САМ_ТАКОЙ• 12 августа 2025
Какой фильм вы смотрели в детстве и до сих пор любите?
Туфли в чешуе• 12 августа 2025
Ответ дляСонечко
А где смотрите Коломбо?
на этом сайте- на української мові все
Спасу мир• 12 августа 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
Смотрела ещё даже до войны, каждый год, потом опротивело резко.. история алкаша.
Каждый видит свое
НеВРотик• 12 августа 2025
Ответ дляДуняша
З 90х згадала комедію ’Зять’, дуже любила в школі)
Зятёк? Американский?
Грабля• 12 августа 2025
Та багато таких фільмів. Але дуже люблю « девчат», для мене той фільм щось особливе. Він мені ніколи не набридне.
Дуняша• 12 августа 2025
Ответ дляНеВРотик
Зятёк? Американский?
Так, 1993 року, як я його обожнювала, там ще Тіфані Тіссен юна така гарна була.
Цибулька зла• 12 августа 2025
Один фільм асоціюється з дитинством, дивилась його ще зовсім дитиною, класі в 3-4. ’Дубравка’. Старий фільм, ще з 1967 року. Дуже гарний, знятий в Криму нашою Одеською кіностудією. Там немає ніякої ідеології, ніякого ’совка’, гарна світла історія про дівчинку, про дорослішання, перше кохання.
Другий фільм - це вже юність. Все банально - ’Брудні танці’.
Весела моль• 13 августа 2025
Фильм Дубравка помню был такой. Ну наверное Золушку посмотрела бы. Вечера на хуторе близ Диканьки тоже посмотрела бы.
Не худа ні разу• 14 августа 2025
Москва слезам не верит. Судьба человека. Были кассеты с Терминаторами)
Латвийские_Номера• 20 августа 2025
Сорочинская ярмарка, Вечера на хуторе близ Диканьки, За двумя зайцами, Золушка - эти мюзиклы 2000х годов