Точная копия плова• 03 августа в 23:26

Чи можливо завагітніти на КОК?

Шотуткоїться?• 03 августа в 23:27
Нет, будет выкидыш на раннем сроке
Кастрюлька• 03 августа в 23:27
Можливо. Зі мною в лікарні лежала жіночка - вона народила 2-гу дитину, приймаючи Жанін
Иринашка• 03 августа в 23:27
Ответ дляКастрюлька
ага...а лет ей сколько?
автор Точная копия плова • 03 августа в 23:28
Ответ дляШотуткоїться?
Нет, будет выкидыш на раннем сроке
В мене місячних взагалі нема, мазня максимум на КОК.
Кастрюлька• 03 августа в 23:28
Ответ дляИринашка
ага...а лет ей сколько?
Тогда было 39.
Иринашка• 03 августа в 23:28
Ответ дляКастрюлька
Тогда было 39.
малая)
Кастрюлька• 03 августа в 23:28
Ответ дляТочная копия плова
Ідіть до лікаря, якщо є підозра. Це Вам буде найкраща і найрозумніша порада
Шотуткоїться?• 03 августа в 23:29
Ответ дляТочная копия плова
Это ненормально, подбирайте другой тогда, месячные должны быть 2 дня минимум красными как положено
автор Точная копия плова • 03 августа в 23:30
Ответ дляКастрюлька
Піду. Але там де я живу запис в приватний кабінет за кілька тижнів .
Кастрюлька• 03 августа в 23:30
Ответ дляИринашка
малая)
Очень приятная была барышня. Очень) И говорила, что они с мужем ржали, что родился у них нежданно Жанин))) девочка, кстати, очень прикольная получилась - смышленая и быстрая, ну прям командир в юбке)
автор Точная копия плова • 03 августа в 23:31
Ответ дляШотуткоїться?
Мені лікар не казала, що мають бути обов´язково, біду ще раз.
Кастрюлька• 03 августа в 23:31
Ответ дляТочная копия плова
Це залежно ще скільки Ви цей КОК приймаєте. Може бути звикання до нього декілька міс з мазнею. Наприклад, з Візаном таке можливо. І це може бути в межах норми. Яка мета прийому КОК? Протизаплідні? Чи владнувати гормони?
автор Точная копия плова • 03 августа в 23:32
Ответ дляКастрюлька
Приймаю 3 місяці і з самого першого циклу тільки мазня.
Кастрюлька• 03 августа в 23:32
Ответ дляТочная копия плова
Мета яка?
автор Точная копия плова • 03 августа в 23:33
Ответ дляКастрюлька
Мета яка?
Зменшити ендометріоз, на відміні дай Бог завагітніти. Тобто вплинути на гормони.
Кастрюлька• 03 августа в 23:34
Ответ дляТочная копия плова
Вам зазначили Візан?
автор Точная копия плова • 03 августа в 23:35
Ответ дляКастрюлька
Вам зазначили Візан?
Slinda препарат називається.
Сплюшка• 03 августа в 23:35
В таких випадках частіше за все порушують правила прийому кок. Або пропускають пігулку, або приймають якісь ліки, які зменшують ефективність кок, або мають блювоту/діарею і т.д.
Кастрюлька• 03 августа в 23:35
Ответ дляТочная копия плова
Slinda препарат називається.
Яка діюча речовина?
автор Точная копия плова • 03 августа в 23:36
Ответ дляКастрюлька
Яка діюча речовина?
Дроспіренон
Кастрюлька• 03 августа в 23:36
Ответ дляСплюшка
І так, і не так. Бо і в інструкціях написано, що 100% гарантії захисту від небажаної вагітності немає. І не завжди діарея, пропуск і тд є причиною
автор Точная копия плова • 03 августа в 23:38
З відсутністю місячних проблематично бути точно впевненим щодо вагітності.
Кастрюлька• 03 августа в 23:39
Ответ дляТочная копия плова
Дроспіренон
Це гарне призначення при ендометріозі. Але ж Вам лікар казав, що контрацепція від 93-99% при прийомі. Тобто шанс вагітності є завжди. Постарайтеся все ж до лікаря попасти
автор Точная копия плова • 03 августа в 23:39
Ответ дляКастрюлька
Дякую! Я хочу завагітніти, але не на таблетка, щоб не нашкодити дитині.
Кастрюлька• 03 августа в 23:40
Ответ дляТочная копия плова
У тієї бвришні, яка делала за мною в лікарні, якраз і не було міс. Вона народила першу дитину, міс не відновилися, лікар призначив протизаплідні, і вона на них примудрилася завагітніти. Тож
Бувають дуже неординарні випадки. Лікар Вам в поміч
автор Точная копия плова • 03 августа в 23:41
Ответ дляКастрюлька
То Божий план був))
Кастрюлька• 03 августа в 23:42
Ответ дляТочная копия плова
То Божий план був))
Реально) Хай і на Вас Божий план збудеться ❤️🙏
автор Точная копия плова • 03 августа в 23:43
Ответ дляКастрюлька
Дуже дякую! Хай збудеться!
автор Точная копия плова • 03 августа в 23:45