Fashion_besties• 10 августа 2025

Крик душі військової

Я хочу. Я вимагаю жорсткий закон мобілізації. Мені байдуже чия черешня не може чи не хоче. Я хочу, аби почали трусити блогерів, пєвців ртом, гумористів, стендаперів, помічників держслужбовців, щоб усіх н₴хуй на полігоні, а потім на фронт. Я хочу, аби трусили вгодованих биків в ресторанах, так званих волонтерів, качків в спортзалах, нев#бенних мотоциклістів, любителів форсажів нічного міста. Я хочу, аби кожен знав і чітко розумів відповідальність за неявку, аби були жорсткі закони відповідальності. Ця демократія ЗА#БАЛА! Я хочу, аби кожна курка, яка гавкає в сторону військовго, була моментально мобілізована і відправлена на фронт медиком, стрілком, та піхуй ким, аби кожна курка, яка розказує нам, що вона нас туди не посилала і чого це то всі мають - теж мала, повинна була!
Я хочу, аби жорстоко карали тих хто не те що б підняв руку на тцк чи військового, а бодай голос підвищив. Я хочу, аби так як в США, за неповинність мордою в землю, за різкий рух - вогонь на ураження.
Ми занадто довго було толерантним до цивільного світу, який дуже різко з " віримо в ЗСУ, бий ворога ", прейшло - пішли н₴хуй, вас не посилали, не має дурних, п#зди усіх у пікселі.
А вам цивільні істоти просто кажу, чаша терпіння військових давно переповнена. І вони прийдуть порядок наводити - з вами, якщо ворог раніше не прийде, бо ви ж на фронт #бали йти.

https://www.facebook.com/share/p/16jkLw1oJe/?mibex...
lilul990• 10 августа 2025
Ответ дляfrumoasa17
Держава призиває людей, навіть якщо і добровольці, і вона повинна бігати за тими та пропонувати тим, хто поклав своє здоров´я або життя. Це її обов´язок.
Ось саме таким чином виражається не потрібен.
Ось стаття про те з чим стикаються американські ветерани у сша

Unseen battles: The harsh realities of veterans’ access to health care
By Jenn KerfootApril 29, 2024

Така сама бюрократія як і в нас. Ніде нема ідеальних умов
Zaviriuha• 10 августа 2025
В мене на таких людей як ця військова, стійкий імунітет, я чітко усвідомлюю що для мене моя сімʼя і з чим я залишуся якщо чоловік буде вбитим чи інвалідом.
PinkyPink• 10 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Ну можно перейти по ссылке и посмотреть.Фото какие то постановочные,к ней обращаются её друзья военные за рациями,мавиками,запчастями для авто и т.д.Если успевает ещё и воевать в промежутках,то респект и уважуха.
Вона медик на еваку, позивний «Відьма», реально на фронті. Немає нічого екстраординарного, що між виїздами в неї є час на збір на рації
Маска-0b9f• 10 августа 2025
Ответ дляSeehund
Главное, что никто не вызывается себя в окоп сунуть, все туда норовят других запихнуть.))
Отдать чужую жизнь проще,чем свою.Главное,потом не забыть написать Вічна пам´ять герою,Війна забрала найкращих и считать свою миссию выполненной.
Маска-0b9f• 10 августа 2025
Ответ дляMira29-c3c3
То що з ворогом потрібно робити ?
Вопрос неправильный.То що треба робити з ворогом, який сильніший за тебе? - правильный.
Маска-0b9f• 10 августа 2025
Ответ дляPinkyPink
Если людей тащить на войну волоком,то никакого толку с этого не будет.
IrynaNik• 10 августа 2025
Вона вимагає премію 150т. Як вона хоче це забезпечити, якщо всіх ’черешень’ з тилу вивезуть на фронт?

А насправді ми на порозі ще страшнішого етапу, ніж сама війна(
Mira29-c3c3• 10 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
«Київ за три дні»?
Дим-дим• 10 августа 2025
Ответ дляlilul990
У мене у фейсбуці якісь непонятні збори пораненим військовим то на одне то на друге

Коли я питаю своїх знайомих - все забезпечила лікарня, ні копійки не потратили, нічого не потрібно.

Хто дурний? І хто кого най-бує?
Поинтересуйтесь, не на все виды протезирования есть программы. Мы мужу за свой счет делали. Да, подлечили бесплатно. Но у него травмы, которые требуют постоянного лечения всю жизнь((( Это уже за свои.
А, в этом году в санаторий предложили, в Затоку!!! Где прилетает каждую ночь)
PinkyPink• 10 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Не можу згадати приклади, де людей у випадку повномасштабної війни не тягнули волоком. Той же Ігаль пише, що в Ізраїлі добровільно теж ніхто б не пішов. Інше питання в тому, що розподіляють людей довбані совки, яким абсолютно байдуже на особисті якості людей, щоб підібрати їм посади, на яких вони будуть найбільш ефективні. Я думаю, якби люди знали, що вони гарантовано, йдучи на посаду водія, кухаря, діловода чи механіка, будуть саме на цій посаді, таких би проблем з мобілізацією б не було
Татьяна-57fb• 10 августа 2025
а я хочу 100 млн евро наличными, и чтоб тцка шло на фронт там где их место вместо Миколы та Петра , у вас и у меня не сбыточные мечты но это же не запрещено помечтать , и еще мечтаю когда война закончится , и будут в правительстве люди умные а не сброд
Маска-0b9f• 10 августа 2025
Ответ дляPinkyPink
Не можете вспомнить примеры?А сколько войн вы лично пережили?Вы же на собственный опыт ссылаетесь или на фейсбучных писателей?
PinkyPink• 10 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
На історичний досвід. На щастя, маю освіту не з соцмереж, як і доступ до літератури
Маска-0b9f• 10 августа 2025
Ответ дляMira29-c3c3
«Київ за три дні»?
Правильно поставленный вопрос подразумевает такой же правильный взвешенный ответ.И от этого будут зависеть дальнейшие действия.Например, можно спросить себя, хочу ли я жить со своим мужем?Муж же,значит хочу.А если спросить, хочу ли я жить с мужем,который пьёт, бьёт,оскорбляет и не работает, то ответ будет несколько иной,даже противоположный,можно сказать.
Маска-0b9f• 10 августа 2025
Ответ дляPinkyPink
Игаль Левин не историк,а пропагандист.И на него вы как раз ссылаетесь.
Mira29-c3c3• 10 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Набір слів якийсь …
PinkyPink• 10 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Ігаль служив в тій самій ізраїльській армії, на яку так люблять кивати і розказувати як там все ванільно і черги людей стоять. Чому б не ссилатися на людину, яка сама пройшла війну в Лівані в складі ізраїльської арміі?
Маска-0b9f• 10 августа 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Набір слів якийсь …
Ну да Київ за три дня это прямо ответ всех времён и народов.В любой непонятной ситуации выручит
Mira29-c3c3• 10 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Так взяли Київ за три дні чи ні?
Маска-0b9f• 10 августа 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Так взяли Київ за три дні чи ні?
А собирались?
Маска-0b9f• 10 августа 2025
Ответ дляPinkyPink
Когда в Израиле были закрыты границы на выезд изнутри?
PinkyPink• 10 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
В июне 2025, например
9556633• 10 августа 2025
Ответ дляgaga-48ba
А хто вона така?
Удалено администрацией...
СветЛана_Я• 10 августа 2025
все правильно вона написала ! підтримую !!!!
Вітаміни косметика• 10 августа 2025
Ответ дляlilul990
Пишіть конкретно - що значить не потрібен. У Кривому Розі наприклад купа ініціатив для колишніх військових: і льготні поїздки для дітей, і вступ у ВНЗ, і гроші на відкриття бізнесу і безплатне лікування і реабілітація
ну да якраз Кривий Ріг діти депутатів замість війскових їздять. вам мабуть пощастило для показухи якоїсь
Дева Мария• 10 августа 2025
Удалено администрацией...
adri1807• 10 августа 2025
Пусть эта ’истота’ засунет своё мнение себе в задницу.
meatlug• 10 августа 2025
Ответ дляlilul990
Її можна понять. Але по статистиці таких як вона пасіонаріїв меншість

У Німеччині 40 відсотків як вияснилось - готові захищати країну. Це навіть більше ніж в Україні.
Наче ми не бачили тут готових захищати, які потім першим рейсом умотали, прапорцями помахуючи.
Ті 40 навпіл і ще раз навпіл, в найоптимістичнішому сценарії.
Миззери• 10 августа 2025
Цивільні істоти ?
После ж того он хочет уважения ? Пусть идет в жопу да , посылали его явно не зря с таким отношением
Все претензии к власти почему на фронте он а комики и тд нет
Стрекоза любви• 10 августа 2025
Читаю коментарі, і як завжди дивуюся. Тут від вас стільки «фе» і «бе», а в інших темах транслюєте те ж саме: корупція, чому багаті, блогери, 95 квартал і тд. не воюють?
Ви вже кінець кінцем визначиться, бо в одній темі ви «до розумних», в іншій темі «до красивих» 🤣