культУра• Изменено 12 августа 2025
А ваші діти грають в Лего або в аналоги?
І до якого віку грали?
Там у сусідній темі обговорення подарунку пишуть, що в 10 років вже Лего закинули.
Я зараз спитала у двох своїх 16 і 17 років, чи збирали б вони Лего, якщо б їм зараз подарували. Обидва оживилися і сказали, що звісно. Я, майже 50-річна, теж би збирала, якщо чесно 🤩
А як у вас?
Я_канеша_извиняюсь• 12 августа 2025
Так, ми ще часом купуємо дорослі серії, там таке все прикольне
Пішов новий виток)
Ms. Скромность• 12 августа 2025
Младшему осенью 13,он фанат Лего
У него наборы 18+ Лего техник
Старшему через месяц 18
Тоже может собирать с младшим
Кстати ,старший мне на Рождество подарил набор Лего цветы
У него наборы 18+ Лего техник
Старшему через месяц 18
Тоже может собирать с младшим
Тану на сонці• 12 августа 2025
Мої в 9 і 11 років ще збирають. Але їм вже треба набори по 7- 10 тис грн.
Я тільки раз в рік на день народження можу собі дозволити їм щось подібне подарувати.
А так вони б день і ніч збирали
неДоПриличий• 12 августа 2025
моему 15, он периодически посматривает на лего, но большие, дорогие
для взрослых. есть друзья, 20+, которые дарят друг другу лего до сих пор)
Ужгород• 12 августа 2025
Моим 12 и 13 лет
До сих пор обожают Лего, часто покупаем
Вот, дочь сейчас собирала Уэнздей домик, а сын автобус фортнайт и что-то из Майнкрафт
Я же собираю Гарри Поттер наборы))))
До сих пор обожают Лего, часто покупаем
Я же собираю Гарри Поттер наборы))))
Свекруховна• 12 августа 2025
Доньці і її хлопцю майже по 23, в них пів квартири Лего займає))
Хогвардс, ще якісь набори з Поттеріани, декілька поличок з букетами Лего, поличка з кактусами Лего)
Постійно збирають.
Викасикрет• 12 августа 2025
Доньці 12, лего ботанік у нас майже вся серія зібрана. Чим старші діти - тим дорожчі набори.
интайм_не_предлагать• 12 августа 2025
Це ж від дітей залежить ) всі ми різні ) мій син закинув лего років в 10. Хоча до цього був фанат-фанат прям )) зʼявились інші зацікавлення. А от взимку були в магазині, дивились подарунки наших родичів, син (йому вже 13) притяг лего ялинку і з палаючими очима заявив що йому треба )))))) ну купили ) була у нас на новий рік лего ялинка ) сказав буде збирати її кожен новий рік )) більше лего не хоче, вже питала кілька разів )
Племіннику чоловіка вже 18, там ціла кімната з лего )
Бесбардак• 12 августа 2025
Моему 14, вроде тоже уже забросил...но периодически возвращается к лего. Уже не наборы, а фигурки.
Это чудовище из последнего)))
КвартираЧья• 12 августа 2025
Молодшому зараз 11 років, ще будує з лего. Будує своє щось, не по інструкціям. Зараз військові літаки, танки і т.д. Старший вже в такому віці не будував)
Невісточка ж• 12 августа 2025
Мои не собирали в 12 лет. Перегорели. Все детство, начиная с момента, как они могли собирать простецкие лего, у них было лего. Это был универсальный подарок, кто не знал, что дарить- несли лего. Все полки заставлены готовыми строениями, огромные коробы с деталями. Так что у всех по разному
Заставляличка• 12 августа 2025
Донька с 3х до 7 років збирала постійно, останній був Хогвартс. Але вона збирає один раз і все, повторно те саме не хоче, хоче щось нове)
На границе• 12 августа 2025
У мене син дуже любить лего йому 7 років. Є деякі набори лего що я і сама хочу їх зібрати
Кому там слова не давали• 12 августа 2025
Зараз сину 16 - збирає фз задоволенням)) І даруємо набори, і сам собі купує деякі серіїї
Срочнокпсихологу• 12 августа 2025
ПешитеБесАшипок• 12 августа 2025
Моей дочке недавно исполнилось 19. Весь последний год покупает модели гоночных машин Лего. На день рождения подарила ей очередной набор, правда,мотоцикл, а не машину. Но она и в детстве очень любила конструкторы.
Жена сантехника• 12 августа 2025
Моя в 11 граєв Лего...зараз може меньше, але придивляється набори на НР.