Железобетон• 04 августа в 13:42

Задовбали дні перед зарплатою )

Зазвичай гроші відкладаю завжди, коли отримаю зарплату. Ну під кінець пепед зарплатою 2-3 дні дуже економні, вигрібається все з морозилки, готовиться щось економне "з нічого".
Цього місяця було купа незапланованих витрат, син студент приїхав на канікули (це +1 мужик в харчуванні). Ще забула, що в чоловіка відпускні виплатили на початку липня і тепер гроші будуть в кращому випадку в середині серпня. Хоч там і сльози, але теж хоч не все на мою зарплатню.
Добре, що хоч коту заздалегідь по акції корму набрала, як раз до зарплати вистачить. Але ця скотина теж вже харчами перебирає )
Оце ще 2 дні видумувати кашу з топора )
А без відкладання грошей спочатку не можна, все проїсться на раз два )
размахер• 04 августа в 13:43
Хех, хочется на этот период в спячку впасть(
ВыФсеВрете• 04 августа в 13:43
У меня вообще нет денег
Шиворот Навыворот• 04 августа в 13:43
Ищите другого мужа
размахер• 04 августа в 13:44
А сыну не помогаете, когда он на учёбе?
Кривая спроса• 04 августа в 13:46
Ответ дляШиворот Навыворот
Ищите другого мужа
Другие мужчины в очереди под окнами автора стоят , и все сплошь миллионеры
Невидимка• 04 августа в 13:47
Так само, зп 15, готівкою є 600грн, на овочі на базарі, все решта вже на кредитку. Про яке море, ремонт, хотєлки мова, працюєш просто щоб покрити базові витрати?!
Завжди з рушником• 04 августа в 13:47
Я сьогодні получила 12200 .
7 на життя, а решта в конверт
НуКаНаКа• 04 августа в 13:48
Ви ж знаєте свій бюджет, під нього і прилаштовуйтесь з покупками.
Що значить якщо не відкласти - то за 1-2 дні все проїдається?
Це ви купуєте 1 кг червоної ікри і ложками їсте?, знаючи що грошей особливо немає.
автор Железобетон • 04 августа в 13:48
Ответ дляразмахер
А сыну не помогаете, когда он на учёбе?
У нього хороша стипендія. Одяг іноді купляю, ще щось. А так він автономний доволі. Щось ще підробляє.
Тому зараз в ’Мама отелі’ відпочиває )
Біток чи ефір?• 04 августа в 13:48
Я отрыла уже кредитку в банке ( Как-то так ( Август очень затратный вышел, прям очень, и он только начался... Я в шоке.
Невидимка• 04 августа в 13:48
Ответ дляЗавжди з рушником
Я сьогодні получила 12200 .
7 на життя, а решта в конверт
На 7000 їжа, комуналка, проїзд, інтернет, побутова хімія, догляд мінімальник???
автор Железобетон • 04 августа в 13:50
Ответ дляНуКаНаКа
Оооо, ну я знайду куди потратити гроші. Безконтрольно вони легко витрачаються.
НуКаНаКа• 04 августа в 13:51
Ответ дляЖелезобетон
То у вас задача кудись потратити?)
Чи жити на ці кошти?
размахер• 04 августа в 13:52
Ответ дляЖелезобетон
Тому зараз в ’Мама отелі’ відпочиває )
Хватает 2000 на жизнь? даже повышенная вроде всего 2900. Экономный парень у вас.
автор Железобетон • 04 августа в 13:55
Ответ дляНуКаНаКа
То у вас задача кудись потратити?)
Чи жити на ці кошти?
Я маю відкласти на оренду житла + ще трохи.
Можу не відкласти і витягнути з відкладених до війни. Але я таке не практикую. Це тільки в разі серйозних трат по здоров´ю чи термінових незапланованих трат, типу крупного ремонту машини.
Тобто по суті, майже все іде на життя, заначка не витрачається.
Але знов таки, я знаю, як потратити гроші )
автор Железобетон • 04 августа в 13:56
Ответ дляразмахер
За кордоном. Він добився стипендії, там був конкурс. І її достатньо, щоб скромно прожити без допомоги в гуртожитку.
А минулого року їздив по обміну по Еразмус+, там теж був дуже непоганий грант.
hrystia• 04 августа в 14:00
Ответ дляЖелезобетон
А скільки йому років? Ще немає 18?
НуКаНаКа• 04 августа в 14:00
Ответ дляЖелезобетон
Молодчинка у вас син!)
размахер• 04 августа в 14:06
Ответ дляЖелезобетон
Молодец, пусть всё удачно сложится.
Куратор дебошей• 04 августа в 14:09
Ответ дляЗавжди з рушником
Я сьогодні получила 12200 .
7 на життя, а решта в конверт
Ви одна і у вас власне житло?
автор Железобетон • 04 августа в 14:09
Ответ дляhrystia
А скільки йому років? Ще немає 18?
Вже є. Я з синами за кордоном. Тому і цінник за оренду суворий.
автор Железобетон • 04 августа в 14:16
Ответ дляНуКаНаКа
Молодчинка у вас син!)
Дякую
автор Железобетон • 04 августа в 14:16
Ответ дляразмахер
Молодец, пусть всё удачно сложится.
Дякую
hrystia• 04 августа в 14:17
Ответ дляЖелезобетон
Зрозуміло. Думала син приїхав в Україну) В мене цього року син вступив до Польщі. Буду їздити до нього.
автор Железобетон • 04 августа в 14:20
Ответ дляhrystia
Успіхів сину.
hrystia• 04 августа в 14:30
Ответ дляЖелезобетон
Успіхів сину.
Дякую)
Завжди з рушником• 04 августа в 15:30
Ответ дляКуратор дебошей
Ви одна і у вас власне житло?
Нас двоє ще +4 тис, власне житло
Завжди з рушником• 04 августа в 15:31
Ответ дляНевидимка
Так. Догляд чого?
Хімія Гала і доместом, два мила і шампунь за 39
Вкаблучках• 04 августа в 15:46
Ответ дляЗавжди з рушником
Я сьогодні получила 12200 .
7 на життя, а решта в конверт
Ви одна живете?
Невидимка• 04 августа в 15:49
Ответ дляЗавжди з рушником
Так. Догляд чого?
Зубна паста 100грн, щітка нова, антиперспирант, прокладки, ще 200, крем для обличчя, блиск для губ, одяг, взуття, на рік скільки на це витрачаєте?!