Найщасливіша• 03 августа 2025

Чи нормально буде просити зараз підвищення зарплати, якщо згорів завод?

Працюю рік, роблю набагато більше, ніж мені говорили при прийомі.
Сама тягну роботу , яку може виконувати цілий відділ.
Керівництво хвалить, місяць тому говорили про підвищення зарплати, але тоді ген директор поїхав у відпустку, а без нього це не погоджують.
Потім сталась проблема - пожежа на одному з виробничих приміщень, де робили продукцію. Кошти у відновлення вкладені колосальні.
Генеральний повернувся. Як думаєте, чи варто піднімати це питання? Чи недоречно?
Я відповідь знаю, просто хочу почути вашу думку.
Туся муся• 03 августа 2025
Если у вас не стало меньше работы, то просите.
автор Найщасливіша • 03 августа 2025
Ответ дляТуся муся
Та яке - менше.
Ще більше тепер.
Лгин• 03 августа 2025
Просити ви, звичайно, можете. Але, коли вам відмовлять, у даному випадку 97%, ви маєте план В?
рукиЖимолости• 03 августа 2025
Звісно нормально,їсти хочеться кожен день.Але...
Чумачечая Весна• 03 августа 2025
я б кілька місяців почекала
автор Найщасливіша • 03 августа 2025
Ответ дляЧумачечая Весна
я б кілька місяців почекала
Та я б теж почекала, якби платили нормально з самого початку. А мені платять копійки
Чумачечая Весна• 03 августа 2025
Ответ дляНайщасливіша
скільки платять?
Мerida• 03 августа 2025
Предприятия обычно застрахованы. Владельцы не со своего кармана деньги берут. Я б обсудила повышение. Я на работу хожу работать и получать за это деньги.
Країна мрій• 03 августа 2025
я думаю, что ваше повышение - пыль по сравнению с затратими на восстановление. я бы просила. ваших детей никто не кормит, когда у вас трудности.
автор Найщасливіша • 03 августа 2025
Ответ дляМerida
Так у нас ще й вакансії нові висять…тобто є ж гроші на нового працівника
автор Найщасливіша • 03 августа 2025
Ответ дляКраїна мрій
Теж так думаю.
Кусюче сонечко• 03 августа 2025
А почему вас должны волновать их проблемы? Уверена, что пару тыс грн у них найдутся.
ТАЗератти• 03 августа 2025
Ответ дляМerida
Ха, ха, це в мирний час.
ТАЗератти• 03 августа 2025
Ответ дляКраїна мрій
Це так.
Мerida• 03 августа 2025
Ответ дляТАЗератти
Ха, ха, це в мирний час.
Автор не писала, что ракета прилетела
автор Найщасливіша • 03 августа 2025
Ответ дляМerida
Автор не писала, что ракета прилетела
.
Мerida• 03 августа 2025
Ответ дляНайщасливіша
.
🤷🏼‍♀️
Всміхайлик• 03 августа 2025
Щас все поржут, но увольтесь и устройтесь заново на новую зп. У нас на работе новенькие в несколько раз выше получают опытных старичков
Хлопаю ресницами• 03 августа 2025
Ответ дляЛгин
А хіба просити можна тільки у формі вимоги - або підвищуєте, або звільняюсь?
Подтяжка• 03 августа 2025
Я думаю, ему не до вас, автор )
ДА да да• 03 августа 2025
Ответ дляМerida
Смех просто. О каком страховании речь, то у вас бизнеса никогда не было
ДА да да• 03 августа 2025
Ответ дляМerida
Автор не писала, что ракета прилетела
Никто ничего не компенсирует!! Даже если ракета прилетела!!! Проснись и пой!!! Наш цех два раза задевало с офисом. Все кто остался разделили между собой кто восстанавливает потолок, кто ворота, кто стены за свой счет каждая компания, за это снизили арендную плату на 40%
Мerida• 03 августа 2025
Ответ дляДА да да
Великая бизнес вумен написала ога
ДА да да• 03 августа 2025
Ответ дляМerida
Великая бизнес вумен написала ога
Поболее вас. Вы и близко не стояли к бизнесу
автор Найщасливіша • 03 августа 2025
Ответ дляВсміхайлик
Це як? На нову роботу ви мали на увазі?
Мастер Класс• 03 августа 2025
Ответ дляЛгин
У нас это уволиться и вернуться на большую зп. Новеньким платят больше, чем старичкам.
автор Найщасливіша • 03 августа 2025
Ответ дляМастер Класс
Не уявляю як це
Мене ж там всі знають
Мerida• 03 августа 2025
Ответ дляДА да да
Ясен пень. Анонимы, они такие
аромат Жука• 04 августа 2025
Так, просіть підвищення зарплати, чому Вас повинні турбувати складні часи начальства, як в підприємства було все ок, вони ж Вам не пропонували, більшу зарплату, не хвилювалися за Вас, чому Ви хвилюєтесь за них?
З понеділка на дієті• 04 августа 2025
То яка зараз зарплата?