В гости звали?• 12 августа в 16:07
Які іграшки цікаві хлопчикам 9-11 років?
Окрім гаджетів )) можливо з власного досвіду порадите щось цікаве?
Отчебучкина• 12 августа в 16:09
Ответ дляВ гости звали?
Почему?
Не знаю, ничего не интересно, может немного Лего и рисовать. А так игры и погулять
Люблю_смаколики• 12 августа в 16:10
Велік, електросамокат, мʼяч футбольний. Але це вже не іграшки. Дехто цікавиться наборами типу «юний хімік», але це напевно років 8-9, не в 11 точно
Моя улюблена страшко• 12 августа в 16:10
Может спортом каким занимается, тогда что то из экипировки. Игрушками уже в таком возрасте не играют. Телефон, приставку- да.
В гости звали?
• 12 августа в 16:10
Ответ дляmamadoma
Похресник збирає моделі кораблів
Це якісь конструктори?
Моя улюблена страшко• 12 августа в 16:12
Ответ дляВ гости звали?
Це якісь конструктори?
Це якийсь особливий випадок.
Ви спочатку спитайте, чи цікаво це конкретній дитині, чи ’крінж’
В гости звали?
• 12 августа в 16:14
Ответ дляМоя улюблена страшко
Діти різні
Не вмію заміряти• 12 августа в 16:14
Ответ дляВ гости звали?
Це якісь конструктори?
так, збірні моделі
типу такого
Прагматик флегма• 12 августа в 16:15
У мого в 9 років ще було лего. + додався кубик Рубіка. Зараз 13, лего давно закинув, а кубиків тих ціла колекція вже. Крутить і сам, і з другом, і онлайн в застосунку )
Ще настільні ігри класна штука, але коли є з ким грати.
В гости звали?
• 12 августа в 16:16
Ответ дляПрагматик флегма
А які настільні улюблені ?
Прагматик флегма• 12 августа в 16:19
Ответ дляВ гости звали?
А які настільні улюблені ?
З тих що на вулиці у друзів прижились - Уно, Лігрето, Вибухові кошенята.
Втрьох вдома граємо в Манчкіна, Уно, Фазу 10, Містеріум, Азул, Лігрето, Кортекс, Каркасон.
З цікавих ще у нас були Білет на потяг, Про мишей і таємниці.
Грали ще в Котячий острів, Крила, якась гра драконів і алхімію.. забула назву..
Луноходик_Ик• 12 августа в 16:58
В 9 ще лего було актуально, в 11 ще замовив на день народження, але вже без ентузіазму. І гіроборд був актуальний, планшет, колонка. В 11 актуально футбольний мʼяч, форма, бутси, баскетбольний мʼяч, самокат трюковий або електросамокат, скейтборд, вирішив що хоче вчитись грати на гітарі і замовив гітару, наушники, новий телефон, крісло геймерське, мишка і клавіатура з підсвіткою