Я хочу. Я вимагаю жорсткий закон мобілізації. Мені байдуже чия черешня не може чи не хоче. Я хочу, аби почали трусити блогерів, пєвців ртом, гумористів, стендаперів, помічників держслужбовців, щоб усіх н₴хуй на полігоні, а потім на фронт. Я хочу, аби трусили вгодованих биків в ресторанах, так званих волонтерів, качків в спортзалах, нев#бенних мотоциклістів, любителів форсажів нічного міста. Я хочу, аби кожен знав і чітко розумів відповідальність за неявку, аби були жорсткі закони відповідальності. Ця демократія ЗА#БАЛА! Я хочу, аби кожна курка, яка гавкає в сторону військовго, була моментально мобілізована і відправлена на фронт медиком, стрілком, та піхуй ким, аби кожна курка, яка розказує нам, що вона нас туди не посилала і чого це то всі мають - теж мала, повинна була!
Я хочу, аби жорстоко карали тих хто не те що б підняв руку на тцк чи військового, а бодай голос підвищив. Я хочу, аби так як в США, за неповинність мордою в землю, за різкий рух - вогонь на ураження.
Ми занадто довго було толерантним до цивільного світу, який дуже різко з " віримо в ЗСУ, бий ворога ", прейшло - пішли н₴хуй, вас не посилали, не має дурних, п#зди усіх у пікселі.
А вам цивільні істоти просто кажу, чаша терпіння військових давно переповнена. І вони прийдуть порядок наводити - з вами, якщо ворог раніше не прийде, бо ви ж на фронт #бали йти.
Natalie 81• 10 августа 2025
Особенно про помощников госслужащих -расмешило,как аккуратно сказала,чтобы показать,что вроде и всех надо отправить,но не всех , госслужащих оставить,только замов,как всегда кого можно гнать,тех кто по проще
Ответ дляSvet-3694
Ага . 40. Как у них начнется то что у нас - считайте заново
Мобілізація ніде не буде добровільною. Це тіки тут думають шо зеленський якийсь ізвєрг
Мобілізація всюди напів примусова, даже в Ізраїлі, де вже змушують проходити воєнну службу ортодоксальних талмудистів які косили від армії тим шо ходили талмуд вивчати
Ответ дляlilul990
Тогда к чему писанина ваша про 40 %
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...
Веточка сакуры67• 10 августа 2025
Ответ дляSvet-3694
У нас тоже все готовы были и притула и Гордон
Mystery -ing• 10 августа 2025
Хотелось бы окончания войны, а не новый замес. Но не нам, простым людям, решать это.
Маска-0b9f• 10 августа 2025
И хоть бы слово написала про коррупцию и воровство на всех уровнях властей,военных,оставшихся инвалидами,на которых государство плевало с высокой колокольни, офицерню,продающую места в тылу,штабных,разрабатывающих заведомо провальные операции с гибелью всех участников.То есть,первопричину нежелания воевать нельзя даже вспоминать.Вернется и разберётся она.Только не с теми.
Ответ дляМаска-0b9f
Вернется, если не нарвется на ’жестко мобилизованого’ где нибудь на полигоне.
Настасья2025• 10 августа 2025
Ответ дляlilul990
Її можна понять. Але по статистиці таких як вона пасіонаріїв меншість
У Німеччині 40 відсотків як вияснилось - готові захищати країну. Це навіть більше ніж в Україні.
Ну, дойдёт до них дело, тогда и посчитаем немцев