ротцвеники• 08 августа 2025
що написати чоловіку?
Така ситуація: він військовий, спілкувалися рік, було гарне спілкування,у постійному форматі смс,відеодзвінки . З часом по відео взагалі почали спілкуватися і по повідомленнях менше,він говорить що інший напрямок,мало вільного часу і т.д., я запитала,може йому не цікаве спілкування,когось собі іншого знайшов і т.д, все заперечує, ссилається на брак часу. Недавно було у мене др,він привітав тільки на словах, при тому що я періодично посилки відправляла, йому подарунок на дн., я натякнула,що з його сторони ніякої уваги,він сказав,що не любить дарувати подарунки дистанційно,все при зустрічі, після того якийсь час спілкувалися, потім трохи посварилися, я сказала що він показав своє відношення , після того він 2 рази писав перший, я сухо відповіла і він більше тижня не пише(хоча раніше кожного дня). Що саме його так зачепило і чому мороз? Які ваші думки? І що мені робити далі з цим спілкуванням? чи може якось йому написати, типу щоб дати йому зрозуміти, що я йому скільки допомогала, а він себе так пофігстично поводить? Прохання без засудження і не писати різну гидоту!
ротцвеники
• 08 августа 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
Сухопутные
Но он в штабе
Офицер
То у них связь глушат, то совещание
Круглосуточно часто занят
Я его вижу, он бывает дома (иногда)
Но обычно пришел и упал (уснул)
Но отпусков нет
И выходных почти тоже
В среду вечером пришёл сказал «хорошо что понедельник» и уснул)))
Но он в штабе
Офицер
То у них связь глушат, то совещание
Круглосуточно часто занят
Я его вижу, он бывает дома (иногда)
Но обычно пришел и упал (уснул)
Но отпусков нет
И выходных почти тоже
У нього зовсім інше направлення,а мій на евакуаціях. Дай Бог,щоб у нього була повноцінна відпустка і ви відпочили разом
ротцвеники
• 08 августа 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
вы в этой паре мужик? это он должен был перед фактом поставить и четко сказать, нет, я сам о себе позабочусь. Автор, у вас уже есть привязка к нему, вы ищите ему оправдание, если не хотите страдать, то обрывайте все иначе потом пожалеете
Привязка є, я не заперечую
Дівчина заглядєніє• 08 августа 2025
Ответ дляротцвеники
він перший спочатку почав морозитися?
Так, спочатку морозився, я переживала. Потім ще й посилки теж йому відправляла. Постійно: то те йому замовити, то інше, то інформацію знайти...
А на моє Д народження- пару непристойних повідмолень, типу в шутку))
А коли в нас був прильот ракети поряд, то взагалі тиждень не писав і не реагував на мої фото та відео. Після цього мене відвернуло
ротцвеники
• 08 августа 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Ви вже були в його грі ) тіпа засмутили його , ага
Не хотів би , сказав ні . А навпаки запитав би, що ви хочете , і прислав би або квіти або гроші )
Чоловік , якщо йому дівчина насправді дорога , робить багато чого, нехай то щось просте , але приємне .
Ви абсолютно праві. Він багато всього обіцяв,але при зустрічі...бред одним словом
Потребую апгрейду• 08 августа 2025
Ответ дляротцвеники
автор, а вы уверены, что он вообще военный?
ротцвеники
• 08 августа 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
почему-то , когда посылки получать, так боялся, что вы обидитесь, а как не подарить банальный подарок на ДР, так тут он уже не боялся, что вы обидитесь...
відмазка:я хочу особисто подарувати
ротцвеники
• 08 августа 2025
Ответ дляСмячиком
Знайома дівчина ій +-35р познайомилась в неті з військовим, він служить далеко, розписалися через три місяці. Ви рік переписується,це довго, має бути наступний крок з його боку або крапка. Так можна вічно його чекати і втрачати свій час. Так і написати що вам повне потрібен розвиток або це кінець. Вам немає що втрачати, лише свої кошти, а віддачі ніякої.
Тому що він справжній чоловік, а не оце все. Я втратила кошти,час і страшне розчарування,на душі прямо жахливо
ротцвеники
• 08 августа 2025
Ответ дляАнонім Перший
ага, для людини яка не любить дарувати подарунки дистанційно він непогано так сам приймав ті подарунки
Можна було не подарунок,а просто замовити квіти доставкою
Залізна тьотя• 08 августа 2025
Ответ дляротцвеники
Я себе реально почуваю дурою( Знали би,скільки він гарних слів говорив
Я знаю , що вони говорять ) присаджують на ємоціі
Потім починається гра , я вам вже за це писала . Говорити можно все що завгодно ! Немає дій , немає серйозних намірів , уясніть будь ласка це
ротцвеники
• 08 августа 2025
Ответ дляПротру пилюку
найдите другого, тут непонятно что у вас проиходит
якось взагалі нехочеться ні з ким спілкування після такого
ротцвеники
• 08 августа 2025
Ответ дляАнонім Перший
автор, пора дорослішати і брати до уваги вчинки і на вливання у вуха
ввязалася ж в таке гімно(
Смячиком• 08 августа 2025
Ответ дляротцвеники
Не беріть близько до душі, відносини на відстані вони такі, лотерея... Через місяць вас попустить, у вас нічого не було, лише спілкування, яке ні до чого не зобов´язує. Купіть винця випийте з подругою перемеліть всі кісточки, вас попустить)
Дівчина заглядєніє• 08 августа 2025
Ответ дляротцвеники
От і я вирішила, що в мене є на кого витрачати свій час, емоції та кошти: друзі, родичі, син.
ротцвеники
• 08 августа 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Зрозуміла вас
У нас як були прильоти останні,він писав чи все добре і т.д. на цьому все. А скільки часу він не писав і коли знову почав?
ротцвеники
• 08 августа 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
так, відео дзвінки,видно що не в тилу, кулон на шиї (який військовим наають), знаю яка бригада і т.п
ротцвеники
• 08 августа 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
У них що,одна методичка?
Дівчина заглядєніє• 08 августа 2025
Ответ дляротцвеники
Зрозуміла вас
В ході спілкування типу підсадив на емоції, як писали вище, потім пропав на тижня три. Я навіть дзвонила, але раз тільки дозвонилась- сказав, що перелзвонить і передзвонив аж через 4 дні.
І завжди пропадав, коли я хворіла, чи в мене проблеми, чи прильот..тобто, коли мене потрібно було підтримати хоча б на словах, його вітром здувало- не писав, не дзвонив.
ротцвеники
• 08 августа 2025
Ответ дляСмячиком
Думаєте, не варто з ним ще щось виясняти? Хочеться йому сказати,яке він гівно
Дівчина заглядєніє• 08 августа 2025
Ответ дляротцвеники
Ой, да не треба..)) він ще вас образить, скаже, що ви дура і таке подібне
Просто теж ’пропадіть’...він задумається, або ні.
ротцвеники
• 08 августа 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
а головне,що після 3 тижнів повів себе,наче як ні в чому не бувало?
Залізна тьотя• 08 августа 2025
Ответ дляротцвеники
У них що,одна методичка?
Без серйозних намірів , так . Щоб погратися , компенсувати йому якісь пробіли в житті , загоїти рани . Або жінка є, сімʼя . Просто скучно йому , і там ви не одна у нього , на всіх витрачатись то ж не вигідно ))
Забудьте , переживіть . З цією людиною вже все зрозуміло .
ротцвеники
• 08 августа 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Щось маю сумнів,що він задумається. Хочеться просто сказати, що з людьми так не можна себе поводити,які дійсно для тебе роблять добро
ротцвеники
• 08 августа 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Скільки пустих слів було сказано з його боку, дуже багато різних обіцянок
Потребую апгрейду• 08 августа 2025
Ответ дляротцвеники
автор, я вас очень хорошо понимаю, поверьте, но нужно время и не вздумайте вспоминать что- то хорошее о нем и давать ему шанс, ни в коему случае. Лучше придите снова сюда и вам здесь дадут волшебных пиндюлей
Дівчина заглядєніє• 08 августа 2025
Ответ дляротцвеники
Точно, а якщо починаєш йому висувати якісь питання чи претензії, починає голос повишати..то я останнім часом, коли він дзвонив, вже просто питала- що треба цього разу, що прислати??
Дівчина заглядєніє• 08 августа 2025
Ответ дляротцвеники
До нього навряд чи дійде..) особливо там, на передовій
Потребую апгрейду• 08 августа 2025
Ответ дляротцвеники
Боже упаси, ничего не выясняйте, он вас может сильно оскорбить, унизить и будет еще хуже
ротцвеники
• 08 августа 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
вже все хороше пройшло,хочеться тільки щоб він зрозумів,на скільки бу не правий
ротцвеники
• 08 августа 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
а він,що відповідав?) А взагалі він вам конкретно говорив,що щось їм потрібно відправити?