Неробименінерви• 01 августа 2025
Порадьте антисептичні спрей, полоскалки чи льодяники дитині 6-7 років
Таке як герпангіна починається, прищики в горлі на дужках бачу, температура була вже двічі до 39.
У лікаря були, сказали лікувати симптоматично, тоді ще тільки червонувате трохи горло і температура були.
То порадьте щось, аби зняти запалення в ротовій порожнині, може швидше і висипи пройдуть
Ашотакоя• 01 августа 2025
Что значит ’сказали лечить симптоматически?’ Доктор ничего не назначил? Что значит ’порадьте’?
База_птеродактилей• 01 августа 2025
Фарінгосепт дуже допомагає (це пігулки)
Або спрей чи полоскалка Ангілекс (трохи пекуче)
А ще багато хто любить Тантум верде
Неробименінерви
• 01 августа 2025
Ответ дляАшотакоя
Збивати температуру, рясно пити, більш нічого. Ну сімейна в нас не фанат великих переліків ліків, шопоробиш
сладкий_ноябрь• 01 августа 2025
Ответ дляАшотакоя
А що назначати?
З таким діагнозом лише чекати..
сладкий_ноябрь• 01 августа 2025
Ответ дляНеробименінерви
Тому що саме це й потрібно при герпангіні
Ашотакоя• 01 августа 2025
Ответ дляНеробименінерви
Ну от горла конкретно она должна была назначить. Я знаю миллион хороших препаратов, но не знаю можно ли их с 6 лет ребенку. Что я могу посоветовать?
Просто для меня реально странно быть на приеме у врача и спрашивать на форуме кто что порадыть.
Неробименінерви
• 01 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
А що назначати?
З таким діагнозом лише чекати..
Та так вже, старша дитина хворіла колись, але тоді іншій лікар був і призначав все сірьйозно: ацикловір чи герпевір, квацювати синькою ті висипи в роті)
Неробименінерви
• 01 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Я згодна, просто хочу полегшити болісні відчуття в горлі, та аби воно було з антисептичним та протизапальним ефектом
Думаю може хтось нещодавно лікував малечу, то порадять
сладкий_ноябрь• 01 августа 2025
Ответ дляНеробименінерви
Ну ацикловір достатньо сильний препарат, його не назначають просто так. Якщо дитина норм себе почуває, то навіщо її пічкати
сладкий_ноябрь• 01 августа 2025
Ответ дляНеробименінерви
Нурофен знімає біль на годин 6.
Добротная• 01 августа 2025
Когда дочке был 1 годик, была герпангина, были в частной больнице. Там мазали рот внутри синькой. Вы знаете, помогло быстро тогда