Я така бойова• 06 августа 2025
Видалення вусиків над губою — лазером чи воском?
Що менше болить і довше тримається?
Коханозадовільна• 06 августа 2025
Светлые лазер не берет, воском деранули и забыли. Только пантенолом намажьте потом
Elena_Kiev_Solomenskiy• 06 августа 2025
раньше рекомендовали только электроэпиляцию в И-те красоты, когда электрод заводится в фолликул, а потом нажимается педалька (идет ток). Тут же волосок вынимается пинцетом. И это все со скоростью швейной машинки, если хороший специалист. Есть предостережения- шрамики останутся, если сила тока больше необходимой
Ошеламиссимо• 06 августа 2025
У мене чорні, лазер не взяв, ходила біля 2 років на процедури. Все відросло. Смикаю пінцетом, на віск не наважуюсь.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 06 августа 2025
Ответ дляОшеламиссимо
воском даже проще. я делала. что волосы будут расти сильнее, не сбылось. или поменялся гормональный фон.
Леди Г• 06 августа 2025
Ответ дляАлгонавт
Електроепіляція. Назавжди
Ви робили? Поділіться досвідом? Правда, що можуть залишитися шрами?
Леди Г• 06 августа 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
я видаляю кремом. нормально все. і не боляче.
як швидко відростає?
Обижулька• 06 августа 2025
В мене світлі, віск та лазер прибирали на певний час, а от електроепіляція прибрала повністю, ніяких слідів не залишилося
А Я Самая Самая• 06 августа 2025
Ответ дляЛеди Г
як швидко відростає?
не швидко. мені здається, я десь раз на місяць це роблю. але у мене порівняно світлі волоски, не чорні.
Леди Г• 06 августа 2025
Ответ дляОбижулька
Де робили електро? Якщо Київ)
Обижулька• 06 августа 2025
Ответ дляЛеди Г
Де робили електро? Якщо Київ)
Так, Київ. Якщо ст.м.Дарниця вам ок, то
Алгонавт• 06 августа 2025
Ответ дляЛеди Г
У мене шрамів немає. В одному місці пігментні плями невеликі, бо я недостатньо ретельно прикривалася від сонця