мистерЛяпсус• 03 августа в 23:27

Чоловічий колектив

Добрий вечір, дівчата
Вже 15 років працюю на підприємстві, колектив у нас більше чоловічий, так як підприємство займається азотними добривами.
Жінки у нас теж працюють, але їх не багато, всі заміжні давно. Ще у нас працює лаборантка, якій 26. І я помітила таку тенденцію, що мої колеги-чоловіки часто з нею заграють, роблять компліменти. Один, якому 46 років взагалі постійно ходить за нею і не приховує, що вона йому подобається.
Мені стало цікаво, так багато чоловіків з нею заграють через її вік чи все таки чимось іншим зацікавила?
Советничаю тут• 03 августа в 23:30
Молода і я так розумію не заміжня дівчина, от і пускають слюні, а раптом перепаде. А вам заздрісно?
Поліпривіт всім• 03 августа в 23:30
если она открытая и веселая - почему нет
сам по себе возраст ничто, от человека зависит
автор мистерЛяпсус • 03 августа в 23:31
Ответ дляСоветничаю тут
Та заміжня вона теж
Глас_Народа• 03 августа в 23:33
Ответ длямистерЛяпсус
Та заміжня вона теж
Молода і симпатична, що тут гадати автор. 26 років лице, тіло свіже, звичайно що це приваблює чоловіків.
Экспертиза• 03 августа в 23:33
Ответ длямистерЛяпсус
Та заміжня вона теж
Значить просто весела, цікава і гожа вона))) Тож скачуть біля неї як молоді баранці)))
Кундалина• 03 августа в 23:39
Ответ дляЭкспертиза
Як Ви класно описали. ’Молоді баранці’. Клас 😊
Экспертиза• 03 августа в 23:42
Ответ дляКундалина
Дякую) так а це з правда) В мене на роботі таке теж було, тож я добре розуміюся на тому, як виглядає і називається подібна картина 😅😇💕
Глас_Народа• 03 августа в 23:46
Ответ дляЭкспертиза
з приводу весела цікава - я вас прошу, я коли в 21 рік прийшла працювати на держ службу, була невесела, дика і зашугана, тамтешнім 40+дядькам це ніяк не завадило навколо мене оте саме що ви написали, як молоді баранці, і так і сяк.
Продаю витрішки• 04 августа в 00:09
Ответ дляСоветничаю тут
В 40 еще тоже молодая.
Червона ікорка• 04 августа в 00:18
А у вас прогресс, автор. Уже не муж, а коллега. Растете.
Мусик Пусик• 04 августа в 05:38
Мне 47, мужчины тоже заигрывают.