Для драки• 07 августа в 14:29

Чи вміє хтось читати лікарський підпис?

Не розумію що у висновку та рекомендаціх..
Lily-2020• 07 августа в 14:30
Підпис?
Да Щас же• 07 августа в 14:31
В рекомендаціях спостереження.Заключення в межах норми.Дивно,що Ви не спитали у лікаря,чи все в порядку.
Водійка хімарса• 07 августа в 14:31
все там хорошо, в рекомендациях спостереження.
Водійка хімарса• 07 августа в 14:32
но там обвитие тому и спостереження
автор Для драки • 07 августа в 14:33
Ответ дляДа Щас же
А висновок? Там щось наче описують.
В пуповині лише одна артерія, хочу розуміти що чи пишуть щось про це, чи норм вона функціонує..
Да Щас же• 07 августа в 14:34
Ответ дляДля драки
А висновок? Там щось наче описують.
Ну якість така фото така,що очі зламаєш.
Да Щас же• 07 августа в 14:35
Ответ дляДля драки
А висновок? Там щось наче описують.
Ну могли б і запитати лікаря,якщо так цікавитесь.
Водійка хімарса• 07 августа в 14:35
Ответ дляДля драки
А висновок? Там щось наче описують.
шоб ви щас с гуглом себе накрутили? Ваш гінеколог все розшифрує, то для нього записи.
автор Для драки • 07 августа в 14:35
Ответ дляДа Щас же
’Все норм, в ЖК вам пояснять. До побачення.’
Бісить що узисти так пишуть, як наче я не маю права знати сама про власний стан.
автор Для драки • 07 августа в 14:36
Ответ дляВодійка хімарса
В сенсі накрутила і до чого тут Гугл? Ви не розумієте що таке одна артерія в пуповині і які це несе ризики для малюка?
Водійка хімарса• 07 августа в 14:36
Ответ дляДля драки
ні, я ж не лікар, а ви лікар?
Да Щас же• 07 августа в 14:36
Ответ дляДля драки
Ну так ротом питаєте,а що тут написано у лікаря узі в не йдете,поки не відповість.
Да Щас же• 07 августа в 14:38
Ответ дляДля драки
А висновок? Там щось наче описують.
Там написано в описі,що одноразове обвиття пуповиною,а судин в пуповині візуалізується 2.
Вельми шановна• 07 августа в 14:39
Давайте про хороше. Дитинка розвивається згідно терміну вагітності. Дитина ще може розкрутити обвиття. Спостереження скоріше щоб зробити кр якщо обвиття буде до 40 тижня
So_so• 07 августа в 14:39
Ответ дляДля драки
Автор, в такой ситуации нужно пойти частно к специалисту в этой области.
Да Щас же• 07 августа в 14:40
Ответ дляSo_so
В какой ситуации?Там все норма.
куркулиха• 07 августа в 14:45
Ответ дляДля драки
Так а скільки їх має бути? Одна артерія, одна вена, туди кров, назад кров. Все візуалізується, нічого не перетиснуте.
So_so• 07 августа в 14:45
Ответ дляДа Щас же
В какой ситуации?Там все норма.
Когда что-то смущает
Барбітта• 07 августа в 14:47
Шикаю і викаю• 07 августа в 16:04
Ответ дляДля драки
Узисты для врача пишут, идите на консультацию, отлично, что он и вам не наговорил хз чего