Метелик• 10 августа в 13:10
Не можу зняти квартиру в Польші для сина
Просто руки опускаються, мало що дорого , ще й нічого не має , я приїхала на тиждень і ніяк, всі на нервах, шукаю малу з електрикою в невеликому місті і нічого… просто понити… чашка з рук сипала тільки що , а мені ще цю здати треба …
Залізна пані• 10 августа в 14:37
Ответ дляФайна цьоця
В Польше можно найти , но надо как минимум на польском говорить и писать
А міжнародна рос їх не влаштовує?
Метелик
• 10 августа в 14:49
Ответ дляДівчина Гілмор
В якому місті шукаєте? І на яких ресурсах?
Радом, шукаю до 2 тис
Метелик
• 10 августа в 15:07
Ответ дляДівчина Гілмор
На otodom шукали?
Я ще в телеграм знайшла бот
Так на Оттодом шукала, є телеграм канал але інший, а як до цього підключитись?
Дівчина Гілмор• 10 августа в 15:14
Ответ дляМетелик
Я написала в пошуку radom mieszkanie і видало той бот. Скопіювала вам лінк
Комиссия50%• 10 августа в 15:17
Сейчас все на море, кемпинги и пляжи трещат от поляков, август мертвый сезон, поднимать планку или ждать...искать пригород, мы так же в августе искали, пришлось брать подороже но район отличный и хозяйка,
Метелик
• 10 августа в 15:51
Ответ дляДівчина Гілмор
Нажаль канал закритий ще в 2022, я маю схожий
Метелик
• 10 августа в 15:52
Ответ дляКомиссия50%
Шукаю, просто руки опускаються, думала перед навчанням навпаки буде вибір, а тут просто безвихідь якась
Комиссия50%• 10 августа в 15:53
Ответ дляМетелик
Молится и лететь с деньгами на просмотр....мы нашли на 7 день
Файна цьоця• 10 августа в 16:14
Ответ дляЗалізна пані
А міжнародна рос їх не влаштовує?
Поляков кроме польского никакие языки не интересуют
Файна цьоця• 10 августа в 16:15
Ответ дляДівчина Гілмор
На otodom шукали?
Я ще в телеграм знайшла бот
На отодом риелторы с конский комиссией
Дівчина Гілмор• 10 августа в 16:15
Ответ дляФайна цьоця
На отодом риелторы с конский комиссией
Там є і на пряму квартири
Файна цьоця• 10 августа в 16:17
Автор на фейсбуке есть группы Mieszkanie w городе нужном вам- пишут владельцы поляки, но надо писать, читать и говорить на польском, чтобы вам ответили и сняли. У вас или сына есть эти навыки или говорящий на польском помощник провести переговоры?
Херсон це Україна• 10 августа в 16:40
Ответ дляЛюблю Украину
Они берут соотношение доходов и расходов, а не говорят, что дешевле жить в Европе на украинскую зарплату
Ну да, но это как средняя температура по больнице. Зарплата в той же Польше для айтишника, например, вообще не выше украинской. А расходы капец - и налоги, и аренда, и все остальное. Но если говорить об учителе, то разница имеется, да. Но наша учительница в Польше фактически перестала стричься и делать маникюр-педикюр, не может принять польские цены в сфере услуг 😁
Метелик
• 10 августа в 16:43
Ответ дляФайна цьоця
Так, маю 3 подружок, вони домовляються
Метелик
• 10 августа в 16:44
Ответ дляХерсон це Україна
Зато наші майстри тут почуваються дуже добре, навіщо взагалі вчитися , отримувати дипломи , якщо в сфері послуг краси наші тут дуже гарно заробляють
Файна цьоця• 10 августа в 17:01
Ответ дляДівчина Гілмор
Там є і на пряму квартири
Есть, их как пирожки разбирают
Файна цьоця• 10 августа в 17:02
Ответ дляМетелик
Так, маю 3 подружок, вони домовляються
А вы читать умеете на польском, ну чтобы понять например о чем в объявлении написано или нет?
Залізна пані• 10 августа в 17:21
Ответ дляФайна цьоця
Молодці поляки !!!
Файна цьоця• 10 августа в 17:31
Ответ дляЗалізна пані
Молодці поляки !!!
На английском вас тоже не поймут )
Сорока-ворона• 10 августа в 19:49
Як ми шукали кімнату : OTTODOM (мало оголошень)- встановили необхідні фільтри по метражу, ціні, райну міста (Краків) - підписалися на нові оголошення, моніторили щодня OLX (фільтри аналогічно), потім в телефоні є додаток RENT ME - він моніторить всі ресурси з оголошеннями про нерухомість. Писати полякам по цих оголошеннях - це така собі ідея, більшість не відповідають взагалі, потрібно телефонувати і розмовляти (написали, чекали - втратили не один варіант). Якщо є хоч щось підходяще - бігом бігти на оглядини, бо важливо, щоб поряд були магазини, транспортні комунікації, довго не думати, бо знайдеться хтось спритніший. І навіщо вам та квартира, хай живе у кімнаті, так хоч сусіди будуть, поки перший час це мага важливо, а квартири щоріч ростуть в ціні, що ой-йой. Обживеться, потім подумаєте, чи потрібна та квартира. Ну хіба вам гроші нікуди дівати, то справа ваша. Тиждень на пошуки то ні прощо, може пощастити, а може й ні. Надіятися, що розуміють англійську така собі ідея, це перебільшено, молодь можливо, але більшість віддають перевагу польскій.. Вдалих пошуків!
Метелик
• 11 августа в 08:51
Ответ дляСорока-ворона
Дякую, жив на квартирі бо я часто приїжджаю, моніторимо поки, так, це дорого, але жити з сусідами інколи теж не дуже добре
Сорока-ворона• 11 августа в 10:03
Ответ дляМетелик
Син жив в квартирі на чотирьох (дві дівчини і двоє хлопців, двоє з них поляки) - були питання але то таке, двоє з чотирьох дуже часто були відсутні. Зараз квартира на двох, має дівчинку сусідку, то вони навіть не бачаться, дівчина полька, влітку поїхала до батьків. Тому є різні варіанти житла, сусідів і це насправді не так страшно, плюс потрібно все ж вчитися комунікувати в середовищі, вміти самостійно вирішувати навіть побутові проблеми, домовлятися і т.д. Я все ж шкодую, що пішла на уступки і він не жив перший рік в гуртожитку, але то категорично прям було, а приватні, класні гуртожитки занадто дорого, хоча там явні переваги, якби була можливість фінансова - однозначно приватний гуртожиток з можливістю одномісного розміщення (можливість спілкування, умови, знайомства, спортзал, соціум).