Я хочу. Я вимагаю жорсткий закон мобілізації. Мені байдуже чия черешня не може чи не хоче. Я хочу, аби почали трусити блогерів, пєвців ртом, гумористів, стендаперів, помічників держслужбовців, щоб усіх н₴хуй на полігоні, а потім на фронт. Я хочу, аби трусили вгодованих биків в ресторанах, так званих волонтерів, качків в спортзалах, нев#бенних мотоциклістів, любителів форсажів нічного міста. Я хочу, аби кожен знав і чітко розумів відповідальність за неявку, аби були жорсткі закони відповідальності. Ця демократія ЗА#БАЛА! Я хочу, аби кожна курка, яка гавкає в сторону військовго, була моментально мобілізована і відправлена на фронт медиком, стрілком, та піхуй ким, аби кожна курка, яка розказує нам, що вона нас туди не посилала і чого це то всі мають - теж мала, повинна була!
Я хочу, аби жорстоко карали тих хто не те що б підняв руку на тцк чи військового, а бодай голос підвищив. Я хочу, аби так як в США, за неповинність мордою в землю, за різкий рух - вогонь на ураження.
Ми занадто довго було толерантним до цивільного світу, який дуже різко з " віримо в ЗСУ, бий ворога ", прейшло - пішли н₴хуй, вас не посилали, не має дурних, п#зди усіх у пікселі.
А вам цивільні істоти просто кажу, чаша терпіння військових давно переповнена. І вони прийдуть порядок наводити - з вами, якщо ворог раніше не прийде, бо ви ж на фронт #бали йти.
frumoasa17• 10 августа 2025
Ответ дляBombastic
Я не дочитала вибачте. Мій чоловік інвалід війни двічі.
Забрала, вивезла у Польшу бо в Україні він нікому не потрібен.
Не треба мені тепер ні землі , нічого.
Далі без мене
Все що могли «те і отримали від держави»
Не треба мені тепер ні землі , нічого.
Далі без мене
Схожий досвід, тільки не з чоловіком. Що після того, як відвоював, то ніхто і нікому не потрібен.
Ответ дляfrumoasa17
Пишіть конкретно - що значить не потрібен. У Кривому Розі наприклад купа ініціатив для колишніх військових: і льготні поїздки для дітей, і вступ у ВНЗ, і гроші на відкриття бізнесу і безплатне лікування і реабілітація
сахарный комок• 10 августа 2025
Ответ дляColombina.
Удалено администрацией...
Та вже ніхто в нього не вірить
Ответ дляjabka ya
Їй потрібно це депутатам надіслати, у всі держ структури та обовязково в ОП, а то овни чомусь думають що це їх сімей не стосується, та навіть їх друзів/кумів й т.д. А і ще в батальони Монако.
Если они и их семьи пойдут в окопы, то война закончится в течение часа)
Это и ребенку понятно
Nathalie27• 10 августа 2025
Ответ дляlilul990
Мова йде про готовність взяти до рук зброю а не просто захищати
У нас же і економічний фронт вважається фронтом
Все гірше, ніж Ви нам розповідаєте
Маска-0b9f• 10 августа 2025
Лично для меня непонятно это стремление всех на войну.Тянуть туда человека,который по натуре не воин,это то же самое,что заставлять интроверта постоянно активничать среди холериков.Долго такую жизнь он не протянет.
frumoasa17• 10 августа 2025
Ответ дляlilul990
У прямому сенсі. Реабілітація та лікування мого брата після звільнення по стану здоров´я була виключно за приватні гроші дотичних сімей в двох країнах за кордоном. Держава умила руки. І подібних історій тисячі. Подивиться на кількість зборів в мережі.
Ответ дляfrumoasa17
Що значить умила руки? Я такі історії не люблю. Немає конкретики
Nathalie27• 10 августа 2025
Ответ дляlilul990
Ймовірно візьмуть в руки зброю - 22 відсотки. Що вам не подобається?
Ви ж доводили тут, що 40% німців візьмуть до рук зброю. І не ймовірно, а точно.
І ще й соромили тут нас за це. А статистика виявилась інакшою.
Ответ дляlilul990
Не було у нас таких цифр
та ладно, поднимите темы конца 21 начала 22 года даже здесь, каждая кричала что пусть только сунутся-зубами рвать будут😂 Гордон все рвался в бой и ммллионы таких же балаболов с ним. Говорить что возможно готов и реально в взять в руки оружие и пойти в окоп-абсолютно разные вещи.
Ответ дляNathalie27
Я написала - готові захищати свою країну. Перечитайте
Навіть якщо в процесі відсіється половина
20 відсотків з 80 мільйонів це вже велика армія. Я думала в Німеччині менше 10 відсотків готові, а візьмуть в руки зброю до 4 відсотків
20 відсотків це дуже непогана цифра.
Mira29-c3c3• 10 августа 2025
Ответ длясахарный комок
Та вже ніхто в нього не вірить
За всіх не розписуйтеся .
Ок ?
Ответ дляunona4ka
Кричати можна шо угодою.
З 40 відсотків готових німців половина відсіється. Але 20 відсотків це вже дуже непогано.
У нас реально взяли в руки зброю ще менше
сахарный комок• 10 августа 2025
Ответ дляMira29-c3c3
За всіх не розписуйтеся .
Ок ?
Вірте,якщо вам так легше
Magnifique_• 10 августа 2025
Ответ для Аврора-оранж
Вырос пророссийский.
Наши военные не угрожают своему мирному населению. Мы их тыл. А тыл это крайне важно, во время войны.
Из текста идёт ненависть к своим, ещё и угроза.
А может просто психиатрия.
Типичная риторика диванных воительниц
Считаете, что война должна продолжаться- подмените кого-то на фронте, а он вместо вас в тылу будет, оттуда будет вас поддерживать, и рассказывать как это важно
Ответ дляlilul990
Слухайте я заробляю на освіту дитині і поїздки. Мені потрібне адекватне лікування для людини яка вклада своє здоровʼя.
1) ви проходили квест на підтвердження групи?
2) ви пробували лягти у госпіталь без черги? А там - затято, бо лікують цих уродів полонених
3) ви знаєте що таке отримати хоч який документ від командування?
Мій чоловік офіцер, так це його робота, так він ніколи не заробляв нормальних грошей, але не у всіх такі жінки як у мого.
Тому я сказала досить.
frumoasa17• 10 августа 2025
Ответ дляlilul990
В Україні йому не могли зробити потрібні операції. Просто пропонували лікування та якусь реабілітацію, ще і за свої, ефективність яких низька в українських умовах, говорили прямим текстом їдьте за кордон.
Держава таке не фінансує. Знімайте рожеві окуляри.