миссДавеча• 28 июля 2025
Каразіна чи ХНУРЕ? Харків. Я заплуталась)
Добрий вечір. Син подав документи в ці два заклади на дві спеціальності в кожен. Сьогодні телефонували з Радіоелектроніки і пропонували подати документи за однією зі спеціальностей. Минулого тижня телефонували з Каразіна. І от ми зависли))
Накидайте будь ласка відгуків про ці два заклади.
Спеціальності кібербезка та інженерія програмного забезпечення.
Дуууже дякую 🙏
миссДавеча
• 28 июля 2025
Ответ дляКидстаффовна
Молодець. Ані ви, ані зво не знає, куди ви пройдете.
Поясніть, будь ласка, благаю)) Не розумію. Тобто після першого числа без його волі йому буде запропоноване одне місце?
Кидстаффовна• 28 июля 2025
Ответ дляКнопус
Ого, а нам звонили уже после конкурса мы выбрали 2 вуза и разные специальности и на все прошли ( 2 года назад )
2 роки назад теж були пріоритети. Ви не могли вибирати, окрім як контракти
Кидстаффовна• 28 июля 2025
Ответ длямиссДавеча
Не переживайте, просто напишіть чітко всі пріоритети, які ви поставили. У вас хороші шанси пройти на бюджет усюди
Кнопус• 28 июля 2025
Ответ дляКидстаффовна
Не очень помню, но мы выбирали 5 специальностей в 2 вузах.
Контракты вообще не выбирали все бюджет, но я так понимаю не проходишь на бюджет предлагают контракт
миссДавеча
• 28 июля 2025
Ответ дляКидстаффовна
1,2 ХНУРЕ, 3,4 Каразіна, 5 Політехнічний
Кидстаффовна• 28 июля 2025
Ну дивіться, це все спеціальності Комп´ютерні науки, вони всі в одному конкурсі. У вас бал трохи вищий за минулорічний прохідний на бюджет, в обрані вами універи ліцензійний обсяг не закривається повністю, з ним проблем не буде. Просто зараз нічого не робіть, чекайте поки алгоритм 6.08 видасть результат, куди ви проходите. Я думаю, що ви пройдете за 1м пріоритетом.
Кидстаффовна• 28 июля 2025
Ответ дляКнопус
Тоді було саме так, але алгоритм надає лише 1 рекомендацію з усіх пріоритетів, 2 на вибір бути не могло.
миссДавеча
• 28 июля 2025
Ответ дляКидстаффовна
Дякую за відповідь! Тобто десь в особистому кабінеті буде запропоновано одне місце (наприклад , за першим пріоритетом)? А якщо він передумав і вирішив, наприклад, обрати спеціальність за 2-м пріоритетом?
миссДавеча
• 28 июля 2025
Ответ для-sofi-
Радиоэлектронника намного круче , вы шо. Всегда так было. Преподы круче там.
Дякую 🙏
Кидстаффовна• 28 июля 2025
Ответ длямиссДавеча
Неможна передумувати, бо рекомендація на бюджет лише одна і іншої не буде. Або передумуйте зараз, відміняйте 1 пріоритет, але тоді у вас лишиться 4 заявки на бюджет, алгоритм буде дивитися 2,3,4,5. Перша пропаде безслідно без права на повернення.
KateMidina• 28 июля 2025
Автор, я бы вам посоветовала выбрать ХНУРЭ и специальность Программная инженерия, если ваш сын хочет в будущем работать в этой сфере. Несколько лет назад окончила сама эту специальность, правда, на заочном отделении. Все ребята, кто пошел учиться в магистратуру на заочку с дневного после бакалавриата, уже были с работами, так как в ХНУРЕ есть обязательное прохождение практики в топовых IT компаниях с возможным дальнейшим трудоустройством. Да и сами преподы произвели хорошее впечатление. Честно сказать, за все время сдавала все сама, без денег. За специальность - Кибербезопасность наслышана, что тоже достаточно перспективное направление. Но в общем, вам решать
Кидстаффовна• 28 июля 2025
Ответ длямиссДавеча
Так, 6.08 в кабінеті буде вам одна рекомендація.
миссДавеча
• 28 июля 2025
Ответ дляKateMidina
Дуже дякую за розгорнуту відповідь! Саме така думка у нас склалася про цей виш, тому син надав йому перші пріоритети. Просто потім чомусь виникли сумніви. Але зваживши, розумію, що зробили правильний вибір.
миссДавеча
• 28 июля 2025
Ответ дляКидстаффовна
Дякую 🙏