Мольфарочка• 1 час назад

Мамы мальчиков 15 лет …..зайдите

У ваших сыновей есть девушка ?
Сын общался с девочкой , на днях спросил как бы я отреагировала если бы он пришел и сказал что у него нать девушка ? Ты бы кричала на меня ?
Ну говорю нет , не кричала бы ….

И вот ….
Не знаю как реагировать . Чувства смешанные . Для меня он еще ребенок ….. но так наверное будет всегда .
Плекаю думи• 1 час назад
А я он не знаю як поговорити з донькою про куріння тієї масляої гидоти... 17 років. От вже котиий день налаштовуюсь на розмову

Най хоч раз• 1 час назад
Ответ дляСиджу тихенько
Не знаю, что тут ’переживать’.
В сенсі, що це період, масова пошесть, як і кльош, мегаоверсайз і тд. Просто один з
Сиджу тихенько• 1 час назад
Ответ дляНай хоч раз
Я наверное совсем старая, но я не понимаю, кому мешает клеш и оверсайз. Это же просто одежда.
Неместная Я• 1 час назад
Мені було 15 коли почала зустрічатись з чоловіком) йому 18)) цілувалися, обнімалися і не тільки))) слава Богу ніхто не кричав на нас))) але росте в мене синочка корзиночка, не знаю як буду реагувати коли він мені додому приведе когось)))
Най хоч раз• 1 час назад
Ответ дляСиджу тихенько
Нікому. Я ж не сказала ’це треба перетерпіти’)
Сиджу тихенько• 1 час назад
Ответ дляНай хоч раз
А что тогда значит ’пережить’? Это
Най хоч раз• 59 минут назад
Ответ дляСиджу тихенько
А что тогда значит ’пережить’? Это
Прожити, отримати досвід, пройти етап і перейти на інший
Деловитая• 57 минут назад
Нам было по 16 и у нас был первый секс
Сиджу тихенько• 57 минут назад
Ответ дляНай хоч раз
Не знаю, какой опыт приобретается в ношении штанов клеш и оверсайза.
Ну наверное какой-то приобретается

КвартираЧья• 56 минут назад
Ответ дляЛеді_Капуста
Набагато гірше, коли 15-річний син приходить і заявляє що в нього є парень. Моя реальна ситуація.
Правда після розпитувань з´ясувалося, що парня по паспорту звуть Оля. Але на данний момент вона вважає себе Олегом.
А одягається Оля-Олег як дівчина чи хлопець? Ідентифікує себе явно як хлопець.
І вашому подобаються не просто хлопці, а транси.
Най хоч раз• 54 минуты назад
Ответ дляСиджу тихенько
Ну наверное какой-то приобретается
Я стібусь з них по-доброму, а ви так всерйоз все сприймаєте
Чумачечая Весна• 51 минуту назад
Ответ дляСиджу тихенько
Обожаю этот возраст у мальчишек
Почему?
Леді_Капуста• 43 минуты назад
Ответ дляКвартираЧья
Ідентифікували себе на той момент як хлопець, одягалися в штанці, носили коротку зачіску.
Моєму зараз 20, після першої любові були ще 2 дівчини )))
Мені то що, головне, що не москаль (с)
Оно само купилось• 7 минут назад
В 15 нашла упаковку пустую от презика в кармане сына, девушка то или кто мне пофиг, главное, что он знает как ими пользоваться:)