозначные дороги
Пустощі-веселощі• 28 июля в 14:16
Ответ дляКотогосподиня
запретить бы вам садиться в машину!)
Якраз дуже добре, що автор сама шукає, питає і переживає за тему, яку не достатньо пояснили в автошколі. Набагато гірше, коли послухали, забули, а може й не чули, і сідають за кермо
Витворунка• 28 июля в 14:19
Ответ дляКотогосподиня
запретить бы вам садиться в машину!)
у мене в автошколі був такий самий інструктор-дебіл.
ніхрєна не пояснював, тільки критикував.
на останньому занятті заявив що він би мені права не видав.
вчились з чоловіком разом - з ним та ж ситуація.
потім уже я зрозуміла що він таким чином намагався нас розвести на додаткові заняття, які треба було оплачувати окремо.
ми обоє чудово здали теорію і практику в мрео і вже 18 років за кермом
Котогосподиня• 28 июля в 14:20
Ответ дляПустощі-веселощі
спрашивать на советчице правило проезда перекрестков - не считаете несколько дивнім???
Пустощі-веселощі• 28 июля в 14:32
Ответ дляКотогосподиня
Она может спрашивать что угодно и где угодно. Имеет право. Или дайте ссылку на правила форума, где указано, что ПДД здесь обсуждать нельзя…
База_птеродактилей• 28 июля в 15:45
На Ютубе смотрите,регулируемы,нерегулируемые,равнозначные и т.д. полно видео