Золота орда• Изменено 12 августа в 07:40
Gal trance на Busfor, infobus є місці. А на сайті перевізника немає місць
15.08 мені треба бути в аеропорту зранку
Може я щось не то нажимаю(
ЧорноброваЯ• 12 августа в 07:47
Зайшла на галтранс. В 18.07 всі місця зайняті. На рейс 18.00 повно вільних місць. Ви на який час дивитеся?
Золота орда
• 12 августа в 07:47
Ответ дляКотики-муркотики
Автор , а в скільки Вам треба бути в аеропорту ?
В 11:20
Золота орда
• 12 августа в 07:48
Ответ дляЧорноброваЯ
То там виявляється 2 рейса?
Золота орда
• 12 августа в 07:48
Ответ дляКотики-муркотики
11.20 це на 2 часа до рейсу ?
За 3
Золота орда
• 12 августа в 07:49
Ответ дляЧорноброваЯ
Бо в додатку гал транс показує 1 рейс і саме той що зайнятий
Котики-муркотики• 12 августа в 07:52
Напишіть на Вайбер гал транс Молдова . Бо той номер що укр мене перенаправляли на Молдову
Закусенец• 12 августа в 08:10
Ответ дляКотики-муркотики
Мені у вайбері вони взагалі ні разу не відповіли. Але за укр.номером телефона відповідали
Котики-муркотики• 12 августа в 08:21
Ответ дляЗакусенец
Мені треба було замінити час виїзду з Києва ,то сказали телефонувати в Молдову . Швидко все зробили і відповіли .
А я з косою• 12 августа в 08:48
Ответ дляЗакусенец
На Фейсбуке они сразу отвечают