Морковна• 09 августа в 17:08

Чи вдалася Ripley (2024)? Чи краще залишити класику в спокої?

Лама_мама• 09 августа в 17:10
Не дивилась поки, але зважаючи на загальний рівень якості сучасних фільмів, більш ніж впевнена, що ні, може ще графіка якось і тримає увагу
Лама_мама• 09 августа в 17:23
Плюс я не бачу серед сучасних молодих акторів рівня акторів того періоду. Все ж таки в оригіналі був дуже сильний каст.
Біле пальто• 09 августа в 17:37
Ответ дляЛама_мама
В каком именно из них?
Як_наготую...• 09 августа в 17:40
Дивилася давно, але до цих пір памятаю ту Італію гарну. Вважаю, вдалося
Лама_мама• 09 августа в 17:41
Ответ дляБіле пальто
В каком именно из них?
А их было несколько? А то лень гуглить. Экранизаций я имею ввиду. Оригинал наверно было не правильно писать, потому как оригинал книга скорее, я писала о фильме с Метом Деймоном в главной роли
Біле пальто• 09 августа в 18:09
Ответ дляЛама_мама
Конечно, с Метом Деймоном не первая. С Делоном была и не только, если не ошибаюсь.
Видна міленіалка• 09 августа в 18:23
Вдалися всі три версії.
Старенький фільм доволі примітивний, але дуже милий. Делон душка.
Другий просто бомба: актори, пейзажі, динаміка. Тут вже Джуд Лоу душка)
Серіал: він такий тягучий, приємний, солодкий, як витончений дуже дорогий алкоголь. Вживати потроху, по одній серії, смакуючи кожен кадр.
Якось так мої особисті враження склалися)
Бува і таке• 09 августа в 18:40
Ответ дляВидна міленіалка
Вдалися всі три версії.
Доєднуюсь до вашої думки повністю)
Біле пальто• 09 августа в 18:41
Ответ дляВидна міленіалка
Вдалися всі три версії.
Мне тоже сериал очень понравился. Там все прекрасно: и актеры хорошо подобраны и картинка всегда бомбическая.
Птица Говоруша• 10 августа в 14:04
Мені не сподобався серіал, версія 1999 р набагато краще. А ще була приємно вражена Риплі з Делоном, фільм Багряне Сонце, 1960 р., та й фінал більш сподобався.