Божа кульбабка• 12 августа в 20:00

Дівчата, хто бачить. Що про п´ятницю скажете?

Які маєте видіння, розклади? Мені просто вже добу картинка виринає , зрозуміти не можу. Давайте поділимось.
Дівка в намисті• 12 августа в 20:01
Нічого не буде. Записуйтеся до мене далі на прийом. 500грн 15хв
Пищалка• 12 августа в 20:01
У мене в п´ятницю банкет на роботі..
Seehund• 12 августа в 20:02
Я вижу себя в бассейне.
Фантазерша• 12 августа в 20:03
Я буду на Майорці, і більше тем не буде про Іспанію 😂😂😂😂😂
Мамаша в бигудях• 12 августа в 20:04
Бачу, висять груші на деревах, ще яблука, але небагато... ось горобець прилетів... так... шо ще бачу... дощу не буде, помірна хмарність, не дуже спекотно...
Русланка з гілки• 12 августа в 20:05
Ничего не случится. Один не приедет.
Херсон це Україна• 12 августа в 20:06
Ніякого перемир´я не буде. І є 70% що зустрічі не буде. Буде зірвано. Пуйло водить трампа за ніс. В цьому році не буде ніякого кінця. Кінець хоч якось замайорів на 1 половину 2026 р. В 2023 р я дивилась то кінця не було видно. Зараз є шанс десь в квітні зупинити. Вийдуть з частини запор.обл. а от донецьку і луганську віддадуть. Повернуться вони диплом.шляхом до 2034 р.
А що таке?• 12 августа в 20:07
После будет хуже.
Я не очень понимаю что хорошего многие ждут от этой встречи? Нас продали, устроили полигон, подтерлись законами и мнением людей. Думаете после этого наконец сжалятся?))
люблю_тортики• 12 августа в 20:09
Ответ дляХерсон це Україна
А Крим?
spart-5037• 12 августа в 20:14
Ответ длялюблю_тортики
А Крим?
Ну конечно вернут Украине. Вы сомневаетесь ?
Фісташкова кава• 12 августа в 20:14
Мені рідко сняться сни про війну. Рідко але дуже влучно. Скажімо те що мені снилось ( і до війни також) сбувалось майже покадрово.
Так ось сьогодні сон був саме з цієї серії. ( Зауважу що зараз купа роботи і за новинами не слідкувала, після сна аж перечитала новини.
Так от звернула увагу що мій сон був не про перемовини а про наступ і захват території.
Просто зло наступає тихо але впевнено. Ми наче хочемо протидіяти але сил наших немає вже.
І вони крок за кроком наступають і все покривається темпрявою
автор Божа кульбабка • 12 августа в 20:16
Ответ дляРусланка з гілки
Ничего не случится. Один не приедет.
в мене та ж історія (
автор Божа кульбабка • 12 августа в 20:21
Ответ дляХерсон це Україна
мені картинка сидить хуйло радісне аж сяє і трамп навпроти як голограма без руху, наче на паузу натиснули з поміхами як на старих телевізорах ((
сьогодні прямо не можу позбутись цього (
Херсон це Україна• 12 августа в 20:23
Ответ длялюблю_тортики
А Крим?
Крим повернеться дуже не скоро. Років 15 на це піде
Не рахую, а вважаю• 12 августа в 20:25
Бачу зустріч двух нарцистичних дідів. Один полюбляє засмагу, інший ботокс
Вот Она Я• 12 августа в 20:26
В пʼятницю останній день відпустки
Деліка Преціоза• 12 августа в 20:39
’Пышутся горы родить, но смешной родится мышонок’.
bespe4na_mavpa• 12 августа в 20:46
Ответ длялюблю_тортики
А Крим?
Ну вы прям с козырей заходите 😂
БершкомангоЗар• 12 августа в 20:54
Я вижу,будет мир
ПлюшкамиБалуюсь• 12 августа в 21:05
А можно поржать с фейковых видящих?
За 12 лет на этом форуме,ещё ни один из них ничего обо мне не увидел.
Ашотакоя• 12 августа в 21:12
Попросите чат gpt кинуть расклад.
Я не шучу, он классно гадает)
Пишу_граммотно!• 12 августа в 21:18
Ответ дляХерсон це Україна
щось не маю ані віри, ані надії, що взагалі колись повернуться
Не любовница• 12 августа в 21:34
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
А можно поржать с фейковых видящих?
а вы что Трамп или путин? чего вас видеть должны?
ПлюшкамиБалуюсь• 12 августа в 22:04
Ответ дляНе любовница
А видящие видят выборочно?
Они либо видят,либо нет.Видящих здесь нет.Ни один самозванец не смог сказать область моей профессии,сколько мне лет,какого возраста мои дети,на каком континенте я родилась,сколько раз была замужем,и т.д.
Шарлатаны и самозванцы.
автор Божа кульбабка • 12 августа в 23:21
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
А видящие видят выборочно?
Шарлатаны и самозванцы.
про вас напишу 2 моменти. перший щось про зуби. рідкі чи щілина між зубами. вас це турбує чи про себе чи думаєте можливо діткам виправити. і ще показують як ви доверху руку підкидаєте таким наче театральним жестом. як дирижер можливо, або просто характер драма квін. а взагалі дуже закрита до перегляду.
ПлюшкамиБалуюсь• 12 августа в 23:23
Ответ дляБожа кульбабка
В мене навіть флос між зубами не влазить,які там щілини.Про друге теж мимо.Я була комсоргом,жила довго в гуртожитку,вдома була менше чим з друзями,зараз керівник(обраний колективом,а не призначений)
автор Божа кульбабка • 12 августа в 23:29
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Вайб від вас Алли Пугачової )) її усмішка зі щілиною, може про це мова, а жест театральний, публічний. Це те що на поверхні.
ПлюшкамиБалуюсь• 12 августа в 23:47
Ответ дляБожа кульбабка
Все мимо.
ДлинноНожка• 13 августа в 01:20
Ответ дляХерсон це Україна
Чудовий нік!
Херсон це Україна• 13 августа в 09:59
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
А можно поржать с фейковых видящих?
А ви хто? Щоб вас бачити? Щоб побачити про людину треба на неї налаштуватися. Для цього мінімум фото треба. По анонімам ніхто не бачить. Нема фото-.нема енергетики людини.