Ms. При теле• Изменено 10 августа 2025

Хто читає астрологів? Що пишуть?

Що пишуть зараз по ситуації ? Чи буде перемирʼя в цьому році ?
Розумію, що їх джерела не підтверджені, але ЗМІ зараз теж навалюють, ще гірше
То, хто що пише ?
Дівчина Гілмор• 10 августа 2025
Пишуть, що ті хто вірить в їхні прогнози лохі. Благадарять. Просять не переставати дивитися
автор Ms. При теле • 10 августа 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Таролог ведунія то
А) зрозуміла 😂
автор Ms. При теле • 10 августа 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Хто, ну хто ДО війни казав?
Вони всі почали потім казати, що все знали але нікому не казали

Просто візьміть і подивіться відео астролога за кілька років

І все стане ясно
Жаль витраченого часу
Може хто дивиться регулярно
ВерСаСе• 10 августа 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Попруть бульбу копати
Батька говорит картошка вредна для фигуры. Может калории сжигать хотят)
lilul990• 10 августа 2025
Ответ дляВерСаСе
С Белоруси попрут. Обработал плешивый батьку
lilul990• 10 августа 2025
Ответ дляНа привозе
Було б чим перти. Немає у них достатньої кількості, щоб звідти перти
Звідти може не попруть але відволікаючі маневри будуть
Маргарита и Мастер• 10 августа 2025
Ответ дляlilul990
Це яка астролог сказала?
lilul990• 10 августа 2025
Путін і лукашенко кожного разу перед якимсь значним ривком угрожають і призивають здаватись

Зараз багато техніки і бк на Запоріжжі.

З трампом то все безсмістовна болтовня

У путіна останній ривок до кінця року. Може будуть відволікаючі маневри із ’захопленням києва’ чи дніпра
На привозе• 10 августа 2025
Ответ дляlilul990
Ну будуть. Це ж ясно. Так по всій лінії фронту. Можливо захочуть ще з Білорусії фронт відкрити.
lilul990• 10 августа 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Це яка астролог сказала?
Розвіддані у відкритому доступі це кажуть
ВерСаСе• 10 августа 2025
Ответ дляlilul990
Тоже думаю что не зря он ему орешки отсыпает. Но этот усатый тоже хитрый. Не удивлюсь если он хуйло лихо надурит.
На привозе• 10 августа 2025
Я би більше за Запоріжжя переживала, Суми. Про Білорусь не переживаю
Маргарита и Мастер• 10 августа 2025
Але Трамп дуже проти бомбардувань тилових міст, так що доки зустріч маячіє- великі міста трохи спокійніше відчувають. Пуйло не може ж каки такої перед зустріччю трампу напихати.
Зато наші Нпз бомблять, це для переговорів. добре
Маргарита и Мастер• 10 августа 2025
Ответ дляlilul990
Так який напрямок то? Польша? Балтія?
lilul990• 10 августа 2025
Думаю трампон все знає і про скупчення техніки і про все інше

Остання спроба уболтать плешивого схаменутися. Скільки таких ривків уже було. Вони ні до чого не призвели
Маргарита и Мастер• 10 августа 2025
Ответ дляlilul990

Він думає путіну важливі гроші і сделки? Помиляється
как тебе такое илон маск• 10 августа 2025
Ответ дляMs. При теле
Казали, але не всі
Уранус зимой делал такой прогноз. В фейсбук полностью текст
В принципе, наблюдая за ним, сильных расхождений с реальностью не замечала
lilul990• 10 августа 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Так який напрямок то? Польша? Балтія?
Не знаю. На цей раз їм із напрямком треба вгадати бо буде як всєгда
Маргарита и Мастер• 10 августа 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Ага, переговори весною
Не було, маячня була.
Ага, вибори восени- чекаємо, і головне написати - що може не бути/
Може бути, може не бути
СпайдерВумен• 10 августа 2025
Если трампон на Аляске не договорится то будет наступление осенью, еще интенсивней чем сейчас. Тут и астрологом быть не надо
lilul990• 10 августа 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Санкції внесуть разлад у відносини росії з партнерами і погіршать економічну ситуацію а вкупі з провалом російського наступу - в кінці року путіна чекатиме жопа і росія стане перед загрозою дестабілізації

Думаю про це буде розмова - як спасти абосришу лице
lilul990• 10 августа 2025
Шо трампон не знає шо він продав Європі, тобто Україні і в якій кількості з тих закритих списків техніки і бк?

Всьо він знає. Всьо це пред´явить путіну, покаже на карті шо його наступ гівно на паличці і генерали його дурять

Я би так зробила
Маргарита и Мастер• 10 августа 2025
Ответ дляlilul990

Я за!
lilul990• 10 августа 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Я за!
Але у абосриша тунельне мислення на жаль. Важкий случай
Мона Лиза• 10 августа 2025
Ответ дляBombastic
От хто вірить в таке? Хто?????
ті самі, що неслись, як кобила в щавель, в 2019му за кінцем епохи бідності
Ку ка ку ка ку• 10 августа 2025
Ось ця астролог пише, що ці дати це останній шанс на найближчий період.
Вірити, сама вже не вірю. Але надіюсь.
Не виправдовуюсь• 10 августа 2025
Ответ дляlilul990

Зараз багато техніки і бк на Запоріжжі.

З трампом то все безсмістовна болтовня

А чому до кінця року? Все має закінчитись до кінця року?
Мона Лиза• 10 августа 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Пишуть- путіна зʼїсть білий медвідь! Чи грізлі
та нє, тут он свіжий прогноз))))
Перед зустріччю з Трампом у Кремлі згадали про російські права на Аляску - ISW
https://gazeta.ua/articles/politics/_pered-zustric...
lilul990• 10 августа 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
До кінця року стане понятно шо путінський наступ провалився, путін абосриш, набіуліна через санкції уже 10 заяву на звільнення пише, а в росії почнеться кізда з інфляцією

Трампон усе це розкаже плешивому, розкаже яку техніку він Україні продав і які розвідані у нього є. Поугрожає.

Ну подивимся шо це дасть
Цікавий писочок• 10 августа 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Ахаха. Оптимистический проноз:война закончится. Пессимистичекский прогноз:война продолжится. Что нибудь да угадает))))