Директриссимо• сегодня в 09:38
Психіатр Київ в якої прийом 2100 грн і її тут хвалять. Як її прізвище?
Дякую
Мошей ницца• сегодня в 15:13
Ответ дляСон і дрімота
Вам пенсію нараховує людина, яка 5-6 років у ВНЗ вчилася. У неї вкладення були не менші, а вона вас обслуговує за малу зарплату. Вашу дитину у школі теж вчить людина з ВО. У нас 2/3 країни з ВО і вкладеннями. Хіба це привід так задирати ціни?
Але відповідальність трохи різна в цих людей
Бо лікар відповідає за ваше життя
А спеціаліст пенсійного фонду не відповідає ні за що фактично
Бо лікар відповідає за ваше життя
Мошей ницца• сегодня в 15:18
Ответ дляСон і дрімота
Чому це? Людина працівник ДСНС рятує життя. Це значно важливіше, важче і небезпечніше для самого працівника, ніж ваша пломба.
Зарплата такого працівника менша за зарплату стоматолога. То скільки ви з вашою ментальністю маєте сплачувати особисто йому? Чи ’то другоє’ і вигрібати вас він має безкоштовно? Не зважаючи на освіту, досвід, ризик власним життям?
А де в нас є безкоштовний стоматолог?
Навіть в держ поліклініках такого давно нема
І ви щось геть не в ту тему пішли
За прийом платиться в приватній клініці
Ці ціни встановлює клініка
Хто не може платити стільки, іде в державну
Але вона вже давно теж не безкоштовна
І це не тому, що пацієнти прям з дверей сують лікарям гроші, а тому що лікар той без грошей і не гляне на тебе
І так, це ще з дуже давніх часів іде
Молоді лікарі в приватних клініках працюють
І ви щось геть не в ту тему пішли
За прийом платиться в приватній клініці
Ці ціни встановлює клініка
Але вона вже давно теж не безкоштовна
І так, це ще з дуже давніх часів іде
Кидстаффовна• сегодня в 15:25
Ответ дляМошей ницца
Цікава у вас логіка
Як від одного прийому психіатра має стати легше?
От попʼє автор поста ліки хоч місяців три, тоді і можна про щось говорити починати
так легше від чого стало таблеток чи психіатра?
Христя в тiстi• 2 часа назад
Ответ дляПапина дочка
Это реально надо быть психом, чтоб такие деньги платить(((. Вот это такса
.
Не сама ли себя она нахваливает?
А що ви хотіли на психіатра довго та важко вчитись