На циголках• Изменено 07 августа 2025

Не можу завагітніти ....порадьте

Ановуляції, спкя, нерегулярні цикли....Вже були 3 стимуляції летрозолом: нічого; перейшли на клостилбегіт + овітрел - також безрезультатно. Що робити далі не знаю - еко, лапароскопія, далі клостилбегітом стимулювати чи просто перерву...п.с. СГ і труби в нормі.
автор На циголках • 07 августа 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
https://healthday.in.ua/korisno-znati/test-na-hene...

У першому ж абзаці.
ми робили посткоїтальний тест, він був негативний, але як на мене то забір ми зробили неправильно
автор На циголках • 07 августа 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Як +, якщо з овуляцією проблеми?
Овуляція була під час її стимулювання препаратами, але вагітність не настала
Вимагаю спілкування• 07 августа 2025
Ответ дляНа циголках
То повторіть. І спитайте у свого лікаря про аналіз на сумісність по крові.
Вимагаю спілкування• 07 августа 2025
Ответ дляНа циголках
Навіть, у жінок з регулярними овуляціями при ретельному плануванні вагітність може наступити далеко не з першого циклу.
От у Вас так і вийшло(((
автор На циголках • 07 августа 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
От у Вас так і вийшло(((
та я хочу ще на стимуляцію, але переживаю, бо вже забагато разів підряд робила
Вимагаю спілкування• 07 августа 2025
Ответ дляНа циголках
Мабуть, у мене б був такий план:
1) Змінити лікаря або ж звернутися з усіма обстеженнями і послухати альтернативну думку.
2) В залежності від висновків іншого лікаря/лікарів продовжувати спроби самостійно завагітніти або ж рухатися в бік ЕКО. Державної програми чи скористатися приватною клінікою.
Бажаю успіху!
Будьте так ласкаві• 07 августа 2025
Ответ дляНа циголках
Розкажіть, будь ласка, про ЕКО все, що можете, теж схиляюсь до нього
я подумала зроблю один раз якщо ні-то ні...робила у Берестового Олега Олександр., тоді він працював в Ісіді...спочатку дають таблетки-гормони, але я іх добре перенесла, нічого мене не хвилювала, потім підсажують ембріон нічого страшного...я ходіла спокійна, щаслива...але коли вже відбулося запліднення пам’ятаю як в мене дуже розпирало живіт, таке гідке було відчуття як він ніби трісне зараз, це видно гормони так давали а потім поступово іх лікар заберає та й все як повинно бути...так прямо все не па’ятаю бо це було 11 років назад...а ще на капельниці підпримуючі ходила коли завагітнила
Безсовісна кума• 07 августа 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Ох ти божечки, Вам нема до чого докопатися?
Порадьте краще Авторці щось, крім ’звільніться з роботи, полетіть на Місяць’.
Это вам нечего делать, поэтому глупости пишите, а автору совет я дала
Безсовісна кума• 07 августа 2025
Ответ дляВимагаю спілкування

У першому ж абзаці.
Зачем вы мне ссылки на этот мусор даёте? Это не научная статья, а заметки домохозяек для домохозяек
Вимагаю спілкування• 07 августа 2025
Ответ дляБезсовісна кума
Який? Дивитися в бік ЕКО?
Те саме їй і не лікар порадить.
Вимагаю спілкування• 07 августа 2025
Ответ дляБезсовісна кума
Так я і не стверджувала, що то медичне видання. Таке словосполучення вживається, але ж треба докопатися до слів.
Що корисного, саме як ПРОФІЛЬНИЙ ЛІКАР, Ви порадили Авторці? Аж нічого.
Безсовісна кума• 07 августа 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Який? Дивитися в бік ЕКО?
Те саме їй і не лікар порадить.
Вы какая то волшебная на всю голову
Вимагаю спілкування• 07 августа 2025
Ответ дляБезсовісна кума
Вы какая то волшебная на всю голову
Ідіть лікуйте нерви, лікарко.
Безсовісна кума• 07 августа 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Ідіть лікуйте нерви, лікарко.
То ж для вас найкраща попала, лікуйтесь, вам потрібніше
автор На циголках • 07 августа 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Мабуть, у мене б був такий план:
Бажаю успіху!
дякую
автор На циголках • 07 августа 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
дякую за інформацію)