Директриссимо• 03 августа 2025
Ото я отримала дозу адреналіну
Поклали спати. Я і діти. І тут бажання у вікна. Приватний будинок.
Маю сусідку, яка любитьвипитт. І її подруга виламалв шмат огорожі з металопрофілю і залізла до мене. Камер нема.
В результаті-я їх ще доставила додому, бо побоялися, що здохне у мене на подвірї.ю
Добрий ранок, одним словом))
Небоброїдка• 03 августа 2025
Ответ дляPrervana
У меня нет никаких оповещений вообще, киев цифровой мне ничего не шлет
посмотрите там,где ваши данные есть пункт ’сповищення’ там надо сделать отметку активировать