Пухнасті штани• Изменено 30 июля 2025
Дитина грається лише з однією дитиною, що робити?
Не хоче ні з ким гратись, знайомитись. А ця дівчинка грає під настрій, то грає, то взагалі ігнорує ю, навіть не вітається. Моя дуже соромʼязлива. Я її піштовхую знайомитися, пояснюю, що бачиш, з тобою дівчинка не хоче грати, а вона чекає лише її.
Вік забула додати: 3 роки. Тій дівчинці вже 4
Маурита• 30 июля 2025
Вы хотите узнать, как заставить ребенка знакомиться? Никак. Но можно выйти с модной игрушкой или необычной и другие дети сами подойдут.
короткопамятна• 30 июля 2025
Три года всего, они еще не умеют знакомиться, играми руководит чаще всего взрослый, что вы пристали к детям?
Пухнасті штани
• 30 июля 2025
Ответ длякороткопамятна
Все вони вміють. Грають в магазин, дочки матері. Не знаю, може це через дівчинку цю, якій 4 роки
Пухнасті штани
• 30 июля 2025
Ответ дляМаурита
Так, хотіла дізнатись як зробити так, щоб вона сама знайомилась. На іграшки діти не реагують, щоб знайомитись. Лише можуть спитати чи можна окремо погратись і повернути
Пухнасті штани
• 30 июля 2025
Ответ дляМerida
Придётся быть заводилой. Вам, мама. Придумать такую игру, чтоб вся площадка прибежала с просьбой участвовать. Ну и плюс, в игре, упор на вашу дочь. Изначально так изворачиваться придётся.
Це жах :(
Хочеться просто сидіти, відпочивати хоча б на вулиці.
Маурита• 30 июля 2025
Ответ дляПухнасті штани
Она научится постепенно. Не заставляйте, сама поймет, что с детьми интереснее. Особенно когда в сад пойдет.)) Потом будете плакать, что домой не зазвать.
Кишмишная Мая• 30 июля 2025
Ответ дляПухнасті штани
А чому знайомитися? В дворі немає сусідів з такими малими дітьми? Щоб постійні друзі були...а не щоразу знайомитися
Пухнасті штани
• 30 июля 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Діти є, але щоб почати грати потрібно познайомитись, спитати як звати як мінімум. Ну це в нас так
Ку-кусик• 30 июля 2025
Їй тільки три, дайте їй час. В неї є приклад? Ви легко знайомитесь з іншими мамами на майданчику?
Кишмишная Мая• 30 июля 2025
Ответ дляПухнасті штани
Ну то Ви ж сама можете спитати і заодно з мамами поговорите. Вона приклад не бачить як це робитт
Пухнасті штани
• 30 июля 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Я питаю, контактую з дітьми, але вона не може з себе видавити слова. Вона не грає з ними, соромиться. Якщо іграшку заберуть одразу мене просить підійти і попросити назад.
Кишмишная Мая• 30 июля 2025
Ответ дляПухнасті штани
Це жах :(
В садок тоді віддайте.
Пухнасті штани
• 30 июля 2025
Ответ дляКишмишная Мая
В садок тоді віддайте.
Поки що в черзі
Але думала може хтось поділиться, що робити з дитиною. Где дійсно якусь гру треба придумати і їй цікаво буде з дітками
Я на хвилинку• 30 июля 2025
Ответ дляПухнасті штани
Поки що в черзі
Играть должны дети сами, включать свою фантазию. Не делайте за детей их работу
Не гавкаю- но охраняю• 30 июля 2025
Отстаньте от ребенка, ей всего 3) Есть интроверты, которых не надо пихать в общество, им от этого плохо. Зачем? Станет старше, начнет знакомится. Моя до сих пор первая никогда не подойдет, зато когда к ней подходят, то сразу включается в разговор и игру, а ей уже почти 8. И я никогда не напрягала со знакомствами. Я экстраверт, но, например, обожала гулять с люлькой одна, ходить часами с кофе и везти коляску, меня эти мамские посиделки и разговоры о кашках/какашках бесили страшно)
Бойова• 30 июля 2025
Если любимые игры? Играть может одной игрушкой долго? Когда книги ей читаете слушает спокойно? На сколько активная? Как спала/спит? Ночью уже без памперса?
Малявка ще та• 30 июля 2025
Ответ дляПухнасті штани
Автор, не насилуйте ее, ну, такой характер, есть заводные дети есть тихие, вы ее не переучите, это врожденное
Творческий типаж• 31 июля 2025
В мене теж така дитина, дуже соромʼязлива, ось в сім років познайомилася з однією дівчинкою і хоче гратися тільки з нею, як зʼявляються інші діти одразу губиться, злиться на подругу що та не з нею грає… але як є
Пробувала вже по всякому, така вона дитина, соромʼязлива, вірна, довірлива