Директриссимо• 03 августа в 01:18

Ото я отримала дозу адреналіну

Поклали спати. Я і діти. І тут бажання у вікна. Приватний будинок.
Маю сусідку, яка любитьвипитт. І її подруга виламалв шмат огорожі з металопрофілю і залізла до мене. Камер нема.
В результаті-я їх ще доставила додому, бо побоялися, що здохне у мене на подвірї.ю
Добрий ранок, одним словом))
ЯниЯ• 03 августа в 01:19
Пишите, наче ви пили с сусідкою
Каляка маляка• 03 августа в 01:20
Надо было взять штакетину и огреть. Нифига себе
Играю у края• 03 августа в 01:20
Який добрий ранок? 1.20
Накладні мюслі• 03 августа в 01:21
Ответ дляИграю у края
Який добрий ранок? 1.20
У вас 1.20, у автора ранок, у меня вообще обед
маминаБубочка• 03 августа в 01:22
я думала напишете, как сейчас с кровати вскакивали, бо балістика
Играю у края• 03 августа в 01:25
Ответ длямаминаБубочка
Ви її взагалі почули? Бо я вже у вікно виглядала, і нічого
автор Директриссимо • 03 августа в 01:27
Поклалися спати. Бахкання в вікна.
Ответ дляНакладні мюслі
То сарказм.
автор Директриссимо • 03 августа в 01:28
Ответ дляИграю у края
Який добрий ранок? 1.20
То сарказм
ПАЦАНКА О• 03 августа в 01:29
Ви в школі вчились?
Будова речення 2-3 клас.
автор Директриссимо • 03 августа в 01:29
Ответ дляЯниЯ
Пишите, наче ви пили с сусідкою
Ага. Заварила каву. Будильник на 3,30
Prervana• 03 августа в 01:30
Ответ дляИграю у края
Еще как услышали. Сижу свожу потребление электроэнергии в доме (пасу генерацию солнечных панелей), вся в каракулях-расчетах, и тут ннна. Дважды. Было очень внезапно, я и не знала что тревога.
автор Директриссимо • 03 августа в 01:30
Ответ дляПАЦАНКА О
Ви в школі вчились?
Будова речення 2-3 клас.
Я спала вже.
Заснула, вірніше.
І тут такі пригоди .
автор Директриссимо • 03 августа в 01:32
Ответ дляКаляка маляка
Нема штахетин Металопрофіль))
Небоброїдка• 03 августа в 01:32
Ответ дляИграю у края
’почула’ это не то слово. я аж подскочила на кресле((
соцгород.
автор Директриссимо • 03 августа в 01:34
Ответ дляПАЦАНКА О
Ви в школі вчились?
Будова речення 2-3 клас.
Так, сьорбанула кави.
Що там не так в мої реченнях?
автор Директриссимо • 03 августа в 01:37
І то я маю відновити за власні кошти((
автор Директриссимо • 03 августа в 01:38
Висновок: камери- необхідні.
Кумася• 03 августа в 01:43
Ответ дляPrervana
А в нас встановили поряд, направили на сусідній будинок, воно відбиває та та тривога оре як скажена саме в наш будинок в вікна. Скільки вже на не скаржилися усім будинком Відповідь що вона ’у межах норми для військового часу дБ’. Які норми, коли посеред ночі з бервухами як скажений падаєш з ліжка від відбою тривоги!? Задовбали... Тому в нас раптово то тільки тривога, вже не так від вибуху шарахає як від неї. Взагалі неясно коли спати. Дитина спить у бервухаха та ще в навушниках протишумових що для стрільб. Не зручно, але хоч якось можливо. Спадають , але коли летить все, то сиджу поряд та все те притримую.
Кумася• 03 августа в 01:45
Ответ дляНебоброїдка
соцгород.
так, пишуть що десь на тій стороні, я на правому. Друге писали що на Вишгород, але потім що РЕБ.
Prervana• 03 августа в 01:45
Ответ дляКумася
Знаю локации, где рядом 3 сирены и они завывают втроем, в разной тональности и не синхронно. Ото концерт у людей.
Кумася• 03 августа в 01:46
Ответ дляДиректриссимо
Висновок: камери- необхідні.
У приватному так, але якщо в вас ще й генератор весь час. У наш то час
Кумася• 03 августа в 01:53
Ответ дляPrervana
Та якесь знущання. Зараз, літом, то особливо ж. А ось була у районі площі Т. Шевченка, де дитячий ребцентр (в мене там дитина на заняття ходить- інвалідність), так там тривогу взагалі посеред дня було не чутно. Я зразу ж не зрозуміла, просто вийшла поки дитина на заняттях у магазин, а тут бачу жалюзі в центрі опускають, а вони так завжди ж на тривогу та дітей у сховище спускають там. І я така собі що таке і тут сповіщення на телефон, що тривога. Питаю продавчиню поряд, а вона каже що тут завжди так тихо тривога. Просто за два місяці у центрі перший раз там саме коли я там не була попала на тривогу на вулиці. То буває нормально у людей, а не як у нас ось таке наставлять, щоб не давало спати навіть на відбої.
автор Директриссимо • 03 августа в 01:58
І то добре, що я чомусь не відпустила пса на ніч. Як завжди роблю.
то під 70 кг дворняга: сенбернар + овчприк
Prervana• 03 августа в 01:58
Ответ дляКумася
В пригородах тоже сирен не водится, у нас на всю округу одна только на ГЭСе стоит, и та молчит зачастую. Поэтому о тревогах узнаю либо постфактум, когда ввалит ПВО, или из телеги, из чатиков
Брюлик в стразах• 03 августа в 02:02
Ответ дляИграю у края
Так летіло шось. Може літак потім бах
автор Директриссимо • 03 августа в 02:05
Ответ дляБрюлик в стразах
Так летіло шось. Може літак потім бах
Може розвіддрон?
Фея_3уровень• 03 августа в 03:13
Ответ дляДиректриссимо
Поклалися спати. Бахкання в вікна.
Ну вот, а я уже настроилась на «бажання у вікна» ))
Небоброїдка• 03 августа в 07:51
Ответ дляPrervana
а Киев цифровой у вас нет?
на телефон приходит оповещение.
или вы не рядом?
Prervana• 03 августа в 09:47
Ответ дляНебоброїдка
а Киев цифровой у вас нет?
на телефон приходит оповещение.
или вы не рядом?
У меня нет никаких оповещений вообще, киев цифровой мне ничего не шлет