Кицюююня• Изменено 31 августа в 10:31
Блокування карти
ВПО в Кривом Роге, уехали из Славянска ещё в 22 году. Снимаем квартиру. Звичайно КП не оплачую у Слов´янську, тому що лише вистачає на зйом і тутешню комуналку
Пришло виконавче впровадження - борг за опалення у Слов´янську. Наклали арешт на кошти в Монобанку, але на інші картки арешту немає. Завтра зв´язуватися з виконавцем буду
Але порадьте, як бути в такій ситуації, кошти можливо десь нашкребу (не знаю де ще). Їхати до Слов´янська, чи оплатити картою ПБ? А потім відправляти квитанцію у ВС ?
Кудрі кручу сама• 31 августа в 10:35
Там не только арест. У меня на 45 тыс долга была ещё комиссия тому кто наложил блокировку 5 штук.
Кицюююня
• 31 августа в 10:39
Що стосується боргу , то весь цей час кидала невеликі суми за можливості, 100, 200 , 500 грн на борг
МЕСТО_Встречи• 31 августа в 10:56
Ответ дляКудрі кручу сама
Это да. Сволочи.
Нам по работе приходят исполнительные, которые мы должны с зарплаты удерживать. Офигеваем от комиссии исполнителю.
Сейчас даже за вывоз мусора приходят исполнительные.
Кицюююня
• 31 августа в 11:03
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Это да. Сволочи.
И что делать? Когда была в родном городе,занесла справку впо в Теплосеть, но это ничего конечно, не изменило
Файно Замало• 31 августа в 11:04
су.....ки извините.
по теме, к сожалению, не подскажу.
а нельзя отключить там отопление и не платить за него?
по теме, к сожалению, не подскажу.
Кицюююня
• 31 августа в 11:05
Ответ дляФайно Замало
су.....ки извините.
по теме, к сожалению, не подскажу.
Нет, там централізоване опалення
Зубная фея• 31 августа в 11:13
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Это да. Сволочи.
Это исполнитель частный, наверное, он работает за процент. В мое время, когда гос исполнители водили меня по семи кругам ада, теряя мой исполнительный лист, не давая мне справку о неуплате алиментов, не ища моего бм, я бы хотела, чтобы существовали частные исполнители.
Котики-муркотики• 31 августа в 11:27
Уроды, просто сочувствую вам
Как решить вопрос не знаю, платить долги за жилье там - это в никуда
Стигла полуниця• 31 августа в 11:52
Ответ дляЗубная фея
Зараз виконавчий збір державним виконавцем в розмірі 10% передбачено законом.
Однак є перелік випадків коли він не стягується.
Стигла полуниця• 31 августа в 11:56
Ответ дляКицюююня
Зверніть увагу, що за наявності виконавчого провадження у вас мінімум 2 боргових зобов´язання.
Це сам борг за КП + судові витрати.
Крім того, може бути комісія виконавчої служби.
Це сам борг за КП + судові витрати.
Я натуралка• 31 августа в 12:22
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Это да. Сволочи.
Ну, тобто, людина працює, отримує зарплату, щось купує поїсти-попити-вдягнути-розважитися, а за комунальні не платить, навіть за вивіз сміття. Це принципово?
Тоді чому сволочі саме виконавці?
Кицюююня
• 31 августа в 12:29
Ответ дляСтигла полуниця
Це сам борг за КП + судові витрати.
Ну Монобанк пропонуує оплатити тільки борг за комуналку, тобто поповнити рахунок на картці, там тільки сума боргу
Стигла полуниця• 31 августа в 16:34
Ответ дляКицюююня
Як варіант, поповнити карту. Гроші підуть у виконавчу.
Але....Треба дивитись судовий наказ, наприклад в Дії.
Там вказані суми кому куди і скільки.
Виконавча стягне зараз, наприклад, в інтересах постачальника послуг. В завтра випливе провадження по боргу перед судом!
І якщо по КП у вас комісії виконавця може не бути, то по боргу перед судом буде.
Тому розберіться з сумами, які зазначені саме в судовому наказі/рішенні.
Там вказані суми кому куди і скільки.
Кицюююня
• 31 августа в 23:34
Ответ дляСтигла полуниця
Там вказані суми кому куди і скільки.
Дякую!