Не против• 23 июля в 23:30
Питання. Це показник несправедливості чи що це?
Тобто, а що, можна мітинги наразі? Наче ж забороняли(?),друге, космічна інфляція, ріст цін, комуналка і тп, події із бусіками, скільки зниклих, тут тем багато, а тут повиходили? Типу ті, хто вийшов розбираються у всих цих набу та ін, чим це страшніше за усе попереднє?
Не розумію нічого, найгірше-то стало оце?
Давайте не будемо сваритися, просто цікаво.
Зашла на 5минут• 23 июля в 23:31
То чого ви не вийшли раніше ?
Ось я виходила за бездомних тварин минулого року. То що ?
Фісташкова кава• 23 июля в 23:32
Да во всех приграничных городах люди повыходили на площадь,знать бы с какой конкретноцелью?
Анонім Секретар• 23 июля в 23:35
Ответ дляЗашла на 5минут
То чого ви не вийшли раніше ?
Помогло?
ПотеряласЯ Я...• 23 июля в 23:35
Мені теж здається це театром абсурда... НАБУ, підпорядкуввння, найбільша проблема в Україні, що прямо всі такі ’продвинуті’ сполошилися
ТебеОноНадось• 23 июля в 23:36
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Особливо малолітки, які там.
ПотеряласЯ Я...• 23 июля в 23:37
Ответ дляТебеОноНадось
Особливо малолітки, які там.
Побачимо.... що то воно таке, але неспроста то всьо
ТебеОноНадось• 23 июля в 23:38
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Це і так зрозуміло. Змінити владу війною не вийшло, вирішили старим способом.
Фісташкова кава• 23 июля в 23:38
Ответ дляТебеОноНадось
Особливо малолітки, які там.
Вони в темі,(майбудь )
Не против
• 23 июля в 23:39
Ответ дляТебеОноНадось
Особливо малолітки, які там.
Доречі так, що не подія певна-спробуй, знайди когось 25+
Пасхальний тролік• 23 июля в 23:39
Так ви ніколи нікуди і не виходили і не вийдете. Бо лячно. Тож не партесь, вам дійсно складно зрозуміти логіку людей, які можуть вийти і виходять, бо не бояться. Якщо коротко - ніхто за ціни і комуналку своєю шиєю ризикувати не буде, бо воно того не варте.
Не против
• 23 июля в 23:40
Ответ дляPrervana
Спонсор этой сладкой вечеринки уже определен?)
У вас є інфо?
Не против
• 23 июля в 23:40
Ответ дляПасхальний тролік
😄 а за набу будуть?
А ви типу із сміливих? ʼСміливі наразі не живіʼ.
Тобто, все інше для вас ок)..
75В• 23 июля в 23:41
У нас сегодня один молодняк вышел, при чем многие даже несовершеннолетние были судя по внешнему виду. Это явно оргпнизованно целенаправленно, от чего-то нас отвлекают более серьйозного.
Пасхальний тролік• 23 июля в 23:43
Ответ дляНе против
😄 а за набу будуть?
Тобто, все інше для вас ок)..
А вам навіщо? Ви хочете щоб я за ваші компослуги по лезу ходила, а ви мені вказівки будете видавать? А нічого вам не злипнеться?
Не против
• 23 июля в 23:44
Ответ дляПасхальний тролік
Я не розумію ваших маніпуляцій, вийдіть з теми, тут адекватні люди.
Не против
• 23 июля в 23:44
Ответ дляsky-labs
Настолько несмелые и неразборчивые что аж такие темы да под анонимом...
Еще и поиском пользоваться не обучены...
О, боти
Пусин Кукин• 23 июля в 23:44
Ответ дляПасхальний тролік
ага, а от за НАБУ ризикують своєю шиєю)) ну-ну))
ТебеОноНадось• 23 июля в 23:46
Ответ дляsky-labs
А вы против, все устраивает?
Яника повернуть ( тут підставте кого завгодно) всіх все влаштує.
Зашла на 5минут• 23 июля в 23:51
Ответ дляАнонім Секретар
Помогло?
Так, місцева клініка зробила безкоштовну стеріалізацію. Їм компенсували з місцевого бюджету
Пасхальний тролік• 23 июля в 23:51
Ответ дляНе против
Почніть з загального розуміння як влаштована держава, що таке гілки влади, їх функції і повноваження, що таке суд, прокуратура, набу, сап, дбр, їх функція, чому вони важливі.