Альона45• 04 июля в 16:00

Не можу прочитати діагноз поставлений лікарем

Можливо хтось може прочитати діагноз поставлений лікарем
ФФФФристайла• 04 июля в 16:01
ВСД?
Peppermint Winter• 04 июля в 16:01
всд по кардинальному типу
Зоя Жорівна• 04 июля в 16:02
Ответ дляPeppermint Winter
всд по кардинальному типу
мне такой ставили в 2000м)
Bombastic• 04 июля в 16:02
Чат GPT
Розібрати почерк лікаря складно, але ось приблизна розшифровка:

Діагноз:
“ГСХ по комп’ютерну(?) типу. Атипічна епілептиформна ЕЕГ.”

Це, найімовірніше, означає:
ГСХ — можливо, генералізований судомний синдром,
по комп’ютерному типу — можливо, тут мається на увазі якась класифікація або тип, виявлений за допомогою комп’ютерної діагностики (наприклад, ЕЕГ),
Атипічна епілептиформна ЕЕГ — на електроенцефалограмі виявлені нетипові епілептичні патерни.

Це може свідчити про підозру на атипову форму епілепсії або інше судомне порушення.

Якщо потрібно, можу допомогти сформулювати це більш офіційно чи перекласти українською або англійською.
Бандитка Сью• 04 июля в 16:03
А что еще кто-то в современном мире ставит диагноз ВСД? Давно доказано что нет такого диагноза, а все проявления это психисоматика...
Зоя Жорівна• 04 июля в 16:03
Ответ дляBombastic
Чат GPT

Діагноз:

Це, найімовірніше, означає:

вообще не справился)
Bombastic• 04 июля в 16:03
Ответ дляЗоя Жорівна
вообще не справился)
Ну слава Богу
Не любовница• 04 июля в 16:03
Кардиальный тип вегетососудистой дистонии (ВСД) - это форма ВСД, при которой преобладают симптомы, связанные с сердечно-сосудистой системой. Основные проявления включают боли в области сердца, нарушения сердечного ритма (учащенное или нерегулярное сердцебиение), ощущение перебоев в работе сердца, а также чувство нехватки воздуха и одышку.
и это все про невроз и па
Не любовница• 04 июля в 16:05
Ответ дляБандитка Сью
это невроз
So_so• 04 июля в 16:05
Если коротко - нужно к психиатру, это лечится
Бандитка Сью• 04 июля в 16:07
Ответ дляНе любовница
это невроз
да, да, вы правы! нужно к психотерапевту или психиатру, я это имела ввиду..
МамОмужа• 04 июля в 16:09
Автор, вам поставили діагноз, навіть якщо там написано інший.
Глаза_в_3_карата• 04 июля в 16:11
Та хіба це вперше автору ставлять цей діагноз?
Там психіатрія давно же ж..
Звожу з розуму• 04 июля в 16:12
А открыть рот и спросить у врача не вариант? Тяжёлый случай выученной беспомощности + ещё кое какой букетик. Но раскрывать эту тему бесполезно.
Все знаю від і до• 04 июля в 16:13
Ответ дляБандитка Сью
Есть такой диагноз.
F45.3 Соматоформная вегетативная дисфункция
Меньше слушайте инстаграмных недоврачей.
Бандитка Сью• 04 июля в 16:15
Ответ дляВсе знаю від і до
Есть такой диагноз.
Удалено администрацией...
Бандитка Сью• 04 июля в 16:17
Ответ дляЗвожу з розуму
я думаю это диагноз поставлен автору в далеком...году, сейчас такого просто не может быть, а она ищет все у себя какие-то заболевания, это и есть заболевание психики...
Звожу з розуму• 04 июля в 16:18
Ответ дляБандитка Сью
Вполне вероятно
Все знаю від і до• 04 июля в 16:31
Ответ дляБандитка Сью
Удалено администрацией...
Не поняла. Какие буквы? Вы о чём?
Я не разумная, я врач по профессии, 17 лет ежедневно с этим работаю. И Вы думаете, что лучше меня знаете про диагнозы и умнее того врача, которые автору написал этот диагноз.
Бандитка Сью• 04 июля в 16:34
Ответ дляВсе знаю від і до
Не поняла. Какие буквы? Вы о чём?
все с вами ясно, нет смысла с вами дальше вести беседу..
Все знаю від і до• 04 июля в 16:35
Ответ дляБандитка Сью
Вот именно.
автор Альона45 • 04 июля в 17:17
Народ ви роздули не зрозуміло що. Я просто попросила прочитати, цей діагноз був поставлений багато років тому, але мене попросили розшифрувати почерк. А ви вже із психікою тут пишете проблеми, я хіба говорила що сама собі щось лікую, НІ не слова за це. Просто не можу прочитати і все
автор Альона45 • 04 июля в 17:19
Ответ дляБандитка Сью
Можливо вам потрібно психіку полікувати, якщо ви просто не можете прочитати заголовок, а придумуєте щось своє
100%• 04 июля в 17:36
Ответ дляАльона45
В діагнозі можна розібрати лише ВСД по капрдіальному типу. але діагнозу ВСД в сучасній медицині немає, але його все це використовують. Це означає, що симптоматика (коливання АТ, тахікардія, порушення ритму серця) пов´язані з вегетативною дисфункцією.
Якщо це діагноз було встановлено декілька років тому, то краще звернутися до сімейного лікаря, якщо є симптоматика, пройти обстеження і для встановлення діагнозу.
Діагноз встановлений декілька років тому на даний період може бути неактуальним.
Взвгалі то, якщо є симптоматика (коливання АТ, тахікардія, порушення ритму серця), потрібно встановити причину симптоматики.