Свекруховна• Изменено 02 июля в 14:26
Послуги прибиральниця при невеликих доходах.
Я багато працюю. Часу на прибирання тільки один день в тиждень, єдиний вихідний. Виходить якщо прибирати, то часу на відпочинок з дітьми нема. Кличу прибиральницю, 1100-1600 грн залежно від об´єму роботи. Шкода грошей і самій нема сил прибирати. Надходить друга половина тижня і я знову думаю кликати чи ні (
Сладко-соленая• 02 июля в 14:27
В мене підтримуюче прибирання 600 раз на тиждень. Звісно , що кликати
МадамОхмури• 02 июля в 14:27
Я не работаю, не скажу что у нас большие доходы и пользуюсь услугами уборщицы.
Кто будет заботиться о Вас когда Вы совсем загнетесь?
Трактор Віка• 02 июля в 14:29
У нас убирают все, в т.ч. и дети
За час справляемся с уборкой
Краля-Галя• 02 июля в 14:30
Ответ дляСладко-соленая
Ви а якому місті?
Свекруховна
• 02 июля в 14:30
Ответ дляТрактор Віка
У нас убирают все, в т.ч. и дети
За час справляемся с уборкой
З миттям сантехніки, душевої,підлог,кухні?
Сладко-соленая• 02 июля в 14:31
Ответ дляКраля-Галя
Ви а якому місті?
Харків. До війни 500 було
Перша леді колгоспу• 02 июля в 14:31
Приглашать помощницу для уборки-это лучшее решение в моей жизни. Последнее от чего я откажусь. Не ходить с тряпками по квартире в выходной того стоит.
Правильно_Валерчик• 02 июля в 14:31
я тоже много работаю, но убираю сама (кроме генералки) а вот с готовкой мне помогает женщина - раз в три дня готовит нам (живет на площадке, продукты доставка или мой отец покупает), готовит на трех взрослых.
Краля-Галя• 02 июля в 14:32
Ответ дляСладко-соленая
Харків. До війни 500 було
Шкода.
Я по Києву шукаю прибиральницю
Трактор Віка• 02 июля в 14:33
Ответ дляСвекруховна
Да, но не генеральная (из шкафчиков в кухне ничего не достаем, только поверхностная)
Йосип_молодий• 02 июля в 14:34
Ответ дляСвекруховна
У вас засранцы живут?
сладкий_ноябрь• 02 июля в 14:35
Чому ви шкодуєте грошей?
Ви купуєте собі час, відпочинок, час на дітей. Кому потрібен цей побут, на який ви будете витрачати півдня
Весела пiсенька• 02 июля в 14:36
Ответ дляЙосип_молодий
У вас засранцы живут?
Ви коли людей ’ засранцями’ називаєте, напевно ввідчуваєте себе крутішою? Бо ж напевно ви себе до таких не відносите?
сладкий_ноябрь• 02 июля в 14:36
Ответ дляТрактор Віка
У нас убирают все, в т.ч. и дети
За час справляемся с уборкой
Ну якщо у вас однушка, то можливо.
А квартиру, де 3 кімнати, ну не прибереш якісно за годину.
Так, пропилососиш і щось по складаєш.
Трактор Віка• 02 июля в 14:36
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну якщо у вас однушка, то можливо.
Так, пропилососиш і щось по складаєш.
У нас 3к
Пылесосит в нас робот-пылесос, у нас нет ковров
А что складывать? У нас нет срача, за собой в тот же день вещи складываем
Херсон це Україна• 02 июля в 14:37
Ви ж не півзарплатні віддаєте і не голодуєте, щоб заплатити за прибирання. Так що норм.
Йосип_молодий• 02 июля в 14:37
Ответ дляВесела пiсенька
Брысь
Свекруховна
• 02 июля в 14:38
Ответ дляХерсон це Україна
Та ні, але совість мучить, що могла б сама.
Инстагра_мерша• 02 июля в 14:39
Ответ дляСвекруховна
То не совесть. То жаба.
Санька-4b93• 02 июля в 14:40
Ответ дляВесела пiсенька
Можна поцікавитись які доходи ви називаєте не великими?
І яка площа житла?
Свекруховна
• 02 июля в 14:42
Ответ дляСанька-4b93
І яка площа житла?
Житло маленьке, але 3 кімнати і кухня-вітальня, лоджія і балкон, які треба доглядати.
Мамина корзиночка• 02 июля в 14:42
Ответ дляСладко-соленая
Харків. До війни 500 було
За 500 можно максимум вымыть одну ванную комнату.
Гарачий Чокалад• 02 июля в 14:42
Ответ дляСвекруховна
Одну кухню треба пару годин прибирати,якщо раз в тиждень
Мамина корзиночка• 02 июля в 14:44
Ответ дляСвекруховна
Это большое жилье и большой объем работы, особенно учитывая что в доме дети.
Херсон це Україна• 02 июля в 14:44
Ответ дляСвекруховна
Заспокойте совість тим, що ви просто купуєте собі відпочинок і час для дітей. А час коштує грошей. Просто ще одна покупка, так ж необхідна, як їжа або одяг.