Кили и Манджаро• 07 августа в 16:07
Сколько реально зарплатывт суррогатные мамы?
ТаЕщеОптимистка• 07 августа в 16:13
Ответ дляМЕСТО_Встречи
По квартире на рыло
Где? Только если в каком-то маленьком городе типа смт
ПампушОК• 07 августа в 16:15
Подруга сейчас в Штатах, на завершающем этапе. 75.000$. И полный пансион. Висконсин
Кофе в лобби• 07 августа в 17:04
До этого была ваша тема про суррогатную подругу! Одно и тоже- тролль
Иванка Бур• 07 августа в 17:09
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
В 2023 году 15 тыс у.е
Что-то продешевила женщина (
Цикавенная• 07 августа в 17:25
Ответ дляИванка Бур
Что-то продешевила женщина (
После 30 лет меньше платят . С 25 до 30 например 25 , с 30 до 32- 20, 32- 35-15 . У всех разные условиях.
Десь так, але...• 07 августа в 20:13
Ответ дляВсе буде Україна
Мы платили 500$ в месяц и 15 тыс $ после родов.
Да, знакомой именно столько и платили : 500 в месяц+15 тыс в конце. Только здесь читаю сказки про 50-70-100 тыс у.е
Я матуся, мені можно• 07 августа в 20:20
Зараз в другій програмі, в мене 21 000 євро + 500 щомісячно. Сумарно не менше 25 000 євро вийде.
Минулого разу було 23 000 доларів + 500 щомісячно.
Приятелька зараз в програмі на 17 000 євро + 500 щомісячно, але їй майже сорок і негативний резус.
Я матуся, мені можно• 07 августа в 20:23
Ответ дляДесь так, але...
А тому що більшість ведеться на рекламу і йде в такі шараги як Біотехком, що платять копійки.
А треба перевіряти всі агенції і шукати програму з пологами в Європі - там вище на 1-2000 уо винагорода.
Я матуся, мені можно• 07 августа в 20:24
Ответ дляВсе буде Україна
Кои це було?
Я матуся, мені можно• 07 августа в 20:25
Ответ дляПампушОК
Ну так там і для батьків вартість програми від 150 000 доларів) а не як в Україні чи Європі
Пульт от линолеума• 08 августа в 11:14
Ответ дляЯ матуся, мені можно
А яка це клініка чи агентство? Це в Україні?
Я матуся, мені можно• 08 августа в 16:19
Ответ дляПульт от линолеума
Ось тут.
Агенція в Україні, а програми різні пропонують, в мене виїзд на пологи на 5 тижнів наприклад, а так все в Україні.
Я матуся, мені можно• 08 августа в 16:20
Ответ дляПульт от линолеума
А ще гляньте форум сурогатного материнства, там дівчат багато, попитайте в кого які розцінки: , то зорієнтуєтеся