культУра• Изменено 12 августа 2025

А ваші діти грають в Лего або в аналоги?

І до якого віку грали?
Там у сусідній темі обговорення подарунку пишуть, що в 10 років вже Лего закинули.
Я зараз спитала у двох своїх 16 і 17 років, чи збирали б вони Лего, якщо б їм зараз подарували. Обидва оживилися і сказали, що звісно. Я, майже 50-річна, теж би збирала, якщо чесно 🤩
А як у вас?
Я_канеша_извиняюсь• 12 августа 2025
Так, ми ще часом купуємо дорослі серії, там таке все прикольне
Пішов новий виток)
Ms. Скромность• 12 августа 2025
Младшему осенью 13,он фанат Лего
У него наборы 18+ Лего техник
Старшему через месяц 18
Тоже может собирать с младшим
Кстати ,старший мне на Рождество подарил набор Лего цветы
Тану на сонці• 12 августа 2025
Мої в 9 і 11 років ще збирають. Але їм вже треба набори по 7- 10 тис грн.
Я тільки раз в рік на день народження можу собі дозволити їм щось подібне подарувати.
А так вони б день і ніч збирали
неДоПриличий• 12 августа 2025
моему 15, он периодически посматривает на лего, но большие, дорогие для взрослых. есть друзья, 20+, которые дарят друг другу лего до сих пор)
So_so• 12 августа 2025
6, очень нравится. Покупали один аналог потому что такого лего нет (с котиками), качество барахляное, остались сами фигурки, ими играет с лего.
Ужгород• 12 августа 2025
Моим 12 и 13 лет
До сих пор обожают Лего, часто покупаем
Вот, дочь сейчас собирала Уэнздей домик, а сын автобус фортнайт и что-то из Майнкрафт
Я же собираю Гарри Поттер наборы))))
Свекруховна• 12 августа 2025
Доньці і її хлопцю майже по 23, в них пів квартири Лего займає))
Хогвардс, ще якісь набори з Поттеріани, декілька поличок з букетами Лего, поличка з кактусами Лего)
Постійно збирають.
Викасикрет• 12 августа 2025
Доньці 12, лего ботанік у нас майже вся серія зібрана. Чим старші діти - тим дорожчі набори.
интайм_не_предлагать• 12 августа 2025
Це ж від дітей залежить ) всі ми різні ) мій син закинув лего років в 10. Хоча до цього був фанат-фанат прям )) зʼявились інші зацікавлення. А от взимку були в магазині, дивились подарунки наших родичів, син (йому вже 13) притяг лего ялинку і з палаючими очима заявив що йому треба )))))) ну купили ) була у нас на новий рік лего ялинка ) сказав буде збирати її кожен новий рік )) більше лего не хоче, вже питала кілька разів )
Племіннику чоловіка вже 18, там ціла кімната з лего )
Бесбардак• 12 августа 2025
Моему 14, вроде тоже уже забросил...но периодически возвращается к лего. Уже не наборы, а фигурки.
Это чудовище из последнего)))
КвартираЧья• 12 августа 2025
Молодшому зараз 11 років, ще будує з лего. Будує своє щось, не по інструкціям. Зараз військові літаки, танки і т.д. Старший вже в такому віці не будував)
КвартираЧья• 12 августа 2025
Невісточка ж• 12 августа 2025
Мои не собирали в 12 лет. Перегорели. Все детство, начиная с момента, как они могли собирать простецкие лего, у них было лего. Это был универсальный подарок, кто не знал, что дарить- несли лего. Все полки заставлены готовыми строениями, огромные коробы с деталями. Так что у всех по разному
Заставляличка• 12 августа 2025
Донька с 3х до 7 років збирала постійно, останній був Хогвартс. Але вона збирає один раз і все, повторно те саме не хоче, хоче щось нове)
На границе• 12 августа 2025
У мене син дуже любить лего йому 7 років. Є деякі набори лего що я і сама хочу їх зібрати
Кому там слова не давали• 12 августа 2025
Зараз сину 16 - збирає фз задоволенням)) І даруємо набори, і сам собі купує деякі серіїї
Срочнокпсихологу• 12 августа 2025
Дочке 16 лет, это то, что собрала за последний месяц у бабушки, дома больше...
ПешитеБесАшипок• 12 августа 2025
Моей дочке недавно исполнилось 19. Весь последний год покупает модели гоночных машин Лего. На день рождения подарила ей очередной набор, правда,мотоцикл, а не машину. Но она и в детстве очень любила конструкторы.
Жена сантехника• 12 августа 2025
Моя в 11 граєв Лего...зараз може меньше, але придивляється набори на НР.