Точная копия плова• 03 августа 2025
Чи можливо завагітніти на КОК?
Кастрюлька• 03 августа 2025
Можливо. Зі мною в лікарні лежала жіночка - вона народила 2-гу дитину, приймаючи Жанін
Точная копия плова
• 03 августа 2025
Ответ дляШотуткоїться?
Нет, будет выкидыш на раннем сроке
В мене місячних взагалі нема, мазня максимум на КОК.
Кастрюлька• 03 августа 2025
Ответ дляТочная копия плова
Ідіть до лікаря, якщо є підозра. Це Вам буде найкраща і найрозумніша порада
Шотуткоїться?• 03 августа 2025
Ответ дляТочная копия плова
Это ненормально, подбирайте другой тогда, месячные должны быть 2 дня минимум красными как положено
Точная копия плова
• 03 августа 2025
Ответ дляКастрюлька
Піду. Але там де я живу запис в приватний кабінет за кілька тижнів .
Кастрюлька• 03 августа 2025
Ответ дляИринашка
малая)
Очень приятная была барышня. Очень) И говорила, что они с мужем ржали, что родился у них нежданно Жанин))) девочка, кстати, очень прикольная получилась - смышленая и быстрая, ну прям командир в юбке)
Точная копия плова
• 03 августа 2025
Ответ дляШотуткоїться?
Мені лікар не казала, що мають бути обов´язково, біду ще раз.
Кастрюлька• 03 августа 2025
Ответ дляТочная копия плова
Це залежно ще скільки Ви цей КОК приймаєте. Може бути звикання до нього декілька міс з мазнею. Наприклад, з Візаном таке можливо. І це може бути в межах норми. Яка мета прийому КОК? Протизаплідні? Чи владнувати гормони?
Точная копия плова
• 03 августа 2025
Ответ дляКастрюлька
Приймаю 3 місяці і з самого першого циклу тільки мазня.
Кастрюлька• 03 августа 2025
Ответ дляТочная копия плова
Мета яка?
Точная копия плова
• 03 августа 2025
Ответ дляКастрюлька
Мета яка?
Зменшити ендометріоз, на відміні дай Бог завагітніти. Тобто вплинути на гормони.
Кастрюлька• 03 августа 2025
Ответ дляТочная копия плова
Вам зазначили Візан?
Точная копия плова
• 03 августа 2025
Ответ дляКастрюлька
Вам зазначили Візан?
Slinda препарат називається.
Сплюшка• 03 августа 2025
В таких випадках частіше за все порушують правила прийому кок. Або пропускають пігулку, або приймають якісь ліки, які зменшують ефективність кок, або мають блювоту/діарею і т.д.
Кастрюлька• 03 августа 2025
Ответ дляТочная копия плова
Slinda препарат називається.
Яка діюча речовина?
Кастрюлька• 03 августа 2025
Ответ дляСплюшка
І так, і не так. Бо і в інструкціях написано, що 100% гарантії захисту від небажаної вагітності немає. І не завжди діарея, пропуск і тд є причиною
Точная копия плова
• 03 августа 2025
З відсутністю місячних проблематично бути точно впевненим щодо вагітності.
Кастрюлька• 03 августа 2025
Ответ дляТочная копия плова
Дроспіренон
Це гарне призначення при ендометріозі. Але ж Вам лікар казав, що контрацепція від 93-99% при прийомі. Тобто шанс вагітності є завжди. Постарайтеся все ж до лікаря попасти
Точная копия плова
• 03 августа 2025
Ответ дляКастрюлька
Дякую! Я хочу завагітніти, але не на таблетка, щоб не нашкодити дитині.
Кастрюлька• 03 августа 2025
Ответ дляТочная копия плова
У тієї бвришні, яка делала за мною в лікарні, якраз і не було міс. Вона народила першу дитину, міс не відновилися, лікар призначив протизаплідні, і вона на них примудрилася завагітніти. Тож
Бувають дуже неординарні випадки. Лікар Вам в поміч
Точная копия плова
• 03 августа 2025
Ответ дляКастрюлька
То Божий план був))
Кастрюлька• 03 августа 2025
Ответ дляТочная копия плова
То Божий план був))
Реально) Хай і на Вас Божий план збудеться ❤️🙏
Точная копия плова
• 03 августа 2025
Ответ дляКастрюлька
Дуже дякую!
Хай збудеться!