Фізик-ядерщик заочно• 28 июля в 22:36

Що краще для хрестика каучук чи шовк?

Що краще шовковий шнурок чи каучуковий?
Хрестик носити. Щоб стильно і практично.
Із золотими вставками та замочками. Для дорослого чоловіка.
Белая котичка• 28 июля в 22:38
веревка конопляная.
Пищалка• 28 июля в 22:42
З точки зору безпеки те, що рветься. Каучук точно можна розірвати, а шовк?
tereska• 28 июля в 23:08
Син носить шовковий джгутик із золотими вставками вже років з 6, жодних нарікань. Стрічка/джгутик не натирає, не заломується та не перегинається. В ньому плаває то в басейні, то в морі і як новий.
Як на мене, то каучукова трохи дубувата та незручно відчувається на шиї, маю саме каучукову - мені хватило її на день, так і лежить.
Нагайна• 28 июля в 23:17
Тільки шовковий шнурок!
Каучук з часом зсихається.
Кнопкотиць• 28 июля в 23:36
Каучук точно нет. Не долговечный. Если ухаживать не будет, то милан (шелк).
Если будет снимать во время душа, кожа самое лучшее. Только Австрия.
Работаю с этим. Муж мастер.
Каучук носят на ремонт постоянно.
Флюорография гуся• 29 июля в 01:03
Каучук рвется, сын так крестик потерял.