Несу добро людям• Изменено 29 июля 2025

Кухня...витяжка

Яка за варіантомикухня з витяжкою виглядає нормально, можливі Ваші варіанти...фото 1 витяжка на одному рівні з усіма шкафами. Фото 2 витяжка вище основних шкафів..це просто варіанти, як краще щоб виглядала витяжка на кухні
Результат:
вже голосів: 43
34 (79.07%) 1 на одній лінії
9 (20.93%) 2 витяжка вище основних шкафів
Мочалкин блюз• 29 июля 2025
На фото 2 она нифига не работает. Кроме шума от нее толка нет
Инста_Богиня• 29 июля 2025
на одній лінії , тільки така, яку зовсім не видно , тільки якщо зазирнути
автор Несу добро людям • 29 июля 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Це як варіант...але хочу зрозуміти, як гарніше
как тебе такое илон маск• 29 июля 2025
Мені подобається в одну лінію, ми так і зробили, але у нас вона вбудована, що її і не видно. Але вона не видвижна як на 1 фото. І у нас індукційна варильна поверхня, а якщо у Вас буде газова, то по нормам там висота між варильною поверхнею і витяжкою 75-85 см повинна бути
ГейСюда• 29 июля 2025
Ответ дляНесу добро людям
Ні, як правильно, щоб працювало, є ж стандарт по висоті
Пенек Возмездия• 29 июля 2025
В мене так, майже не видно. Тумба звичайна, чоловік вирізав дно
автор Несу добро людям • 29 июля 2025
Ответ дляПенек Возмездия
У вас індукція, а якщо газ...
автор Несу добро людям • 29 июля 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Так, на першому фото, явно відстань 60 см від витяжки...
Встидаюся запитать• 29 июля 2025
У меня газ и вытяжка как на 1 фото, всё отлично.
Пенек Возмездия• 29 июля 2025
Ответ дляНесу добро людям
У вас індукція, а якщо газ...
Тоді ні, в мене там десь 60 см
как тебе такое илон маск• 29 июля 2025
Ответ дляНесу добро людям
Мабуть роблять на свій страх та ризик, я не знаю. Ми жили колись на зйомі, то там при газовій було як на другому фото, може трішки нижче, але не в одну лінію. В принципі меблярам все одно як робити, як Ви скажете так і зроблять.
Баба_Воля• 29 июля 2025
Ответ дляНесу добро людям
Як на фото 1, телескопічна, в рівень з шафами. В мене на квартирі така вже багато років.
тяжкаялюдина• 30 июля 2025
Ответ дляНесу добро людям
У вас індукція, а якщо газ...
Якщо газ, то на одному рівні не вийде, за нормами витяжка має бути 80-90 см від газової плити, а верхні шафи зазвичай на відстані 60 см роблять.
фан L.O.S.T.• 30 июля 2025
Мне нравится наклонная. На одной линии с низом шкафов. Пользуюсь 7 лет, очень довольна.

Фото для примера.
Баба_Воля• 30 июля 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.

Фото для примера.
Ні, пилозбірник. Зараз така, якби подумала краще, то нікрли б не взяла такої.
жар-птица Нюра• 30 июля 2025
Ответ дляНесу добро людям
У вас індукція, а якщо газ...
В інструкції до витяжки зазвичай вказується мінімальна допустима відстань, до газової поверхні скрізь що мені траплялися, це 75 см. Тому красиво це одне, а є ще технологічні норми. Порушувати їх чи ні це ваша зона відповідальності. Я роблю кухонний фартук 45-50см від рівня робочої поверхні, бо маю невисокий зріст. Всі витяжки на рівні 75 см. Але і конфігурація самих кухонь інша ніж у вас на фото. На одній квартирі окрема Т-образна витяжка не вбудована в шафи. На іншій квартирі 2 шафи як острів на стіні, одна нижча, там де сушка, друга вища де вбудована витяжка і вигляд має це все як сходинки. Не дуже я люблю верхні шафки від краю і до краю, тому роблю нестандартні варіанти. Функціонально все рівно в тих верхніх шафах зберігаю мало речей, то я більше практикую зберігання знизу, збільшена глибина стільниці і завдяки цьому збільшені шухляди. Щоб зручно було діставати і не пригати по верхах.