Звожу з розуму• 11 августа в 12:11
Вчителі вимагають підвищення зарплати! SOS
Прошу звернути увагу на цей пост. Вчителі в Україні роками не отримують підвищення заробітної плати. Ми вже найбідніші в країні, і на нас ніхто не звертає уваги. Збільшилася кількість робочих годин та навантаження з навчання. Потрібно проіндексувати зарплати на 40-50%, щоб вчителі не померли з голоду і могли зводити кінці з кінцями! Таке знущання над такою поважною професією, це вже якесь збочення з боку влади та можновладців! Дякую!
Тётушка Лошадь• 11 августа в 13:46
Ответ дляНе зацілована
2 тыс грн? Или какая валюта? Мой ребенок тоже в частной учился. Суммы были не маленькие прям. Сейчас эта школа около 10-11 тыс грн стоит только учеба. Питание, кружки, экскурсии все сверху еще платится
Гривень. Харчування, кружки, екскурсії - все це окремо
Від харчування можна відмовитися повністю або частково. Харчування нормальне
Програмно-апаратний комплекс «Автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджменту» (АІКОМ) – електронна система управління освітою зі збору, зберігання, управління, використання даних у сфері освіти.
Проект, а значить експеримент. В який без згоди батьків освітяни втягнули всіх дітей. Навіть з письмовою забороною батьків!
Спочатку вчителі злили всі персональні дані в АІКОМ, і тільки потім криво-косо внесли АІКОМ в закон про освіту. Намагались узаконити.
Але прокладки, за допомогою яких функціонує АІКОМ, не є державною власністю, комерційні електронні журнали і т.д.
Тепер вся інформація про учнів не в стінах школи (на паперових носіях), а в електронному вигляді передається і продається (субвенції на освіту).
Можна взламати, виправити-поміняти всю інформацію про навчання і оцінки вашої дитини. Або затерти всю інформацію і це означатиме, що ваша дитина взагалі ніде не вчилась.
Причому в оновленому АІКОМІ (також освітяни його називають АІКОМ-2, хоча АІКОМ-2 нема) - обов´язкове поле для заповнення тільки країна. Можна було б написати тільки ’Україна’, але тупі освітяни зливають всі-всі конфіденційні дані про дитину і її сім´ю. І вимагають все нові і нові дані, щоб батьки їм надавали. Наприклад, код платника податків на дитину (хоча діти не є платниками податків), реєстрацію. У кого нема, тому що не потрібна - вчителі прям вимагають і примушують піти зробити і принести їм довідки.
Всім батькам слід пам´ятати, що якщо дитина навчається - значить дитина зарахована в заклад освіти. Якщо дитина зарахована - значить ви подали всі необхідні документи і більше нічого не повинні приносити!
Що б вам не писали / просили / пропонували / наказували класні керівники у вайбері - це просто картинки і текст, які ні до чого вас не зобов´язують. Групи у вайбері не є офіційним джерелом спілкування педагогічних працівників з батьками:
Кринжова баба• 11 августа в 13:47
Ответ дляО_Юми
фото
и что?
сколько они получают в сравнении со средней зарплатой в своей стране и с зарплатами в других сферах?
а то по подобному графику можно и петицию в защиту программистов или нотариусов создать, которым в Украине платят меньше. чем в США
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Кому ви пишете? Тут же на вчителів плюються. Я б подивилася на цих писак, якби вони дітей самостійно вчили)))
Ви здивуєтесь, але ми самостійно і вчимо. Зі школи було принесено нуль знань. Тільки втрата часу та нервів. Єдиний плюс школи - спілкування з однолітками, в той же час є мінус такого спілкування: нав´язано купу мовного і поведінкового сміття.
Байрактара• 11 августа в 13:49
Ответ дляЗвожу з розуму
Треба хоч щось робити, якщо нас ніхто не чує!
Робіть свою профспілку і доносити до влади, що так не може бути, ваші права ніхто, крім вас не буде відстоювати. Треба виразити із совкового уявлення про освіту. Вчителя повинні отримувати не мінімалку, а середню зп, бо яка перспектива країни, якщо освіта на останньому місці
Не зацілована• 11 августа в 13:50
Ответ дляТётушка Лошадь
У вас прям утопичный вариант. Какой город, если не секрет? И о каких вы годах написали? Я помню свои последние платежи за само обучение и плюс обед, так это 2020 год и сумма была 5500 грн тогда.
забиякина• 11 августа в 13:50
Ответ дляО_Юми
фото
И что у нас не так? Возьмите Швейцарию - там минималка 4500, учитель с опытом даже не в два раза больше. Сравнивать с минималкой по стране нужно. Не может быть минималка 150 евро, а учителю 4000евро зарплата
Шпондєр• 11 августа в 13:51
Ответ дляВсім шампаньського
С репетитором.Ок.Это когда один на один и мама деньги заплатила?Когда все учасники процесса, а именно реьенок- родитель- препод- максимально отмотивироыаны и им никто не мешает? Половина невменяшек в классе, которым оно не надо и никогда не будет надо, которые туда пришли, потому что так положено?Ролителям которых все равно, абы не дома и не по улицам шатался?С телефонами, которые ’ вы не имеете право забрать’? Да оно ж прям одно и тоже, как с репетитором..ага.
Да главное чтоб не убились на тех уроках и никого не убили.Ждать ’ преподавания и знаний’ ...ну такое.
Но!Умное дите, если хочет, то и дома все сделает и поймет, потому что программа самая средняя.И все можно не учить подряд.
Можно бороться с системой, пенять на нее.А можно идти своим путем.
Ваши дети- решать вам.Учителб плевать.Даже если вы никогда в жизни по учителю не скажете...в душе его волнуют свои дети, проблемы итд.
Если учителю плевать, то и нам плевать на его зарплату. Это логично.
Мне на мою работу не плевать, соответственно зарабатываю достойно
Ответ для-Ань-
Неправда. Аіком-2 не вимагає інд. кодів
Байрактара• 11 августа в 13:52
Ответ дляБабка-байкерша
я никого не хочу обидеть, но ощутимая разница, если закрыть библиотеки, и если закрыть школы. отсутствие первых вообще никто не заметит...
Щоб працювати в бібліотеці треба вища освіта, а щоб мити підлогу - ні, то чому людина з фахом отримує зп на рівні з нефаховим робітником?
неДоПриличий• 11 августа в 13:55
Автор,я сочувствую и поддерживаю,но люди в целом сейчас озлоблены и тоже многие потеряли прежний заработок,ни учителей,ни врачей здесь не пожалеют,что ни пиши.Хочу только сказать,что работаю сейчас в третьей семье айтишников,где люди получают зарплату в несколько тысяч уе и платят среднюю по городу зарплату 170 грн в час,и даже просто угостить обедом или куском пиццы это событие,в основном,чай,кофе,сок и печеньки,а работаешь,бывает по 10-12 часов.Пртходится носить еще обед себе.
Прилипало• 11 августа в 13:56
Ответ дляБайрактарна
Я учитель. Качественно учитель может провести 5 уроков в день. Если нужно провести 5 в школе и ещё 5 дома, как репетитор, то угадайте , где он будет выкладываться ?
Про премии ооочень смешно. Единственная премия за последние три года, которую я получила, это 1200 за призера всеукраинской олимпиады. На его подготовку ушёл не час и не два моего личного времени после уроков, которое никто не оплатил
Боже мой, уже лет 20, если не больше, ни для не секрет: школа не то место, где можно зарабатывать! И все равно идут учиться на учителей, идут в школу работать, ноют - ну вы же все знали заранее. Тут или работать по призванию, имея финансовый тыл в виде мужа, либо уходить, либо пытаться что-то изменить.
Не зацілована• 11 августа в 13:56
Ответ дляПилосмок працює
За те ’навчання’, що зараз більшість вчителів дають, то ще й багато.
Репетитори по всім важливим предметам. І ось який парадокс: в школі вчитель не здатен навчити, але індивідуально і за окремі кошти раптом дуже навіть здатен.
В мене вже таке враження, що спеціально нічого не пояснюють на уроках, щоб репетиторством доганятися.
Ну а про податки я взагалі мовчу. Ніхто їх з репетиторства не платить і не буде, хоч у десять разів збільш зарплату.
Еще 20 лет назад мои одноклассницы, которые отбыли пед и пошли в школу, делали такие же вещи. В школе не упахивались. Школа для них (и говорили открыто) - способ находить учеников без напряга.
неДоПриличий• 11 августа в 13:57
Ответ дляГейСюда
Зарплаты поднимут когда все учителя страны откажутся работать. Тогда только обратят внимание
💯
Тётушка Лошадь• 11 августа в 13:58
Ответ дляНе зацілована
Київ.
Навчальний рік 2024-2025 було так. Я так думаю що мабуть будут піднімати
Харчування виходило десь по 800 здається
Ответ дляКринжова баба
и что?
Ну то відкрийте мінімальні і середні зарплати і подивіться. З досвідом отримують вище середнього
Байрактарна• 11 августа в 14:01
Ответ дляПрилипало
Я не заканчивала пед. У меня классический вуз с правом преподавания. В школе осталась неполная занятость , поэтому как фоп я могу не платить есв и пед стаж считается. Я не ною. Я неплохо зарабатываю ,,как репетитор.
Менять систему -это не моё, да и большинство участников все устраивает.
Ответ длязабиякина
В країні, де ціни на рівні багатих країн Європи в принципі не нормально мати мінімалку 150 євро. І не нормально, що люди,які працюють і приносять користь, не можуть нормально існувати на свою зп. В будь-якій країні вчителі можуть нормально харчуватись, платити комуналку, вдягатись і відпочивати на свою зарплату. Наші ледь зводять кінці з кінцями
Не зацілована• 11 августа в 14:02
Ответ дляТётушка Лошадь
Київ.
Спасибо. Интересно. Но в Киеве и конкуренция большая. Это тоже хорошо для конечного потребителя. Я в областном городе. Частная школа одна.
Кринжова баба• 11 августа в 14:02
Ответ дляО_Юми
у нас теж з досвідом отримують вище середнього
ще раз - не порівнюйте с зарплатами в інших странах
бо українським вчителям платять з податків в Україні
Бабка-байкерша• 11 августа в 14:02
Ответ дляБайрактара
а рабочий на конвейере вообще 35 тыс получает, куда выше, чем многие профессора и врачи. вот такая вот жизнь, увы((
Прикуси Язика• 11 августа в 14:03
А за кого ви голосували? При пороху вчителям підвищили зп, при зєлє все забрали назад) отримуйте те кого вибрали
Байрактара• 11 августа в 14:03
Ответ дляШпондєр
Если её нормально не преподают, то не в состоянии. С репетиторами в состоянии. И очень успешно. За что платить высокие зарплаты? На моей работе никто мою работу, после меня, не доделывает и не переделывает, на зарплату не жалуюсь.
У вас дивне оцінювання праці вчителя і порівняння з вашою роботою, ви теж працюєте в педагогіці? Завжди існували діти, які завоювали матеріал чи ні, яким був цікавий предмет або ні, чому у вас уявлення, що вчитель викладає, наче роздає кожному по хлібині?
Байрактарна• 11 августа в 14:04
Ответ дляКринжова баба
Нет. Платят с денег доноров
Бабка-байкерша• 11 августа в 14:04
Ответ дляНе зацілована
Тю. Чего вы. Это же классно, что нудная библиотека вышла за рамки. Хотя я библиотеки любила в свое время) вайб там свой есть
так я ж не против, это и правда классно. меня не радует другое, что сами библиотеки никому не интересны, что люди вынуждены придумывать танцы с бубнами, чтобы хоть как-то завлечь туда аудиторию( и это ужасно, что сотрудники библиотек должны исполнять цирк в семи ролях за минималку((
Ответ длянеДоПриличий
так і ви працюйте айтішницею