Контрольница• 08 августа 2025
Де в Києві продаються торти без цукру?
Треба сьогодні привітати з днем народження одиноку бабусю з цукровим діабетом. Хочеться зробити їй маленьке свято.
Кондуктор маршрутки• 08 августа 2025
прям торты не знаю, попробуйте всякого рода эколавки. но вряд ли там будет торт, возможно печенье, зефир или конфеты
Гуру троллинга• 08 августа 2025
Я замовляла в інста, без цукру, лактози і глютену. Але дорого, бенто торт вийшов майже 1000
Гуру троллинга• 08 августа 2025
Одинокій бабусі точно потрібен торт? Може купити набір продуктів необхідних, або щось, що вона хотіла б але собі не може дозволити, типу рибу червону, ікру
Смайлик• 08 августа 2025
сьогодні на сьогодні ви не знайдете.
торти роблять на замовлення, треба хоч за пару днів замовляти.
ось магазин. в Києві у них є на м Мінська фізичний магазин, є доставка.
ДОРОГІ!
Чудо Ф_ф КеДаХ• 08 августа 2025
я бы не покупала, это все синтетич....лучше нормальную сетку продуктов купить мясо, рыбу, икру
Контрольница
• 08 августа 2025
Ответ дляГуру троллинга
Звісно, буде не тільки торт