РокерША• 03 августа в 12:58

Друзья, знакомые. Как изменилось ваше общение за эти годы?

Интересуют особенно те, кто разъехались.
Уменьшилось, угасло, прекратилось?
Была хорошая подруга, в силу условий разъехались по разным городам, поначалу было общение по телефону частое, потом как-то больше я стала инициатором общения, а сейчас вообще никак. Не хочет человек общаться, что произошло, непонятно
ПампушОК• 03 августа в 13:05
Скоріше за все, якісь ситуативні події їй з вами обговорювати вже незручно - що купила, де поїла, в якому магазині які ціни, а якісь глобальні речі ви ніколи не зачіпали, про них їй з вами говорити не хочеться.
автор РокерША • 03 августа в 13:06
Ответ дляПампушОК
Как раз обговаривали разное, и мелочи, и глобальное
Одна_на_всей_планете• 03 августа в 13:09
Перестала общаться со всеми.
Нет больше общего. У нас 31 труп, а у нее новая распаковка.
Привіт з ботойбіччя• 03 августа в 13:13
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Перестала общаться со всеми.
Киев имеете ввиду? Так каждый день жертвы по всей Украине, это не повод кого-то осуждать, это человека выбор.
Одна_на_всей_планете• 03 августа в 13:14
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Я не осуждаю. Просто перестаю общаться.
Ля-ля-ля• 03 августа в 13:15
Згасло. Але у мене вже й до війни тупо не було часу на друзів. Мені здається це така штука яка щось важить до 35-40, а далі занадто цінуєш свій час. У мене з´явилися нові знайомі і приятелі, мій найкращий друг це чоловік
Живчик-счастливчик• 03 августа в 13:18
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Перестала общаться со всеми.
Это банальная зависть с вашей стороны, но вы себя считаете более благородной.
dulenok• 03 августа в 13:20
Нас было три близких подруги, одна уехала в самой начале за границу, мы остались и всячески ее поддерживали. Она перестала с нами общаться вообще.
3@йk@• 03 августа в 13:21
Періодами, то густо то пусто, я пррсто така людина, що люблю спілкування, але я слухач, самій бути ініцітором мені важко. В куми син помер рік тому, і я боюся невдало пожартувати ( чорний гумор це моє улюьлене) тому весь час натягнута, щобнічого не ляпнуть.
В другої подруги син аутист, спочатку наче норм було, а потім бачу, що я втомлююсь. Але в мене і з тими подругами, що лишились теж не все гладко )в одної з чоловіком проблеми і вона щамість розводу думає що можна тікать до подруг з ночівлеею та ще й дітей за собою тягать 12+, я вже не витримала і натякнула що в мене тут не готель. Інша подруга 40+ пішла втдепресію ще з часів ковіда звільнилась і так і силить дома, ні сім´ї, ні дітей....
Добре, що сестру маю, з нею бачимось кожен тиждень, то моя радість.
Сірничок• 03 августа в 13:25
Ответ дляРокерША
автор, нічого могло не відбутись. Просто все менше спільних тем для обговорення з одного боку, а з іншого частину потреб в спілкуванні закривають інші люди, які поруч.

Не накручуйте себе, і спілкуйтесь час від часу, коли вам зручно.
Ума Палата• 03 августа в 13:25
У вас разная жизнь и интересы, о чем общаться?

Мои все на месте, общаемся как и раньше.
Сірничок• 03 августа в 13:26
Ответ дляЛя-ля-ля
так якраз після 40 це і стає можливо ще більш важливим. Діти вже підросли, їх можна залишати, а вийти з кимось на каву чи на концерт - це також важливо.
Ума Палата• 03 августа в 13:27
Ответ дляЖивчик-счастливчик
А к чему там может быть зависть?
Уравнобешенная• 03 августа в 13:28
Не розʼїхались, але кожен сам по собі. Практично не спілкуємося.
Сірничок• 03 августа в 13:30
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Перестала общаться со всеми.
ви весь час тільки про жертв війни думаєте? інших хвилювань і радостей у вас немає?
Коли розбомбили Охматдит, я втішала подругу після її сварки з новим хлопцем, він німець, вона в Німеччині.
І я це робила щиро, бо люблю її. Потім вже новини докотились і до неї і вона мені співчувала.
Я не очікую, що моя подруга в Німеччині буде моніторити новини України, як я це роблю. Але разом з тим, я знаю, що можу на неї покластись на 100%.
Ума Палата• 03 августа в 13:32
Ответ дляСірничок
Возможно человек там рядом живёт, потому это не только жертвы, а и переживание этого всего лично.
БЦАшка• 03 августа в 13:36
Стало гораздо и гораздо меньше. С кем-то разные взгляды политические и общение закончилось быстро. А были фразы мы же русские. У меня просто слова культурные закончились, высказала и закрыла этих людей для себя. С кем-то общаемся, но есть сложности: то брат у подруги в плену, стараюсь не ляпнуть ничего. Сильно спрашивать не могу тоже, ей больно. У второй муж вернулся из плена. Ей тоже не до общения. Новые какие-то люди появляются в жизни.
Одна_на_всей_планете• 03 августа в 13:37
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Зачем додумывать?)
Я же написала - больше нет общих интересов.
Одна_на_всей_планете• 03 августа в 13:42
Ответ дляСірничок
Молодцы
Одна_на_всей_планете• 03 августа в 13:54
Ответ дляСірничок
Мне стало не интересно и не актуально слушать про ее жизнь. Зачем тратить время друг друга. И я считаю это правильным.
Пописанная парта• 03 августа в 14:54
Ну звісно все змінилося.
Особливо після того, як чоловік в армію пішов.
Ля-ля-ля• 03 августа в 15:07
Ответ дляСірничок
На каву вийти для мене не дорівнює дружба. Ну і про дітей - у мене ще маленька
Сірничок• 03 августа в 17:22
Ответ дляЛя-ля-ля
так, не дорівнює. Але тут вже в мене навпаки: мені цікаво на каву саме з друзями, з людьми, які мені не байдужі і з якими є спільні інтерсеи, а не з дальніми знайомими. Хоча часто і з колегами зустрічаюсь.
Але це все така індивідуальна історія. Мій чолвоік вже якось розгубив друзів, каже не бачить в цьому потреби, на роботі багато підлеглих, вдома я і діти, і йому типу досить спілкування)

Хоча як на мене це взагалі геть інше спілкування і одне інше не заміняє.