ротцвеники• 08 августа 2025
що написати чоловіку?
Така ситуація: він військовий, спілкувалися рік, було гарне спілкування,у постійному форматі смс,відеодзвінки . З часом по відео взагалі почали спілкуватися і по повідомленнях менше,він говорить що інший напрямок,мало вільного часу і т.д., я запитала,може йому не цікаве спілкування,когось собі іншого знайшов і т.д, все заперечує, ссилається на брак часу. Недавно було у мене др,він привітав тільки на словах, при тому що я періодично посилки відправляла, йому подарунок на дн., я натякнула,що з його сторони ніякої уваги,він сказав,що не любить дарувати подарунки дистанційно,все при зустрічі, після того якийсь час спілкувалися, потім трохи посварилися, я сказала що він показав своє відношення , після того він 2 рази писав перший, я сухо відповіла і він більше тижня не пише(хоча раніше кожного дня). Що саме його так зачепило і чому мороз? Які ваші думки? І що мені робити далі з цим спілкуванням? чи може якось йому написати, типу щоб дати йому зрозуміти, що я йому скільки допомогала, а він себе так пофігстично поводить? Прохання без засудження і не писати різну гидоту!
Потребую апгрейду• 08 августа 2025
Ответ дляротцвеники
вже все хороше пройшло,хочеться тільки щоб він зрозумів,на скільки бу не правий
он не поймет этого, поймите, автор, не поймет. Потому что он так делал намерено, у него была цель, развести вас на эмоции и посылки, зачем ему что-то понимать, ему итак хорошо
ротцвеники
• 08 августа 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
До нього навряд чи дійде..) особливо там, на передовій
Взагалі,для чого я з ним почала спілкування(
ротцвеники
• 08 августа 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
Боже упаси, ничего не выясняйте, он вас может сильно оскорбить, унизить и будет еще хуже
типу: я тебе не просив нічого для мене робити
Дівчина заглядєніє• 08 августа 2025
Ответ дляротцвеники
відмазка:я хочу особисто подарувати
Мені теж друзі казали: хіба важко йому подзвонити і просто оформити доставку квітів..та неважко, просто нецікаво і все)
ротцвеники
• 08 августа 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
Для чого тягнути було це спілкування рік? доречі,в останнє посилку відправляла в березні(подарунок на др)
ротцвеники
• 08 августа 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
от так само мені подруга сказала,доступ до інтернета є,от і можливість є, просто не хоче
Потребую апгрейду• 08 августа 2025
Ответ дляротцвеники
автор, вам уже много раз это написали, развод на эмоции, как минимум, привязать вас, как собачку, уж извините. И у него отлично получилось, как видим, вы привязаны и крепко.
Дівчина заглядєніє• 08 августа 2025
Ответ дляротцвеники
а він,що відповідав?) А взагалі він вам конкретно говорив,що щось їм потрібно відправити?
Та всяку фігню- типу: а ти знаєш що в нас тут було..ти що, дура..а що я мав робити, коли у вас прильот..? всякі підліткові відмазки
На день народж. частину він казав що треба, + подарунок та всяке інше (Смаколики, душ в пакетиках, серветки..тощо)
Потім замовляла шеврони, жетони ( за його рахунок), одежа, взуття (майже все вийшло за мій рахунок, бо в нього типу не було)
ротцвеники
• 08 августа 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
виходить,що так(
ротцвеники
• 08 августа 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Мій все-таки був скромніший) о,а як вашого звати?
ротцвеники
• 08 августа 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
Скільки вам років? Доросла жінка, а така дурна🤦♀️
Всі такі дурні,що стосується відносин.
После шести ни-ни• 08 августа 2025
Ответ дляротцвеники
Всі такі дурні,що стосується відносин.
Ну то все, поплакали, засвоїли урок і вперед шукати нового👏
ротцвеники
• 08 августа 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
якось після такого,не хочеться нового шукати
Донька подруги• 08 августа 2025
Послать и в блок. У него таких как вы вагон и маленькая тележка. Ещё и посылки ему отправляла сама с подарочками, полный ппц... кто из вас женщина?
Донька подруги• 08 августа 2025
Ответ дляротцвеники
Він говорив,що не відпускають, а так звісно хотілося побачитися
Всех регулярно отпускают. Хоть ненадолго, но отпускают. Просто не к вам он ездил
ротцвеники
• 08 августа 2025
Ответ дляДонька подруги
людина на передовій,захищає нас, якось хотіла його порадувати в тяжкі часи і в такому місці
ротцвеники
• 08 августа 2025
Ответ дляДонька подруги
У всіх повідомленнях, він розповідав як мріє мене побачити і уявляв інтимні моменти і т.д
Дівчина заглядєніє• 08 августа 2025
Ответ дляротцвеники
Андрій, він з Києва
Дівчина заглядєніє• 08 августа 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
Вірно, тільки з урахуванням помилок))
дивитись на вчинки, а не на слова
Донька подруги• 08 августа 2025
Ответ дляротцвеники
так чому це прямо не сказати?
Весело ему так, есть кому на уши присесть под настроение.
Дівчина заглядєніє• 08 августа 2025
Ответ дляротцвеники
О, про секс вони люблять пофантазувати.
Фотки просив прислати..?)
Донька подруги• 08 августа 2025
Ответ дляротцвеники
Ні, це не чоловік. Ми познайомилися дистанційно,через спільних знайомих, спочатку десь рік спілкувалися по-дружньому, потвм він став прояви уваги проявляти і якось спілкування перейшло в інший формат
Каким образом внимание проявлять? Писаниной и звонками? Это ни о чём
Донька подруги• 08 августа 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
но тем не менее дал же адрес куда слать, не хотел бы, так не давал бы адрес и все.
Разумеется. Мужичок ещё тот манипулятор. А теперь скажет ’ты сама этого хотела, я непричем’
Донька подруги• 08 августа 2025
Ответ дляАнонім Перший
ага, для людини яка не любить дарувати подарунки дистанційно він непогано так сам приймав ті подарунки
этодругое#
Донька подруги• 08 августа 2025
Ответ дляротцвеники
Я себе реально почуваю дурою( Знали би,скільки він гарних слів говорив
Ляпать языком можно что угодно. Смотреть надо только на поступки мужчины
Донька подруги• 08 августа 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Так, спочатку морозився, я переживала. Потім ще й посилки теж йому відправляла. Постійно: то те йому замовити, то інше, то інформацію знайти...
А на моє Д народження- пару непристойних повідмолень, типу в шутку))
А коли в нас був прильот ракети поряд, то взагалі тиждень не писав і не реагував на мої фото та відео. Після цього мене відвернуло
о, еще один, посылать после первых же просьб о посылках надо
Дівчина заглядєніє• 08 августа 2025
В мене друг є, так от в нього коли є настрій та кошти..ну тобто того року на 8 березня, на моє день народж. подарував квіти. Так я цьому військовому фото квітів відправляла, щоб натякнути,присоромити..та де там, йому пофіг, він впевений був, що мені дуже потрібен його краник, а не квіти від друзів)))
Донька подруги• 08 августа 2025
Ответ дляротцвеники
У них що,одна методичка?
да, манипуляторы действуют по одной методичке
Дівчина заглядєніє• 08 августа 2025
Ответ дляДонька подруги
Та вже на його дзвінки не відповідаю..)) написала раз, що дуже зайнята, не чіпай) але інколи все одно названює