Небалувана Галя• Изменено 10 августа в 20:43

Це алергія чи що за капєц?

Ще до війни два роки підряд в один і той же час серпень-вересень у доньки проявлялась якась дивна хвороба: шалений кашель, особливо вночі, закладений ніс, потім закладало вухо, і це нічим не знімалась, чим тільки не лікувала, і тривало тижнів 3, потім просто проходило. Здавали аналізи - підвищені еузинофіли. Потім потрапила до однієї лор лікарки розумної, вона відразу за манту спитала. І я згадала, що ми їх робили тільки ці два роки, коли дитина хворіла після табору. Три роки не хворіли, і манту не робили після цього взагалі. Цього року знову дитина їде до табору, але вже в Болгарії, то були наші місцеві. І приїжджає з тими ж симптомами і вже 2 тижні не можемо вилікувалися. Температура була 37-37,4, нежить, кашель , тепер закладене вухо. Це може бути така алергія справді ?
автор Небалувана Галя • 13 августа в 21:46
Спасибо за такую информацию, вот у нас все по Вашему сценарию тоже((( кашель уже практически прошел, а вот ухо было заложено. Позавчера уже не выдержала, купила Назонекс и цетрин. И о чудо ! Сегодня утром уже и ухо отложило, остались минимальные симптомы. Спасибо чату жпт... Он иногда полезнее докторов. Не знаю, к сожалению, на что аллергия, но если будет повторяться то прийдется выяснять источник