Маю сечі• 08 августа в 18:16

Лимонне тірамісу

Намилилася я робити тірамісу з лимонним курдом. Але який сир вибрати для крему — маскарпоне, філадельфію чи рікотту? З кожним видом сиру виходить крем зі злегка різним смаком. Крем з яким сиром буде найкраще гармоніювати з лимонним курдом?
Морожена_курка• 08 августа в 18:18
мне всегда маскарпоне лучший
а как вам - не знаю
автор Маю сечі • 08 августа в 18:20
Ответ дляМорожена_курка
мне всегда маскарпоне лучший
а как вам - не знаю
Та мені теж. Але тірамісу з кислуватою начинкою буду робити вперше, тож...
Морожена_курка• 08 августа в 18:20
клубничный, малиновый - все делала с классическим кремом из маскарпоне и яиц
просто вместо кофе - пропитка бисквита ягодным пюре
Шмоточницаца• 08 августа в 18:21
Блииин. Зачем вы это написали... Дайте рецепт, пожалуйста
автор Маю сечі • 08 августа в 18:21
Ответ дляШмоточницаца
https://youtube.com/shorts/r6_1YhojC9g?si=0LtLlQhB...
Працівниця року• 08 августа в 18:40
Ответ дляМаю сечі
Вкусняшка!
З вишневого садка• 08 августа в 18:40
Який то нафіг тірамісу? Попридумуують фігню і дають назву класичної страви,, з точно вивіреним смаком. Торт то у Вас, торт, а не тірамісу. Як в тому анекдоті, креветки ми замінили на тюльку, каперси на огірки, авокадо на картоплю, але дякуємо за рецепт, вийшло смачно.